/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

inşallahhh kuzum artık son ayım bundan sonra nasıl bir yol izliyeceğiz bilemiyorum okudurkarım korkutuyor rabbim herkez gibi içindede benim ve hepimizin yardımcısı olsun
Allah büyük, dertler tasalar kederler korkular çok çok küçük balımmm:KK200:
inşallh bu ay hamiş olursun da hiçbirine gerek kalmaz :KK36: moralini bozmadan çalışmalara devam tatlım :KK19::KK48::KK48:

Allah büyük, dertler tasalar kederler korkular çok çok küçük balımmm:KK200:
inşallh bu ay hamiş olursun da hiçbirine gerek kalmaz :KK36: moralini bozmadan çalışmalara devam tatlım :KK19::KK48::KK48:
devam ediyorum son hafta sanırım bu hafta çok düşük ama olsun belki olur demi :) inşallah bütün bebiş arayan topik deki arkdşların ve diğer bebiş için dua eden herkezin duaları kabul olur

Günaydın şekerler, kızım için 4 sene beklemiştim. Kızım şimdi 3 yaşında ikinci için bakalım ne kadar bekleyeceğim:) Bu ay gerekli çalışmaları yapmıştık ki servikal mukusu farkettim:) Koş dedim kocama, gün bu gündür. Kızımda da öyle hamile kalmıştım. :)
Sakın umutsuzluğa kapılmayın. Eğer olmasa bizim bebeğimiz olmazdı. Bende ciddi pko var. Eşimde ise canlı sperm bile yoktu. Bize sizin tıbben doğal yollardan çocuğunuz olması imkansız, tüp bebek bile zor dediler. Eşime keçi boynuzu kürü yaptım, ben de servikal mukusu takip ettim. İki ay sonra tedavisiz hamile kaldım.
Şu hatadan da seneler kaybettik, ben pko yüzünden bazen 35 bazen 40 hatta 2 ayda bir adet oluyordum ama biz saftirikler benim adet başlangıcımdan 12,14,16,18.günler ilişkiye girip sonra bırakıyorduk. Doğum doktoruma ikinci bebeği istediğimi söyleyince sen 20.günden itibaren ilişkiye başla demişti çok haklıymış. Doğumdan 2 sene kadar sonra çok şükür Allahıma adetlerim çok çok düzeldi. Şimdi 30-31 günde bir oluyorum. Bu ay yine 12,14,16,18. günler ilişkiye girmiştik ama servikal mukusu 20.gün farkettim. Yani illa yumurtlama günü 12,14,16. günler değil, hele biraz düzensiz adet oluyorsanız hiç değil:)
Yumurtlama günü bende servikal mukus dışında bir anda sırtımda onlarca sivilce çıkıveriyor ve genital bölgemde kaşıntı oluyor bunu farkettim. Yumurtlama zamanı ısı artışı, servikal mukus (yumurta akına benzer, elastik, berrak akıntı, jöle gibi) kasık ağrısı gibi belirtileri mutlaka gözlemleyin.
Ovulasyon testlerini çok denedim olumlu sonuç alan çok zor. Adetini saatine kadar bilen arkadaşlarımda dahi olumlu sonuç vermedi. Daha yazacaktım ama annemler geliyor, ev çok dağınık toplayım biraz:) Yine yazarım
Allah gönlünüze göre versin inşallah.

Günaydın şekerler, kızım için 4 sene beklemiştim. Kızım şimdi 3 yaşında ikinci için bakalım ne kadar bekleyeceğim:) Bu ay gerekli çalışmaları yapmıştık ki servikal mukusu farkettim:) Koş dedim kocama, gün bu gündür. Kızımda da öyle hamile kalmıştım. :)
Sakın umutsuzluğa kapılmayın. Eğer olmasa bizim bebeğimiz olmazdı. Bende ciddi pko var. Eşimde ise canlı sperm bile yoktu. Bize sizin tıbben doğal yollardan çocuğunuz olması imkansız, tüp bebek bile zor dediler. Eşime keçi boynuzu kürü yaptım, ben de servikal mukusu takip ettim. İki ay sonra tedavisiz hamile kaldım.
Şu hatadan da seneler kaybettik, ben pko yüzünden bazen 35 bazen 40 hatta 2 ayda bir adet oluyordum ama biz saftirikler benim adet başlangıcımdan 12,14,16,18.günler ilişkiye girip sonra bırakıyorduk. Doğum doktoruma ikinci bebeği istediğimi söyleyince sen 20.günden itibaren ilişkiye başla demişti çok haklıymış. Doğumdan 2 sene kadar sonra çok şükür Allahıma adetlerim çok çok düzeldi. Şimdi 30-31 günde bir oluyorum. Bu ay yine 12,14,16,18. günler ilişkiye girmiştik ama servikal mukusu 20.gün farkettim. Yani illa yumurtlama günü 12,14,16. günler değil, hele biraz düzensiz adet oluyorsanız hiç değil:)
Yumurtlama günü bende servikal mukus dışında bir anda sırtımda onlarca sivilce çıkıveriyor ve genital bölgemde kaşıntı oluyor bunu farkettim. Yumurtlama zamanı ısı artışı, servikal mukus (yumurta akına benzer, elastik, berrak akıntı, jöle gibi) kasık ağrısı gibi belirtileri mutlaka gözlemleyin.
Ovulasyon testlerini çok denedim olumlu sonuç alan çok zor. Adetini saatine kadar bilen arkadaşlarımda dahi olumlu sonuç vermedi. Daha yazacaktım ama annemler geliyor, ev çok dağınık toplayım biraz:) Yine yazarım
Evet cnm dogru ayda 2 defa yumrtlama günü olabiliyor bende bazen hissediyorum .

teşekkür ederim bitanem allaha çok şükür itikatli biriyim rabbime hep sığınırım, herkezden herşeyden ve dünyada bitek ona el açıp meded umarım çok şükürki hiç boş çevirmedi sadece o süreci okudum ruhum daraldı eşim dahi dedi bu denli üzülceksen o sürece hiç girmeyeli öyle yaniii
üzülme hep mutlu ol üzülürsen bebiş gelmek istemez kiii :)

Bu arada benim adete döndü dün aksam simdi normal seyrinde devam ediyor artık aralik sonunu beklicegim yılbaşı beni mutlu etttttt ,pes etmek yok ben 22 aydir bekliyorum olcak inşallah bu ay olmazsa gelecek aylarda insallh umut yukseeeekkkk
inşallah canım sen hep böyle inandıkça olmayacak bişey yoktur aferim :KK70:

inşallah canım sen hep böyle inandıkça olmayacak bişey yoktur aferim :KK70:
Canim ilk zamanlar bende cok üzülüyordum ama sorunun ne oldugunu ogrenince üzerimden buyük bir sey kalkti cunku bilmden beklemek umursuzlastiriyir ama simdi biliyoruz iyi olcak hersey tıp cok ilerledi allahin izniyle olur diyorum dermansiz dert vermesin allah....

Canim ilk zamanlar bende cok üzülüyordum ama sorunun ne oldugunu ogrenince üzerimden buyük bir sey kalkti cunku bilmden beklemek umursuzlastiriyir ama simdi biliyoruz iyi olcak hersey tıp cok ilerledi allahin izniyle olur diyorum dermansiz dert vermesin allah....
kesinlikle tıp çook ilerledi hepimizin umudu var bekliyoruz hayırlısıyla gelsinler :)

ah o bi gelsin zaten ben ona soracağımı biliyorum yazık değilmi bana bukadar bekletti :KK70: işim gırgır napayımm
herkes bekliyor canm benim hayırlı zaman değilmiş ki gelmemiş canm hayırlı gün gelsin o da gelecek :KK70:

Merhaba hoşgeldin aşk heyecan mutluluk dostluk dolu topiğimize :KK200: Bizlere faydalı bilgilerini paylaştığın için ve burda olduğun için teşekkürler canım, seni ekleyellim listeye hemencik :KK48: kendimizi dinlememiz çok öenmli gerçekten :KK51: ben anlamıyorum mesela yumurtlama dönemimi...o_Oprofilde ki resim kızın galiba maşaAllah Allah bağışlasın:KK15: Nasipten öteye köy yokmuş Rabbimiz OL dedimi hangi sıkıntı hangi hastalık karşı durabilir ki... Çok şükür bin şükür verene... İkinci bebiş için çalışmalara fora o zaman :KK48: umarım tez vakitte hayırla sağlıcakla olur :KK15::emir_bebek::anneadayı:

X