/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Selamlar sevgiler topiğimin güzel hatunları
Dün biraz tedirgin stresli üzgün geçirdik ama boşaymış, bugün şükürler olsun ki kesemizi gördük teyzeleri
Mini minicik bir mucize, rabbimizin en güzel emaneti olacak inşallah

Sizlerden de hayırlı haberler bekliyorum yeni yıla hamiş giriyoruz hadi bakalım
çalışmalarda gaza basalım bol bol dua edelim
Rabbim göbüşlerinizi ve kucaklarımızı hayırla sağlıcakla doldursun inşallah

Merhabalar anneler anne adaylari ve umutla bekleyenler.biz aslinda bu ay korunmayi birakacaktik ama 8inde adet olamam gerekirken hala olmadim gecikmenin 5. Ve 6. Gunu idrar testi yaptim silik cizgi bile yok negatif. Simdi de kan vermeye bile korkuyorum. Bugun gecikmenin 10. Gunu ara ara kucuk mide bulantilari oluyor 2 gun once sol kasigimda batma oldu. Birde gogus uclarimda hasaslik ve biraz aci var dokununca. Simdi ne yapsam bilemedim. Tecrubelilerden yorum bekliyorum.

tatlım idrar testleri her zaman doğru sonuç vermeyebiliyor
kokulacak bişey yok neden yaptırmıyosun ki kan testi, öğren ki ona göre tedbirlerini alırsın
sağlık ocağında bile yaptırabilirsin, belirtilerinde var inşallah hamişsindir

Gec dollenmeden de supheleniyorum acikcasi gec yumurtlamis olabilir o yuzden daha cikmazsa diye de korkum var. Haftasonu idrar testi pazartesi de anasagliga gideyim diyorum.

Yarin icin kendimi hazir hissetmiyorum. Birakin kan testini idrar testini bile yapamayabilirim :) esim belki bugun gelirken test alirsa yapabilirim.yoksa kendimi beklemeye aldim. Ama cook istiyorum buraya kizlar ben de hamisimm demeyi. Esimle cook heveslendik yatiyoruz kalkiyoruz aklimiz onda :) hayirlisi bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…