/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

İyi pazarlar millet
Batları gelen hatunlar testlerinizi bekliyoruz
Sanki yeni hamişlerimiz olacakmış gibi geliyor bana
Hadi bakalım pamuk idrarlar testlere
Merhaba hanımlar benim bat günüm bugün test yapamıyorum korkudankırmızılar gelicekmiş gibi sanki şuan beklemedeyim yarın sabah yaparım benim zaten adet sorunlu ne zaman olacağı belli olmuyor ama bu ay yumurta takibi ile 21 kasımda çatlatma iğnesi oldum normalde regl gelmesi gerekiyordu bugün bakalım hayırlısı ,kızlar hiç umudum yok açıkçası normalden geç çatladı çünki yumurta hayırlısı artık .benim beklemem bu yönde benimle batı aynı olan arkadaşların durumu ne merak ediyorum kızlar nasılsınız

Benimde bugün ama 15 aydır testler hep negatif olunca artık bende korkar oldum test yapmaya beklemedeyim inşallah gelmez kırmızılar :)

Benimde bugün ama 15 aydır testler hep negatif olunca artık bende korkar oldum test yapmaya beklemedeyim inşallah gelmez kırmızılar :)

Ay kızlar yapsanıza testleri kırmızıları görürseniz zaten moral bozulacak ki inşallah gelmez. Ama test yaparsanız ve varsa bişeyler önceden öğrenip hepimiz sevindirik oluruz
Ay hadi inşallah bebek haberleri gelsin benim bata daha çok var 20 sinde sizlerle mutlu olalım bari

Aminn inşallah hepimiz alırız müjDelerimizi gelir tez vakitte bebişlerimiz :) yarına yapcam test tabi gelmezse kırmızılar :)

Aminn inşallah hepimiz alırız müjDelerimizi gelir tez vakitte bebişlerimiz :) yarına yapcam test tabi gelmezse kırmızılar :)
Yarın burası bebiş haberleriyle dolsun inşallah
Allah hepimize hamile kalmayı ve bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin
Ama bu topic gerçekten çok uğurlu görceksiniz bak hepimiz patır patır hamiş olcaz
Yarın buralar çift çizgili testlerle dolsun kızlar

İ
inşallah canım ağzından bal damlıyor

Kuzum yerleşme kanaması herkeste olmaz. Zaten çok iyi bir şey degil :) allah sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah:) kendini çok yorma. 7 hafta civarı bulantı başlayabilir ama inşallah olmaz. Folik asit almayi ihmal etme canım.

Kizlar ben kirmizi kartla oyun disi oldum ovulasyon testi kullanayim diyorum bu ay ama nasil kullanilir faydasi var mi hiçbir fikrim yok

canm amiin çok teşekkür ederim :) folic asit 3-4 aydır düzenli kullanıyrdum zaten ve hala devam ediyorum şükr bugün çok rahatım hiç bir sorunm yok :) inş mide bulantım hiç olmaz yaa Çinde akrabam da yok kim bakcak kocama , adamcağız yumurta bile kıramaz

Kizlar ben kirmizi kartla oyun disi oldum ovulasyon testi kullanayim diyorum bu ay ama nasil kullanilir faydasi var mi hiçbir fikrim yok
Hayırlısı olsun canım üzülme... Ben bu ay ovu test kullanmaya başladım ama valla hiçbişey anlamadım. Sabah yaptığım koyu renk çıkıyo akşam yaptığım silik. Bildiğin gebelik testi gibi. 2 çizginin rengide aynı olunca yumurtluyosun demek. Kullanan çok var forumlardan da takip et istersen. Ben 20 ovu+5 gebelik testini 20 liraya aldım n11 den.

Evet canim allaha dua edip hayirlisini diliycez elimizden gelen bu ben de alayim o zaman da bakalim ne zaman yumurtluyormusum hayaller ocaga kaldi hayırlısıyla. .. hangi markayi kullaniyosun ovuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…