/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Hijyenik sıkma canın bak bende sıkıyorum rabbim bizlerden daha iyisini biliyor biliyosun ama tabi kelin ilacı olsa sürer kendi başına ama olsun bak bana burda Forever07 acayip moral veriyor ve inan seni çok iyi anlıyorum muğla da olsan beraber sarılıp ağlardık
Allahım aratdırmasın bak benim 1 yılım doluyor ve acayıp korkuyorum zorlu süreçden. kaç zamandır deniyosun bilmiyorum ama lütfen sen bari üzülme olurmu

canmmm cokk tebrik ederimm çok sevndm senin adına bize de duat bi dahaki aya inşallh bzmde olsun hayrlısıylaa
canıım çok teşekkür ederim :) senin için hayırlı gün daha gelmemiş sabırla bekle canım benim gelecek o bebiş Allahın izniyle

kızzlar çokk morelim bozuk tıkandm kaldm bu odaya ya tek başıma gerçi çevremden kmseye derdimi anlatamıyorum kiii
kimseye derdimi anlatamıyorm diyon biz varız ya canım hem dert etme hayırlısı buymuş de üzülme lütfen Rabbim görüyor mutlaka duan kabul olcak bir gün , yakınıdr

pıffffffffffff benim de 1 saatim var çıkışa...
ctesi çalışmak berbat.... olaydı da öğleye kadar olaydı en azından
dimii ya şimdi arkdşlar arıyor onlar ctesi pazar tatl oturyolarmş bide nispet gbi arıyolar zati morelim çökmüş valla yarım güne razıyım keşke 1de faln çıksak sen nerde çöalışıyosn cnm

ben henüz 2. ayda olmama rağmen sizi öyle iyi anlıyorum ki kızlar... ve dua ederken hep aklımda isimleriniz... hayırlısıyla olucak inşallah ben gönülden inanıyorum buna
bir parça güzel yüreklerinize su serpebiliyorsam ne mutlu bana...
Ne kadar güzel yüreğin var özgem beraber ağlamayın beraber gülün hep birlikte gülelim ağlasakta mutluluktan ağlayalım
hepinizi çok seviyorum

dimii ya şimdi arkdşlar arıyor onlar ctesi pazar tatl oturyolarmş bide nispet gbi arıyolar zati morelim çökmüş valla yarım güne razıyım keşke 1de faln çıksak sen nerde çöalışıyosn cnm
tam zamanında aradılar yani he... kıyamam boşver
kaderimiz be kuzum napalım... Rabbim daha hayırlı kapılar açar inşallah
9. senem burda ilk iş ve halen devam...

teşekkr edrm desteğin için canm 2,5 senedr olmuyor 2 düşüğüm var 8 ay oluyo dşüğümden beri yok yine doktr bi problem yok diyor ama stres yapmadan da olmuyo nasıl stres yapmıyım ki gözmn içine soka soka birilernn hamile oldugnu söylüyo çevremdekiler ve sonra bana dönüp ay doktra gtsene diyip duruyolar yok bz bilmiyoduk evet Forever07 süper morel veriyor Rabbim yüzümü güldürsün çnkü bi tek yaşayan biliyor ne olduğunu nasipppp artıkk vardr bi hayr

cidden öyle yaşayan biliyor benimde bir düşüğüm 1 tane kimyasal gebelik oldu dr. sorun yok diyor stres diyor benim zaten işim stresli bide biraz fazla hareketli ve hafif sinirliyim elimde değilki artık sinirlendiğimde kasıklarım resmen taş oluyor kıramplar giriyor ve herkeze diyorum nolur yapmayın hep bundan olmuyor çocuğum diye

canıım çok teşekkür ederim :) senin için hayırlı gün daha gelmemiş sabırla bekle canım benim gelecek o bebiş Allahın izniyle
çok sağol canım inşaallah Rabbim hayrlısyla kucağına almayı nasip etsn ama beni en çok çevrem üzüyor sürekli birilernn hamile olduğunu veya doğum yaptığını söyleyp duruyolar napiyim elimden geleni yapmaya çalışıyorum üzülecğimi düşümmüyolar mı yoksa bilerek mi yapıolar sabır diyorum ya sabır bunlarda geçivcek

valla çevremizi bende anlamış değilim . mübarek çinde olmama rağmen taa türkiyeden bana laf sokanlar çok oldu valla ben hiç takmadım sende takma kime ne ki kaynanam bile o kadr çocuk yap , et dedi ben takmadım bu benm bileceğim iş şimdilk düşünmüyoruz dedm çekldm kenara hamile kalmaya çaıştığmı hamile kalmak istediğimi eşimden başka hiiiç kmseye sölemedim sende söleme senin kararın yaparsın yapmassın kime ne . herkes baksın kendine

@beren20 tatlım ve dertlikederli tatlişkom
yarın sabah benle beraber test yapmaya varmısınız
üçümüzde 7 Aralık...
kırmızılar gelmedi dimi ve gelmezse inşallah
varım diyorum ve kutumda kırmızı hissediyorum aahaha :) bari eczaneler kapanmadan test alam.. ovulasyon testiyle kaliteli ve ucuza bildiğiniz var mı kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…