/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

teşekkr edrm desteğin için canm 2,5 senedr olmuyor 2 düşüğüm var 8 ay oluyo dşüğümden beri yok yine doktr bi problem yok diyor ama stres yapmadan da olmuyo nasıl stres yapmıyım ki gözmn içine soka soka birilernn hamile oldugnu söylüyo çevremdekiler ve sonra bana dönüp ay doktra gtsene diyip duruyolar yok bz bilmiyoduk :KK43: evet Forever07 Forever07 süper morel veriyor Rabbim yüzümü güldürsün çnkü bi tek yaşayan biliyor ne olduğunu nasipppp artıkk vardr bi hayr
canım lütfen ağlama ve üzülme... sorunun yoksa şükürler olsun.. eşinde bir problem var mı? yoksa sana tavsiyem kanda d vitaminine baktırman.. d vit düşüklüğünde düşük olabiliyormuş.

Biribirinden değerli özel ve güzel hatunlar :KK200::KK200:
Bizi burda birleştiren rabbim mesaj veriyor bize diyor ki dua edin benden isteyin...Birleşelim ve birbirimize ismen dua edelim amin diyelim belki birimizin değil ama diğer birimizin dediği amin kabul olur... Allah bilir...
Ne mucizeler var değil mi okuyoruz görüyoruz
Tek isteğim moralinizi bozmayın, kafamıza taktıkça birşeyler daha zor oluyor...
Olmazları ve zorlukları kolaylaştıran rabbim tez vakitte hayırla kucaklarınızı doldursun inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Şimdi çıkıcam akşam anneme gidicem kardeşim geldi okuldan hasret gidermeceler falan giremem belki, ama yarın uğrayacağım güzellikler:KK15: hayırlı haberler ile gelirim inşallah sanmıyorum ama :KK48::KK48:
Allah'a emanet olun, güzel bir hafta sonu geçirin:KK36:
Kafaya takmadan ve kimseye aldırmadan...:KK15:

dertlikederli dertlikederli yaş 33 benim. Bu ay doktor kontrolunde yumurta takibi yapacagiz esimle alakali henuz birsey yapmadim daha 3~4. Denemede herife hadi değerlerine baktiralip deyip ortalığı velveleye vermeyelim dimi inşallah onlara gerek kalmadan gobus dolar :confused:
valla canım ben yaptırdım:) çocuk işi çift taraflı biliyorsun e yaşta benim 32. riske atmayayım dedim eşimde sperm sayısında problem çıktı. spermlerin kendini onarması biliyorsun 3 ay oluyor. vakit kaybetmemek için biz yaptırdık karışmak gibi olmasın sizinde baktırmanızda fayda var. hep bayanlara yüklenince zaman kaybı oluyor sanki:KK66:

Biribirinden değerli özel ve güzel hatunlar :KK200::KK200:
Bizi burda birleştiren rabbim mesaj veriyor bize diyor ki dua edin benden isteyin...Birleşelim ve birbirimize ismen dua edelim amin diyelim belki birimizin değil ama diğer birimizin dediği amin kabul olur... Allah bilir...
Ne mucizeler var değil mi okuyoruz görüyoruz
Tek isteğim moralinizi bozmayın, kafamıza taktıkça birşeyler daha zor oluyor...
Olmazları ve zorlukları kolaylaştıran rabbim tez vakitte hayırla kucaklarınızı doldursun inşallah :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Şimdi çıkıcam akşam anneme gidicem kardeşim geldi okuldan hasret gidermeceler falan giremem belki, ama yarın uğracağım güzellikler:KK15: hayırlı haberler ile gelirim inşallah sanmıyorum ama :KK48::KK48:
Allah'a emanet olun, güzel bir hafta sonu geçirin:KK36:
Kafaya takmadan ve kimseye aldırmadan...:KK15:
canıımm allahım dualarını kabul etsin inşallah güzel yürekli insan:KK200: yarın güzl haberlerini bekliyor olucaz hadi inşallah :emir_bebek::anneadayı::anneadayı: dikkat et kendine Allah'a emanet ol :KK60:

canım lütfen ağlama ve üzülme... sorunun yoksa şükürler olsun.. eşinde bir problem var mı? yoksa sana tavsiyem kanda d vitaminine baktırman.. d vit düşüklüğünde düşük olabiliyormuş.
yok canm hsg spermiogrm hepsni yaptrdk bnm kanımda pıhtılşma var çıktı onun içnde asprin kullanyrm işte ama d vitamni evde var kullanmadm hiç :)

valla canım ben yaptırdım:) çocuk işi çift taraflı biliyorsun e yaşta benim 32. riske atmayayım dedim eşimde sperm sayısında problem çıktı. spermlerin kendini onarması biliyorsun 3 ay oluyor. vakit kaybetmemek için biz yaptırdık karışmak gibi olmasın sizinde baktırmanızda fayda var. hep bayanlara yüklenince zaman kaybı oluyor sanki:KK66:
Sıkıntı yok ben bu ay bi gideyim bende hersey yolundaysa esimde sonrasinda gidecek zaten sadece hemen ona sende git demedim ben bi bakayim sonra dedim yoksa ayni dusuncedeyiz:KK52:

selam kizlar, batlar yaklastikca ve kirmizilar goruldukce uzulmeler artiyor. belki bende gorcem kirmizi bu ay (4 gun var), uzulcem belki, ki bu normal insaniz sonucta... ama uzulmelerimiz isyan olmasin buna dikkat edelim bence. Rabbim biz yokken de bizi yaratti, O na yaratmak zor gelmez. sadece bizi o kadar seviyor ki bizim icin en uygun en hayirli zamani beklememizi istiyor. uzulmek normal insan tabii ki uzulur belki aglar... ama sukredin, adet oluyoruz cok sukur, sagligimiz yerinde, bizi seven eslerimiz var, guzel yuvalarimiz ailelerimiz herseyimiz... dusunsenize, hamile kaldiniz Allah muhafaza kotu seyler oldu, dogurdunuz kotu seyler oldu... onun icin hayirlisi kadar guzel bir kelime yok... Allahim uzuluyorum cunku istiyorum ama en hayirli zamani bilen ve bana en hayirli zamanda verecek olan sensin demek en guzeli. Bazen diyorum, Allah hala bana emanetini vermediys demekki kendim de duzeltmem gereken seyler var... daha annelige hazir degilim, esim babaliga hazir degil... o zaman daha cok tovbe edip, daha cok okuyorum... baskalari hamile kaldik, ilk denemede oldu falan fistan desin, bosverin... onlarin elinde degilki! Allah vermeseydi evlat sahibi olamazlardi ki! Evlat sahibi olmak tamam onemli ama anne babaligi hakkiyla yapabilmek kat kat daha onemli...ben hamile kalmadigim donemleri daha iyi anne olabilmem icin bana verilmis zaman dilimleri olarak goruyor ve kendimi daha iyi anne olabilmek icin egitmeye calisiyorum. mesela su gecen aylarda daha sabirli daha az ofkeli oldugumu farkettim.

Ayrica, testler, yumurtlama testleri, zimbirtilar filan... bence hepsi bos! esinizi sevin, guzel yemekler yiyin, guzel yerler gorun, sarilin, muhabbet edin, mutlu olun ve sukredin... evladinizi karsilamaya ne zaman hazir olur ona guzel bir yuva hazirlarsaniz Rabbim o zaman emanetini gonderir merak etmeyin. Bende aylarca bekliyorum, ama beklemek guzel! guzel bir kapida, boynum bukuk bekliyorum, vermek te O nun elinde vermemekte... versede vermesede cok sukur der beklemeye devam ederim. cunku bunca verdigi nimet karsiliginda vermedigi bir nimet icin diger verdiklerini inkar edemem! o zaman nankor olurum. kalbimdekini, sizin kalbinizdekini de zaten o biliyor, baska insanlarin bilmesine gerek yok! hamile kalip kibirlenenlere de ayrica dua ediyorum! allahim islah et, senden geleni sahiplendikleri, biz yaptik dedikleri icin diye! onun icin sukur, dua, huzur... herbiriniz cok ozel, cok guzel, cok anlayisli, cok incesiniz... herbirimiz cok guzel anneler olacagiz bundan eminim. o zaman ne yapiyoruz, emanetimizi daha guzel beklemek icin daha cok egitiyoruz kendimizi, esimizi daha cok seviyor, evimizi daha cok huzurla dolduruyoruz! vesselam :KK200::emir_bebek::KK5:

Merhaba hoşgeldin aşk heyecan mutluluk dostluk dolu topiğimize :KK200: Bizlere faydalı bilgilerini paylaştığın için ve burda olduğun için teşekkürler canım, seni ekleyellim listeye hemencik :KK48: kendimizi dinlememiz çok öenmli gerçekten :KK51: ben anlamıyorum mesela yumurtlama dönemimi...o_Oprofilde ki resim kızın galiba maşaAllah Allah bağışlasın:KK15: Nasipten öteye köy yokmuş Rabbimiz OL dedimi hangi sıkıntı hangi hastalık karşı durabilir ki... Çok şükür bin şükür verene... İkinci bebiş için çalışmalara fora o zaman :KK48: umarım tez vakitte hayırla sağlıcakla olur :KK15::emir_bebek::anneadayı:
Çok mutlu oldum:) birlikte güzel günler yaşayalım inşallah:) çok teşekkür ederim canım güler yüzün ve sıcaklığın için. Çalışmalar artık bitti şükür ikinci için:) belli yaşı geçince artık çalışmalar zor gelmeye başlıyor:))) bat 15 aralık.
allah hepimize hayırlısı neyse onu versin.:)
ben de bu aralar yediklerime dikkat ediyordum ama hamileyken su bile içemedim kusmaktan ağız tadı ile o yüzden şu an besiye aldım kendimi jubile yapıyorum. Ne bulursam yiyorum artık nefes alamıyorum yemekten :) acil hamile olmam lazım yoksa böyle gidersem 200 kg olurum yakinda :)

MERABA KIZLAR BİR DUA BULDUM SİZİNLE DE PAYLAŞMAK İSTEDİM . OKUYUN İNŞALLAH DERTLERİMİZE DERMAN BULUNUR :)

Devri Â’la Duasınıın Faziletleri:

M.İbni Arabi Hazretlerinin duası hakkında:Bu çok kıymetli dua Hz. Şeyhül Ekber İbni Arabi Hazretlerinin azim bir evradıdır.

Bu duanın bir çok faydaları vardır bunlardan bazıları;

Her kim bu duayı Hulusi kalp ile okusa vird edinse veya bela, kıtlık, yoksulluk anında okunsa veya yazıp nusha edip üzerinde taşısa veya büyükler ve devlet erkanı yanına gittiklerinde makbul olup hacetlerinin reva olması için. İnsanların Muhabbet için, dil bağı için, çocuklara arız olan ümmü sübyan hastalığı için, hamilenin çocuğunu muhafaza ve düşük yapmaması için, nazar için, insanlar ve cinlerin zararlarından korunmak için, gece ve gündüz gelen evhamlar için, zehirli ve zararlı olan hayvanların zararlarından korunmak için, rızkın ziyade olması için, şer ve zararları asan etmek için, deniz ve kara seferlerinde selamet için, bedene arız olan cümle illetlerin defi için, düşmana galebe ve zafer için, bu duayı evine asarsa yangın olmaması ve hırsız girmemesi için gayet mücerrep bir duadır. Bu dua okunmadan evvel istiğfar edilir 11 Fatiha İhlas Felak- Nas ve en az 21 Salavat-ı Şerife getirilip Hasıl olan sevabı Başta Efendimiz Kalblerin Tabibi Seyidimiz Muhammed Mustafa Sallahu Aleyhi ve sellemin Ruhuna Sahabelerin (Rıdvanullahi tela Aleyhim Ecmain) ruhlarına ve Bu Duayı ümmete hediye eden M. İbni Arabi hazretlerinin ruhlarına hediye edip öyle başlamak lazımdır. Belli bir adeti olmamakla beraber Hazretin türbesinde okunduğu üzere sabah ve akşam okunmasına riayet etmekte fayda vardır

DEVR-İ ÂLA

اللَّهُمَّ يَا حَيُّ يَا قَيُّوْمُ بِكَ تحصّنت فاحمني بحماية كفاية وِقاية حقيقة برهان حِرز أَمان )باسم الله (وَأَدخلني يَا أَوّل يَا آخر بمكنون غيب سرّ دائرة كنز) مَا شاء الله لاَ قوة إِلاَّ بالله (وَأَسبل عليّ يَا حليم يَا ستار كَنَف سِتر حجاب صيانة نجاة )وَاعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّهِ (وَابنِ يَا محيط يَا قادر عليّ سورَ أَمان إِحاطة مجد سرادق عزّ عظمة )ذلكَ خيرٌ ذلكَ من آيات الله (وَأَعذني يَا رقيب يَا مجيب وَاحرسني فِي نفسي وَديني وَأَهلي وَمالي وَولدي بكلاءة إِعاذة إِغاثة )وَلَيْسَ بِضَارِّهِمْ شَيْپًا اِلَّا بِاِذْنِ اللّهِ (وَقِني يَا مانع يَا نافع بأَسمائكَ وَآياتكَ وَكلماتكَ شرّ الشيطان وَالسلطان وَالإِنسان فإِنْ ظالم أَو جبّار بغى عليّ أَخذتْهُ) غاشية من عذاب الله (وَنجّني يَا مذلّ يَا مَنْتقم من عبيدكَ الظالمين الباغين عليّ وَأَعوانهم فإِن همّ لي أَحد بسوء خذله الله ) وَخَتَمَ عَلى سَمْعِه وَقَلْبِه وَجَعَلَ عَلى بَصَرِه غِشَاوَةً فَمَنْ يَهْديهِ مِنْ بَعْدِ اللّهِ (وَاكفني يَا قابض يَا قهّار خديعة مكرهم وَارددهم عنّي مذمومين مذؤومين مدحورين بتخسير تغيير تدمير )فما كان لَهُ من فئة ينصرونه من دون الله (وَأَذقني يَا سبّوح يَا قدّوس لذّة مناجاة )أَقبل وَلاَ تخف إِنَّكَ من الآمنين فِي كَنَف الله (وَأَذقهم يَا مميت يَا ضارّ نكال وَبال زوال )فقطع دابرُ القومِ الَّذِينَ ظلموا وَالحمد لله (وَآمنّي يَا سلام يَا مؤمن يَا مهيمن صولةَ جولةِ دولةِ الأَعداءِ بغَايةِ بِدايةِ )لهم البشرى فِي الحياة الدنيا وَفِي الآخرة لاَ تبديل لكلمات الله (وَتوّجني يَا عظيم يَا معزّ بتاج مهابة كبرياء جلال سلطان ملكوت عزّ عظمة )وَلاَ يحزنكَ قولهم إِن العزّة لله (وَأَلبسني يَا جليل يَا كبير خلعة جلال جمال كمال إِجلال كمال إِقبال )فلمّا رأَينه أَكبرنه وَقطّعن أَيدهنّ وَقلن حاش لله (وَأَلق يَا عزيز يَا وَدود عليّ محبّةً مِنْكَ تنقاد وَتخضع لي بِهَا قُلُوب عبادكَ بالمحبّة وَالعزّة وَالمودّة من تعطيف تأَليف) يحبّونهم كحبّ الله وَالذين آمنوا أَشدّ حبّا لله (وَأَظهر عليّ يَا ظاهر يَا باطن آثارَ أَسرارِ أَنوارِ)يُحِبُّهُمْ وَيُحِبُّونَهُ اَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنينَ اَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرينَ يُجَاهِدُونَ فى سَبيلِ اللّهِ (وَوجّه اللَّهُمَّ يَا صمد يَا نورُ وَجهي بصفاء أُنس جمال إِشراق )فإِن حاجّوكَ فقل أَسلمت وَجهي لله (وَجمّلني يَا جميل يَا بديع السَّمَوَات وَالأَرض يَا ذا الجلال وَالإِكرام بالفصاحة وَالبراعة وَالبلاغة )وَاحلل عقدة من لساني يفقهوا قولي ( برأَفة رحمة رِقّة )ثم تلين جلودهم وَقُلُوبهم إِلى ذكر الله (وَقلّدني يَا شديد البطش يَا جبّار بسيف الشدّة وَالقوّة وَالمنعة وَالهيبة من بأَس جبروت عزّة )وَمَا النصر إِلاَّ من عِنْدِ الله (وَأَدم عليّ يَا باسط يَا فتّاح بهجةَ مسرّةِ )ربّ اشرح لي صدري وَيسّر لي أَمري( بلطائف عواطف )أَلم نشرح لَكَ صدركَ( وَبأَشائر بشائر )يومئذ يفرح المؤمنون بنصر الله (وَأَنزل اللَّهُمَّ يَا لطيف يَا رؤُفُ بقلبي الإِيمان وَالاطمئنان وَالسكينة وَالوقار لأَكون من )الَّذِينَ آمنوا وَتطمئنُّ قُلُوبهم بذكر الله (وَأَفرغ عليّ يَا صبور يَا شكور صبر الَّذِينَ تضرّعوا بثبات يقين )كَمْ مِنْ فئة قليلة غلبت فئة كثيرة بإِذن الله (وَاحفَظني يَا حفِيظ يَا وَكيل من بَيْنِ يديَّ وَمن خلفِي وَعن يمني وَعن شمالي وَمن فوقي وَمن تحتي بوجود شُهُودِ جنود)لَهُ معقّبات مِنْ بَيْنِ يديه وَمن خلفه يحفظونه من أَمر الله ( وَثبّت اللَّهُمَّ يَا دائم يَا قائم قدمي كما ثبّت القائل )وَكيف أَخاف مَا أَشركتم وَلاَ تخافون أَنكم أَشركتم بالله (وَانصرني يَا نعم المولى وَيَا نعم النصير عَلَى أَعدائي نصر الَّذِي قيل لَهُ )أَتتخذنا هزوا قَالَ أَعوذ بالله (وَأَيّدني يَا طالب يَا غالب بتأَييد نبيِّكَ مُحَمَّدٍ صَلَّى الله عَلَيْهِ وَسَلّم المؤيّد بتعزيز تقرير توقير ) إِنَّا أَرسلناكَ شاهدا وَمبشّرا وَنذيرا لتؤمنوا بالله ( وَاكفِني يَا كافِي يَا شافِي شرَّ الأَسواء وَالأَعداء بعوائد فوائد )لو أَنزلنا هذا القرآن عَلَى جبل لرأَيته خاشعا متصدّعا من خشية الله (وَامنن عليّ يَا وَهّاب يَا رزّاق بحصول وَصول قبول تدبير تيسير تسخير )كلوا وَاشربوا من رزق الله (وَأَلزمني يَا وَاحد يَا أَحد كلمة التوحيد كما أَلزمت حبيبَكَ سَيِّدَنَا مُحَمَّدًا صَلَّى الله عَلَيْهِ وَسَلّم حيث قلت لَهُ وَقولكَ الحقّ )فاعلم أَنّه لاَ إِلَهَ إِلاَّ الله (وَتولّني يَا وَليّ يَا عليّ بالولاية وَالرعاية وَالعناية وَالسلامة بمزيد إِيراد إِسعاد إِمداد )ذلكَ خير ذلكَ من فضل الله (وَأَكرمني يَا كريم يَا غنيّ بالسعادة وَالسيادة وَالكرامة وَالمغفرة كما أَكرمت )الَّذِينَ يغضّون أَصواتهم عِنْدَ رسول الله (وَتب عليّ يَا برّ يَا توّاب يَا حكيم توبة نصوحا لأَكون من )الَّذِينَ إِذَا فعلوا فاحشة أَو ظلموا أَنفسهم ذكروا الله فاستغفروا لذنوبهم وَمن يغفر الذنوب إِلاَّ الله (وَاختم لي يَا رحمن يَا رحيم بحسن خاتمة الراجين وَالناجين الَّذِينَ قيل لهم )قل يَا عبادي الَّذِينَ أَسرفوا عَلَى أَنفسهم لاَ تقنطوا من رحمة الله (وَأَسكني يَا سميع يَا عليم جنّة عدن )أَعدّت للمتّقين الَّذِينَ ( )دعواهم فِيها سُبْحَانَكَ اللَّهُمَّ وَتحيّتهم فِيها سلام وَآخر دعواهم أَن الحمد لله(

يَا أَلله (3)، يَا ربّ (3)، يَا نافع (3)، يَا رحمن (3)، يَا رحيم (3)، أَسْأَلُكَ اللَّهُمَّ بحرمة هذه الأَسماء وَالآيات وَالكلمات أَن تجعل لي من لدنكَ سلطاَنَا نصيراً وَرزقاً كثيراً وَقلباً قريراً وَعلماً غزيراً وَعملاً بريراً وَقبراً منيراً وَحساباً يسيراً وَملكاً فِي جنّة الفردوس كبيراً

وَصَلَّى اللهُ عَلَى سيدنا وَمولانَا مُحَمَّد الَّذِي أَرسلته بالحقِّ بشيراً وَنذيراً وَعَلَى آلِهِ وَأَصحابه الَّذِينَ طهّرتهم من الدنس تطهيراً وَسَلّم تسليماً كثيراً طيّباً مباركاً كافَيَا جزيلاً جميلاً دائماً بدوام ملكِ الله وَبقدر عظمة ذَاتِكَ يَا أَرحم الراحمين، )سُبْحَانَ رَبِّكَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا يَصِفُوْنَ وَسَلاَمٌ عَلَى الْمُرْسَلِينَ وَالْحَمْدُ للهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (

بقدرة بسم الله الرحمن الرحيم ارفع اللهم قدري وَاشرح صدري وَيسّر أَمري وَارزقني مِنْ حَيْثُ لاَ أَحتسب بفضلكَ وَإِحسانكَ يَا من هُوَ (3) كهيعص حمعسق، وَأَسْأَلُكَ بجمال العزّةِ وَجلالِ الهيبةِ وَعزّةِ القدرةِ وَجبروت العظمةِ أَن تجعلني من عبادكَ الصالحين الَّذِينَ )لاَ خوفٌ عَلَيْهِمْ وَلاَ هم يحزنون(

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1) Allahümme Yâ Hayyû, Yâ Kayyûm, bike tehassantu fahmin-î bi himâyet-î kifâyet-î vikâyet-î hakîkat-î burhân-î hırz-î emân-î “Bismillâhi” (Fatiha/1)

2) Ve adhilnî Yâ Evvelû,Yâ Ahirû,meknû’el ğayb-î sırr-ı dâiret-î kenz-î “Mâşâallâhû lâ kuvvete illâ bîllahî” (Kefh/39)

3) Ve esbül a’leyye Yâ Halîmü,Yâ Settâru,kenef-e setr-i hicâb-î sıyânet-î necât-î “Vea’tesımû bihablîllâhi” (Alî imrân/103)

4) Vebnî Yâ Muhîtû,Yâ Kâdirû,a’leyye sûre emân-î ihâtat-î mecd-î sürâdik-î i’zz-î a’zamet-î “Zâlike hayrûn zâlike min âyâtîllâhi” (Araf/26)

5) Ve ei’znî Yâ Rakıbû,Yâ Mucîba,vahrusnî fî nefsî ve dînî ve ehlî ve malî ve veledî,ve dârî,fein vâlidî bi kelâet-î iğâset-î iâzet-î “Ve mâ hüm bi darrine bihî min ahadin illâ biiznîllâhi” (Bakara/102)

6) Ve kınî Yâ Mâniû,Yâ Nafiû,bi âyatike ve esmâ-îke ve kelimât-ike şerr-eşşeytân vessultan ev zâlimin ev cebbârin biğâ a’leyye “Ahâzetuhû ğâşiyetün min a’zâbîllâh” (Yusuf/107)

7) Ve neccinî Yâ Muzill,Yâ Muntekim,min a’bîdîke-zzâlimin el bâğine a’leyye ve e’vânîhîm fe in hemme lî ahadun minhüm bi sûin hazelehûllâhû ve hateme a’lâ semî’hî ve kalbihî ve cea’le a’lâ basarihî ğişâveten “Femen yehdîyhî min ba’dillâh” (Casiye/23)

8) Vekfinî Yâ Kâbiz,Yâ Kahhâr,hadîa’te mekr-îhîm vardudhûm a’nnî mezmûmîne medhûrîne bi takhsîr-î tağyîr-î tedmîr-î “Fe mâ kâne lehû min fi’etin yensurûnehû min dûn’îllâh” (Kasas/81)

9) Veeziknî Yâ Subbûh,Yâ Kuudûs,lezzet-e münâcât-î “Akbil velâ tehaf,inneke minel’âminîne bi fadzlîllâhi”. (Kasas/31)

10) Ve ezikhûn Yâ Dârr,Yâ Mumît,nikâl-u vebâl-î zevâl-î “Fe kuti’a dâbir’ul kavm’illezîne zalemû,velhamdülillâhi rabb’il â’lemîyn” (En’am/45)

11) Ve eminnî Yâ Selâm,Yâ Mü’min,savlet-e cevletti devlet-îl âdâ-î bi ğayât-î bidâyet-î ayet-î “Lehüm’ül büşrâ fi’l hayâtiddünyâ ve fil’âhiretî lâ tebdîle likelimâtillâh” (Yunus/64)

12) Ve tevvicnî Yâ A’zîm,Yâ Muiz’zzu,bi tâc-î mehâbet-î kibriyâ-î celâl-î sultân-î melekût-î i’zz-i a’zamet-î “Ve lâ yahzünke kavlühüm,inn’el İ’zzete lillâhi” (Yunus/65)

13) Ve elbisnî Yâ Celîl,Yâ Kebir,hila’t-e celâl-î ikbâl-î ikmâl-î “Felemmâ ra’eynehû ekbernehû ve kataâ’ne eydiyehünne ve kulne hâşa lillâhi” (Yusuf/31)

14) Ve elki Yâ A’zîz,Yâ Vedûd,a’leyye mahabbeten minke hettâ tenkâd ve takhda lî bîhâ kulûb-ü i’bâd-îke b-il mahabbeti ve-l mea’zzeti ve-l meveddeti min ta’tîf-î teltîf-î te’lîf-î “Yühibbûnehüm kehubbîllâh,vellezîne âmenû eşeddü hubben lillâh” (Bakara/165)

15) Ve Azhir a’leyye Yâ Zâhiru,Yâ Bâtınu,âsâr’ü esrâr-i envâr-î “Yühibbuhum ve yühibbunehû ezilletin a’lâl mü’minîne ei’zzetin a’lâl kâfirîne yücâhidûne fî sebillillâhi” (Maide/45)

16) Ve veccih Allahümme Yâ Samed,Yâ Nûr,vechî bi safâ-î cemâl-î üns-î işrâk-î “Fein hâccûke fekul eslemtü vechiye lillâh” (ÂL-î imrân/20)

17) Ve cemmil’nî Yâ Bedîa-ssemâvati ve’l arz Yâ Zelcelâli ve’l ikrâmi bi’l fesâhati ve’l belâğeti ve’l berâti “Vehlul u’kdeten min lisânî yefkahû kavlî” (Taha/27)

18) Bi rikkat-î ra’fet-î rahmet-Î “Sümme telînü cülûdühüm ve kulûbühüm ila zikrîllâhi” (Zümer/23)

19) Ve kallidnî Yâ şedîd’el betşi Yâ Cebbâru,Yâ Kahharû,seyf’ül heybeti veş’şiddeti ve’l kuvveti ve’l mena’ti min be’si ve ceberût’î i’zzet’i “Ve me’nnasru illâ min i’ndi’llâhi” (Enfâl/10)

20) Ve edim a’leyye Yâ Bâsit,Yâ Fettâh,behcet’e meserret’i “Rabbişrah lî sadrîy ve yessirlîy emrî” (Tâ’hâ/25-26)

21) Biletâif’î a’vâtif’i “Elem neşrahleke sadrak” (İnşirâh/1)

22) Ve beşâirî “Yevmeizin yefreh’ul mü’minûne bi nasr’îllâh” (Rum/4,5)

23) Ve enzil’illâhümme Yâ Latîf,Yâ Raûf,bi kalbîy’el îmâne ve’l itminâne vessekînete liekûne min’ellezîne âmenû “Ve tatmainnu kulûbühüm bi-zikr’îllâh” (Ra’d/ 28)

24) Ve efriğ a’leyye Yâ Sabûr,Yâ Şekûr,sabr’ellezîne tedarra’ü bi sebât’i yakîn’î temkîn’î “Kem min fietin kalîyletin ğalebet fieten kesîreten bi’iznîllâh” (Bakara/249)

25) Vahfeznî Yâ Hafîz,Yâ Vekîl,min beyn-i yedeyye ve min halfî vea’n yemînî ve a’n şimâlî ve min fevkî ve min tahtî bi vucûd-î şuhûd-î cûnûd-î “Lehû mua’kibâtün min beyn’î yedeyhî ve min halfîhî yahfizûnehû min emrîllâh” (Râd/11)

26) Ve sebbit Allâhumme Yâ Sabitü,Yâ Kâimû,Yâ Dâimû,kademeyye kemâ sebeteel kâile “Ve keyfe ehâfu mâ eşrektum ve lâ tehâfûne enneküm eşrektüm billâh” (En’am/81)

27) Vensurnî Yâ ni’mel Mevlâ ve Yâ Ni’me’nnasîr,a’lâ a’dâî nasr’ellezî kîle lehû “E’tet’tehizünâ hüzûven kâle e’ûzu billâh” (Bakara/67)

28) Ve eyyidnî Yâ Tâlib,Yâ Ğalib,bi te’yîd’î Nebiyy’ike Muhammedin Sallallahû A’leyhî ve Sellem el-mueyyedi bi’ta’zîz’î tevkîr-î “İnnâ erselnâke şâhiden mubeşşiren ve nezîren litu’minû billâh” (Fetih/8-9)

29) Ve ek finî Yâ Kâfî,Yâ Şâfî,el ada vel esvâi vel edvâİ bi a’vâid’i fevâid’i “Lev enzelnâ haz’el Kur’ane a’la cebelin lareeytehû hâşia’an mutesaddian min haşyet’illâhi” (Haşr/21)

30) Ve emnin a’leyye Yâ Vehhâb,Yâ Rezzâk,bi husûl-î vusûl-î kabûl-î teysî-î teshîr-i “Kulû veşrebû min rizkîllahî” (Bakara/60)

31) Ve fevellenî Yâ Velî,Yâ A’lîy,bil’vilâyeti vel i’nâyeti verriâ’yeti ves-selameti bi mezîd-î îrâd-î isâ’d-î imdâd-î “Zalike min fadzlîllâhi” (Yusuf/38)

32) Ve ekrimnî Yâ Ğâniyy,Yâ Kerîm,bis seâ’deti ves’siyâdeti vel kerâmeti vel mağfireti kemâ ekremte ellezîne yeğuddûne asvâtehum i’nde Rasûlûllâh ve tub a’leyye Yâ Tevvab,Yâ Hekîm,tevbeten nesûhen liekûne min ‘ellezîne “İzâ fea’lü fâhişeten ev zalemû enfuüsehûm zeker’ûllâhe festağferû lizünûbîhim ve men yağfir’uzzunûbe illâllah” (Âl-i imrân/135)

33) Ve el zimnî Yâ Vâhid,Yâ Ahâd,kelimet’et takvâ kemâ elzemte Hâbibeke Muhammeden Sallâllâhu A’leyhi ve Selleme haysu kulte “Fea’lem ennehû lâ ilâhe ilâllâh” (Muhammed/19)

34) Ve ahtim lî Yâ Rahman,Yâ Râhîym,bi husn’î hâtımet’ennâcîne ver râcîne “Kul yâ i’bâdiyellezîne esrefû a’lâ enfusihîm lâ taknetû min rahmet’îllâh” (Zümer/53)

35) Ve eskinnî Yâ Semî,Yâ Karîb,cennâti a’dn’ın yui’ddet lil muttekîn “Da’vâhum fihâ subhâneke’llahumme ve tahiyyatehum fihâ selam ve âhiru da’vâhum enilhamdu lillâhi rabbilâlemiyn” (Yunus/10)

SON DUA

Yâ Allâhû, Yâ Allâhû, Yâ Allâhû,

Yâ Rabb, Yâ Nâfi, Yâ Mânî,

Yâ Rahmân, Yâ Rahîm.

Es’eluke bi hürmetî hâzihîl Esmâi vel Âyâti vel kelimatî sultanen nasîran ve rızkan kesîren ve kalben karîren ve kabren munîren ve hisaben yesîren ve ecren kebîren ve Sallallâhu Â’lâ Seyyidinâ Muhammedin ve Â’lâ Âlîhî ve Sahbihî ve selleme tesliman kesîran adede halkike midâde kelimâtike ve muntehâ rahmetike.

Allahümme innî kad âveytu ileyke ve men evâ ilâ rüknin şedÎdÎn. Ve selamun a’l-al mürselîne velhamdu lillâhi rabbil â’lemîne.

“Elem neşrah leke sadrak.Ve veda’na anke vizrak.Ellezî enkada zahrak.Ve rafa’nâ leke zikrak.Fe inne meal usri yüsrâ.İnne meal usri yüsrâ.Fe izâ ferağte fensab.Ve ilâ rabbike ferğab.”(İnşirâh Sûresi)

NOT: Son Dua’nın en sonunda bulunan Parantez içerisinde olan – İNŞİRÂH – sûresi 3 defa okunacak sonra da Salavât-ı Şerif’e okunacak.

Salavât-ı Şerife:

Allahumme salli a’la seyyidinâ ve mevlânâ Muhammedin salâten tuhillu bîhâl u’kede ve tuferricu bihalkerbe ve teşrehu bihâ-s sudûre ve tuyessiru bîhâ-l umûre fi-ddunya vel âhireti ve a’lâ âlîhî ve sahbîhî ve sellim.

“Allah Teâlâ için, Hazreti Fahri Kâinât Efendimizin, âl’i’nin,ashabının, Ehli beytinin, annelerimizin, cümle Resûller’in, Enbiyâların pak ruhlarına, Hz. Abdulkadir Geylâni’nin, Hz. Şeyh-ı Ekber’in ve onların şahsında tüm Evliyaullahın ve onların muhibbi olanların, ve bu duâ’nın şâmil olduğu bütün ümmeti muhammedin, yakınlarımızın ruhları ve kendi ruhumuz için 3 El-Fatihâ-ı Şerif, 12 İhlas-ı Şerif.
Allah Teâlâ kabul eyleye…

AMİN

Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
19 gece arka arka ya okunur.
*-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
*-Kibleye karsi oturarak
*-Niyet edilir
* 21 defa Selavatu selam okunur
* 1 adet Fatiha
*3 adet Ihlas
* 15 adet Ayetul Kursi
* 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

* 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

*ALLAHA sukret

tecrube edilmistir
=kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
not=
Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

MANASI

YA MUSAVVIR
Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

YA Halik
Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

Ya Bari
Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

Ayrıca başka bir tertib daha var.
Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

İyi pazarlar millet :KK3::KK3:
Batları gelen hatunlar testlerinizi bekliyoruz :KK70::KK70:
Sanki yeni hamişlerimiz olacakmış gibi geliyor bana :KK70::KK70:
Hadi bakalım pamuk idrarlar testlere :KK70::KK70::KK70:

Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
19 gece arka arka ya okunur.
*-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
*-Kibleye karsi oturarak
*-Niyet edilir
* 21 defa Selavatu selam okunur
* 1 adet Fatiha
*3 adet Ihlas
* 15 adet Ayetul Kursi
* 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

* 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

*ALLAHA sukret

tecrube edilmistir
=kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
not=
Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

MANASI

YA MUSAVVIR
Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

YA Halik
Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

Ya Bari
Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

Ayrıca başka bir tertib daha var.
Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.
Ne güzel şeyler paylaşmışsın çok yararlı ellerine yüreğine sağlık :KK36:

Allah razı olsun siz hamişlerin duası bizim için çok önemli :KK36:
İnşallah biz de en kısa zamanda hamiş oluruz :anneadayı::anneadayı::KK200::emir_bebek:
Sen nasılsın nasıl durumlar?
inşallah canım sizinde bu duyguyu tatmanızı çoook istiyorum:KK200:
ben iyiyim ya bugn yemek falan yaptm mutfakta bayaa ayakta kaldm belim ve bacaklarm çok ağrıdı şuan korkudan yataktan çıkmıyorm :KK70: yanlız bende yerleşme kanaması olmadı hiç . herkeste oluyor mu acaba ?

xiexie paylastigin dualarin icin cok tesekkurler, dua etmek onemli dogru sekilde etmek daha onemli Allah razi olsun. bu arada yerlesme kanamasi herkes de olmayabilir diye biliyorum ben ama doktora gitme imkanin varsa yadadoktora sorma bir sor derim, sonucta uzman olan onlar degilmi, bize ettigin dualardan dolayi da cok tesekkurler. benim BAT a son 3 gun...insanin icine dogar derler ama benim icime hic birsey dogmuyor, muhtemelern rabbim biraz daha sabretmemi istiyor...gurbette olanin duasi da kabul olmaya makbulmus. ben de gurbetteyim. insallah dua edelim birbirimize ver bizim gibi hayirlisiyla bebis isteyen herkese :KK200:

xiexie paylastigin dualarin icin cok tesekkurler, dua etmek onemli dogru sekilde etmek daha onemli Allah razi olsun. bu arada yerlesme kanamasi herkes de olmayabilir diye biliyorum ben ama doktora gitme imkanin varsa yadadoktora sorma bir sor derim, sonucta uzman olan onlar degilmi, bize ettigin dualardan dolayi da cok tesekkurler. benim BAT a son 3 gun...insanin icine dogar derler ama benim icime hic birsey dogmuyor, muhtemelern rabbim biraz daha sabretmemi istiyor...gurbette olanin duasi da kabul olmaya makbulmus. ben de gurbetteyim. insallah dua edelim birbirimize ver bizim gibi hayirlisiyla bebis isteyen herkese :KK200:
Hayırlı gün gelmiş ise inşallah olacak canım benim hayırla sabırla duayla bekleyelim inşallah .:anneadayı: hayırlı mutlu haberlerinizi bekliyorum :KK60:

X