/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

@yeniden09 kuzum nerelerdesin geçenlerde bir yazı paylaştın ama kırmızılar mı geldi bebiş mi geliyor meraktayız doğrusu:KK49::KK76:

simarik83 simarik83 @ilkheyecan20 @bglm Beyazmelek16 Beyazmelek16
hey hatunlarrrr sırada siz varsınız
kırmızılar değil bebiş haberleri gelsin sağlıcakla :emir_bebek:
:anneadayı::KK200::KK15:
Insallah canim. Ben bu ay klomen kullandim. Baya fazla beyaz krem kivaminda akintim var ama neden bilmiyorum. Yumurtlama 2 gun gec oldu sanirim. Boyle olunca batta öteleniyor. 25 i diye bekliyorum. Tabi kesinlikle gelmesini istemiyorum

@yeniden09 kuzum nerelerdesin geçenlerde bir yazı paylaştın ama kırmızılar mı geldi bebiş mi geliyor meraktayız doğrusu:KK49::KK76:

simarik83 simarik83 @ilkheyecan20 @bglm Beyazmelek16 Beyazmelek16
hey hatunlarrrr sırada siz varsınız
kırmızılar değil bebiş haberleri gelsin sağlıcakla :emir_bebek:
:anneadayı::KK200::KK15:
Günaydınlar. Kuzum ya ben kırmızıları görücem dün akşam yine test yaptım hiçbişey çıkmadı. O yüzden bir sonraki aya kaldı çalışmalar. Yarın ya da pazar günü kırmızılar gelir. :KK68::KK68::KK68:

Günaydınlar. Kuzum ya ben kırmızıları görücem dün akşam yine test yaptım hiçbişey çıkmadı. O yüzden bir sonraki aya kaldı çalışmalar. Yarın ya da pazar günü kırmızılar gelir. :KK68::KK68::KK68:
kuzumm hayırlısı olsun inşallah Rabbim en doğru zamanı bilendir hayırlı gün geldiğinde olcak nasılsa inşallah :)

image.jpeg

Sen şimdi neden çağırıyorsun kırmızıları acaba hayır kırmızılar değil bebiş haberi gelecek hayırla ve sağlıcakla inşalllah

kuzumm hayırlısı olsun inşallah Rabbim en doğru zamanı bilendir hayırlı gün geldiğinde olcak nasılsa inşallah :)
Öyle tabiki bekleyeceğiz bakalım miniğimiz ne zaman gelmek isteyecek :KK49:

Sen şimdi neden çağırıyorsun kırmızıları acaba hayır kırmızılar değil bebiş haberi gelecek hayırla ve sağlıcakla inşalllah
Ben çağırmıyorum onlar geliyor yüzsüz şeyler :KK70::KK70:

Öyle tabiki bekleyeceğiz bakalım miniğimiz ne zaman gelmek isteyecek :KK49:

Ben çağırmıyorum onlar geliyor yüzsüz şeyler :KK70::KK70:[/QUOTE

söyle gelmesinler o zaman kuzum :KK70:bebiş gelsin hayırla ve sağlıcakla
Sinirden kudurcam ya yumurtalama gunlerimde sadece bi kere iliski oldu.

kuzum takılma bi kere olmuş ya şükür inşallah tutmuştur hayırlısıyla:KK200:
benimde adetim uzun sürmüştü eşim rahatsızdı az çalışmaya rağmen tuttu nasip işi inşallah tutmuştur:KK200::emir_bebek::anneadayı:

Yaaa kizlar biraz moralim bozuk benim de yumurtlama donemimdi ama esim dun ve bugün is geregi evde değil 15 ve 16 aralikta iliski oldu. Ovulasyon testlerime gore sansim var mi acaba

Eklentiler

• 20151218_103128.jpg
    20151218_103128.jpg
    55,8 KB · Görüntüleme: 37
Benim durumumda olanlar varmis kizlar bir ay bosa gitmemistir inşallah :110::KK51:

Yaaa kizlar biraz moralim bozuk benim de yumurtlama donemimdi ama esim dun ve bugün is geregi evde değil 15 ve 16 aralikta iliski oldu. Ovulasyon testlerime gore sansim var mi acaba
Mrb canım bildiğim kadarıyla teste koyu ikinci çizgiyi gördükten 24 saat sonra yumurta çatlıyormuş yani bugün test pozitif görünüyor bugün yarın önemli çalışmalar için şansın var :KK49:

Kizlar bat 30 aralik. Bugun beyaz kremsi kokusuz akinti basladi varmi yasayan. Kasinti falan yok belimde cok agriyor ne olaki o_O11 gun var henuz cok erken ama akinti kafami karistirdi bu konuda yardimci olabilecek varmi

X