/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Insallah canim. Ben bu ay klomen kullandim. Baya fazla beyaz krem kivaminda akintim var ama neden bilmiyorum. Yumurtlama 2 gun gec oldu sanirim. Boyle olunca batta öteleniyor. 25 i diye bekliyorum. Tabi kesinlikle gelmesini istemiyorum

Günaydınlar. Kuzum ya ben kırmızıları görücem dün akşam yine test yaptım hiçbişey çıkmadı. O yüzden bir sonraki aya kaldı çalışmalar. Yarın ya da pazar günü kırmızılar gelir.

kuzumm hayırlısı olsun inşallah Rabbim en doğru zamanı bilendir hayırlı gün geldiğinde olcak nasılsa inşallah :)

Sen şimdi neden çağırıyorsun kırmızıları acaba hayır kırmızılar değil bebiş haberi gelecek hayırla ve sağlıcakla inşalllah

kuzumm hayırlısı olsun inşallah Rabbim en doğru zamanı bilendir hayırlı gün geldiğinde olcak nasılsa inşallah :)
Öyle tabiki bekleyeceğiz bakalım miniğimiz ne zaman gelmek isteyecek

Sen şimdi neden çağırıyorsun kırmızıları acaba hayır kırmızılar değil bebiş haberi gelecek hayırla ve sağlıcakla inşalllah
Ben çağırmıyorum onlar geliyor yüzsüz şeyler

Yaaa kizlar biraz moralim bozuk benim de yumurtlama donemimdi ama esim dun ve bugün is geregi evde değil 15 ve 16 aralikta iliski oldu. Ovulasyon testlerime gore sansim var mi acaba

Eklentiler

• 20151218_103128.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 37
Benim durumumda olanlar varmis kizlar bir ay bosa gitmemistir inşallah

Yaaa kizlar biraz moralim bozuk benim de yumurtlama donemimdi ama esim dun ve bugün is geregi evde değil 15 ve 16 aralikta iliski oldu. Ovulasyon testlerime gore sansim var mi acaba
Mrb canım bildiğim kadarıyla teste koyu ikinci çizgiyi gördükten 24 saat sonra yumurta çatlıyormuş yani bugün test pozitif görünüyor bugün yarın önemli çalışmalar için şansın var

Kizlar bat 30 aralik. Bugun beyaz kremsi kokusuz akinti basladi varmi yasayan. Kasinti falan yok belimde cok agriyor ne olaki 11 gun var henuz cok erken ama akinti kafami karistirdi bu konuda yardimci olabilecek varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…