/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Hamile bayanlar diyorlar ki hamile oldugun an gobeginin alti sisiyormus bi sislik oluyrms dogru mu bende oyle bi durum yok:KK43:
Valla canim benim tek belirtim ovulasyondan sonra beyaz krem kivamli asiri akintim oldu. Afedersin lavaboda resmen avucumun ortasini dolduracak kadar fazla geldi akinti. Baska da bi belirti yoktu. Ama simdi hafifi bas donmeleri yasiyorum bide is yerinde surekli merdiven inip cikiyorum ve cok zorlaniyorum

Valla canim benim tek belirtim ovulasyondan sonra beyaz krem kivamli asiri akintim oldu. Afedersin lavaboda resmen avucumun ortasini dolduracak kadar fazla geldi akinti. Baska da bi belirti yoktu. Ama simdi hafifi bas donmeleri yasiyorum bide is yerinde surekli merdiven inip cikiyorum ve cok zorlaniyorum
O zamn oyle bsey yok sevndm :KK49:

Ben de hamileymisimkiii:) bugun adetim geceli 17 gun oldu ancak gosterdi kendini kanda gec yumurtlamisim meger :)
ne diyorsun sen hatunn hayırlı uğurlu olsun :rolleyes::rolleyes::KK70::KK9: tebrik ederim gözünüz aydın :emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar:
sen neden listemizde yoksun acaba ya :cool: :KK51: yaş kaç kaçıncı deneme canım
resimde açamadım ben kan sonucumu

ne diyorsun sen hatunn hayırlı uğurlu olsun :rolleyes::rolleyes::KK70::KK9: tebrik ederim gözünüz aydın :emir_bebek::anneadayı::KK200::nazar:
sen neden listemizde yoksun acaba ya :cool: :KK51: yaş kaç kaçıncı deneme canım
resimde açamadım ben kan sonucumu

Coook tesekkur ederim.Listede yokum cunku bizimki supriz yapti biz bu ay korunmayi birakacaktik :) onun erken gelesi varmış. Yas 27 deneme 0 :)

X