/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Rabbim isteyen herkese evlat sevgisini tattirsin bende bugun bata 5 gun kala yaptigim 3 adet idrar testinde silik cizgi
gorunce ayaklarim yerden kesildi. Kan testi sonucum 10,69. İnşallah guzel devam eder hersey

tekrar gözünaydın canım, Allah sağlıcakla sıhhatle kucağına almak nasip etsin, rahat ve güzel bir hamilelik geçir inşallah

BAT listemiz eriyor kızlar sizlerinde hayırlı haberlerini paylaşıcaz inşallah

Bende sizlama degilde kasik ve bel agrisi had safhada 4 gundur kivraniyorum en buyuk belirtimde buydu birde goguslerimde ve kasik bolgemdeki damarlar cok belirginlesti oluştu. Yumurtlama doneminden beri ataesi 36,7-36,8 arasında gidip geliyor

Bende sizlama degilde kasik ve bel agrisi had safhada 4 gundur kivraniyorum en buyuk belirtimde buydu birde goguslerimde ve kasik bolgemdeki damarlar cok belirginlesti oluştu. Yumurtlama doneminden beri ataesi 36,7-36,8 arasında gidip geliyor
bende yumurtlamadan sonra ateşimi ölçmeye başlamıstım bir sonraki ay için ön hazırlık olsun diye. benimde 36,6-36,9 arasında hep

Memeler nasil memeler:)) taktim valla ya sizlio mu dolgunlastimi
Benimkilerde bugun dokununca hafif acimaya basladi ama dolgunluk farketmiyorum canim. Takilma sen su memelere
benim memişler bir bombaaa ama zamanla azalıyormuş belli dönem şişermiş inermiş falan filan sağlıcakla görücez yaşıycaz bakalım
dertlikederli kuzum nasipse 31'inde randevumuz
tarih yaklaştıkça rüyalar artıyor hayırlara gelsin inşallah
hepimiz sağlıcakla sıhhatle duyalım pıt pıt ları
Yeni hamişlerimiz hepinizin gözü aydın. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Hamiş olmayanların da kucakları dolsun inşallah
Amin canım benim
süpersin can can tüm belirtiler mevcut
bende adet olcağım belirtileri vardı

merhabalar bizimde bebek çalışmalarımız başlayalı 11 ay geçti bu ay 12. ayımız ve bat 28 aralık yani bugün :) bir umutla bekliyorum tabiki ve nedense bu ay daha bir umutluyum biraz daha farklı olduğu için sanırım hayırlısı olsun inşallah...

Hoşgeldin
test yaptın mı peki hadi inşallah bu ay gelsin bebişin
Kurban olduğum mevla aratmasın canım

Günaydın Forever07 canim sen ve bebişin nasilsiniz bakalim nasil gidiyor hamislik dönemin. Ben yumurtladan 3-4gun sonra ara ara adet olucakmisim gibi agri cekiyorum sebebi ne acaba?

Günaydın Forever07 canim sen ve bebişin nasilsiniz bakalim nasil gidiyor hamislik dönemin. Ben yumurtladan 3-4gun sonra ara ara adet olucakmisim gibi agri cekiyorum sebebi ne acaba?
Selam tatlım biz iyiyiz inşallah perşembe görüş günümüz inşallah hayırlısıyla kalp atışlarını duyarız
Bilemedim ki kuzum üşüttün mü acaba BAT a da bişey kalmadı, geliyor inşallah
Hayırlı haberlerini bekliyorum dua ile canım benim

O pit pit seslerini hayirlisiyla duy inşallah canim benim durum ne olcak bakalim dedigin gibi bata da az kaldi

S smnmrn 2. ayında hamiş
B bebegim seni bekliyorum
xiexie 4. ayında hamiş
Forever07 yaş 27 - 2. ayımda tamda dilediğim gün geldi mucizem hamd yalnız ve yalnız Allah'a...
dertlikederli yaş 32 - 2. ayında hamiş

bglm yaş 23 - 7. ayında hamiş
Beyazmelek16 10. ayında hamiş
Sabirsiz61 yaş 33 - 3. ayında hamiş

onlar artık çok şükür hamiş sizlere uğur getircez ve bol bol dua edicez inşallah

bat listemiz batlarınız hamişlik olsun inşallah " Semiun garibun"
  1. @ilk heyecan 20-21 Aralık
  2. Y yagmur1978yagmur 29 Aralık
  3. Hnf sllms 29 Aralık - yaş 26
  4. xruyax 30 aralık - yaş 28 - 3. ay
  5. Esaskiz43 2 Ocak - yaş 24 - 2,5 yıl
  6. Z Zeroselo - yaş ? - 1,5 yıl
  7. basarans bat ?? - yaş 32 - 1. ay - 2. bebiş
  8. @darkgirl1906 Bat 2 Ocak - yaş 27 - 16. ay
  9. Hijyenik Bat 5 Ocak - yaş 24 - 2,5 sene
  10. @Aicha zeynep BAT 10 ocak - yaş 34 - 3,5 sene -2. bebiş
  11. beren20 BAT 1-2 Ocak - yaş 33 - 2. ay
  12. Angel 25 Bat 1 Ocak - yaş 26 - 7. ay
  13. kimmimmm bat ? - yaş 27 - 1 sene
  14. simarik83 Bat 13 Ocak - yaş 32 - 4. ay
  15. yeniden09 BAT ? - yaş 27 - 8. ay

Haydi kaldı 15 hatun @ilk heyecan - basarans - Z Zeroselo - yeniden09 sesiniz çıkmadı kuzular
    Bu hafta Y yagmur1978yagmur Hnf sllms xruyax Esaskiz43 @darkgirl1906 beren20 Angel 25 hatunların haftası hepsinden hayırlı ve güzel bebiş haberleri alacağız inşallah toplam da 7 hatun
    bu hafta 7 bebiş haberi alalım inşallah
    durumlar nasıl kızlar nerelerdesiniz yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…