/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Günaydın hatunlar ben guzel bir veremedim ama sizlerden gelur inşallah bebiş haberleri Forever07 sen ne yaptin tatlim

KIZLAAAAAAAAAAR Forever07 HAMİŞŞŞŞ
canım benm sag salim kucagına al
okadr dua ettin ve istedinki Rabbim sana nasip etti kalbinin temizligi bu
Allah her isteyene tattırsın bu duyguyu,
ya nerde bu kız sen nasıl öğrendn canm maşallh ne güzel ama foreverdan duymk istyrmm açıkcası müjdeyii

KIZLAAAAAAAAAAR Forever07 HAMİŞŞŞŞ
canım benm sag salim kucagına al
okadr dua ettin ve istedinki Rabbim sana nasip etti kalbinin temizligi bu
Allah her isteyene tattırsın bu duyguyu,
Gerçekten mi çok ama çok sevindim onun için sesi soluğu çıkmıyor tebrik ederim canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum darısı olmayan ardaşalara inşallah tabi banada

oncee anne olucagini ogrendim bebegimin klp atislarini duydum cok sukur ustune teyzeeee oldugumu ogrendimm nasil mutluyum nasilll Forever07 bizimm canimizz hamileee hemde en ozel gunlerinde nasil bir mucizedir anneye ayri bir tat babaya guzel bir surpriz olucak minik susam tanesii yaa cok mutlu olll bebegimm saglikla kucagina alacagim gunleri gorucez insallahh 1 ay arayla dogurucazz insallahh rabbim herkese tum isteyenlere nasip etsin hazalima pinarimaa tez vakitte insallahh hayirli haberlerinizi bekliyoruz canlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…