/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

mr kızlar dün giremedim Forever07 Forever07 :KK61::KK61::KK61::mad::mad::mad: göz yaşlarımdan anladğınz gbi umutlarım yine bi daha ki aya kaldı
bu kadar tam seni yazdım bende :KK43:o_Oo_O
pıffffffffffffffffffffffff demek geldi kırmızılar he....
şşşşşşşş ağlama ama şükür ki regl oluyoruz kuzum napalım nasip inşallah önümüzdeki aya gelir mucizen, Rabbim güldürsün inşallah tez vakitte :emir_bebek:
moralini bozma lütfen üzülüyorum...:KK19::KK200:

bu kadar tam seni yazdım bende :KK43:o_Oo_O
pıffffffffffffffffffffffff demek geldi kırmızılar he....
şşşşşşşş ağlama ama şükür ki regl oluyoruz kuzum napalım nasip inşallah önümüzdeki aya gelir mucizen, Rabbim güldürsün inşallah tez vakitte :emir_bebek:
moralini bozma lütfen üzülüyorum...:KK19::KK200:
sabah işe gelemden test yaptım tabii ki koca bi negatf niye yaptysam sanki 9 gbi de adetim geldi iştee aylardır hep umutlarm baska aylara sarkıyo şuan gerçketen hiç ii değilim nasip diyorum vardr bi hayr ama gönlüme geçmiyo iştee amin inşaalh Rabbim herkesn yüzünü güldürsünn inşallh :KK42::KK42:

sabah işe gelemden test yaptım tabii ki koca bi negatf niye yaptysam sanki 9 gbi de adetim geldi iştee aylardır hep umutlarm baska aylara sarkıyo şuan gerçketen hiç ii değilim nasip diyorum vardr bi hayr ama gönlüme geçmiyo iştee amin inşaalh Rabbim herkesn yüzünü güldürsünn inşallh :KK42::KK42:

Aynen demkki bebeişin için hayırlı vakti şimdi değil
Hayırlı vakitte gelecek inşallah ve o vakit diliyorum tez vakit olsun balım...:KK200:
okuyabildiğin duaları oku, bir abdest al, rabbim inşirah versin gönlüne güzel yüreğine inşallah:KK200:
aynı şeyi bende yaşıycam gibime geliyor...:KK43: toparla kendini haydi sende beni toparlıycan bak :KK48:
muck muck:KK15::KK15::KK15:

Çook sağol canım benim amin amin çok amin :) akraba falan yok sadece burda edindiğimiz arkadaşlarımız var işte çok şükür bi kaç Türk aile ve Türk öğrenciler var :)
canmmm cokk tebrik ederimm çok sevndm senin adına bize de duat bi dahaki aya inşallh bzmde olsun hayrlısıylaa

Aynen demkki bebeişin için hayırlı vakti şimdi değil
Hayırlı vakitte gelecek inşallah ve o vakit diliyorum tez vakit olsun balım...:KK200:
okuyabildiğin duaları oku, bir abdest al, rabbim inşirah versin gönlüne güzel yüreğine inşallah:KK200:
aynı şeyi bende yaşıycam gibime geliyor...:KK43: toparla kendini haydi sende beni toparlıycan bak :KK48:
muck muck:KK15::KK15::KK15:
inşallah canm toparlamam gerek bırakmasın Rabbim gölünün güzelliğine göre versin :anneadayı::KK200:

beren20 beren20 tatlım ve dertlikederli dertlikederli tatlişkom
yarın sabah benle beraber test yapmaya varmısınız:KK200:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:üçümüzde 7 Aralık...
kırmızılar gelmedi dimi ve gelmezse inşallah:KK51::KK51::KK51:
Yok canimcim kirmizilar gelmedi ama bugün bi tuhafim arada adet olucakmisim gibi oluyor bide midem gazla dolu. Ben pazartesi yapayim da husrana ugramayayim diye dusunuyorum cunku gecen ay test aldim yapicam diye sabahina kirmizilar geldi yaparsam eger paylasirim sizinle canlar :KK15::KK200::KK200:

kızzlar çokk morelim bozuk tıkandm kaldm bu odaya ya tek başıma gerçi çevremden kmseye derdimi anlatamıyorum kiii

Yok canimcim kirmizilar gelmedi ama bugün bi tuhafim arada adet olucakmisim gibi oluyor bide midem gazla dolu. Ben pazartesi yapayim da husrana ugramayayim diye dusunuyorum cunku gecen ay test aldim yapicam diye sabahina kirmizilar geldi yaparsam eger paylasirim sizinle canlar :KK15::KK200::KK200:

ayyyy gelmezler inşallah hayırlısı tabi, kuzum bende dün ve bugün her an olabilr hissindeyim... gaz durumu bende de var :KK48:
iki testm var birini yarın ilk deneme amaçlı yapıcam bakalım sonucu bile bile yapmakta ayrı trajikomedi :KK48: ah biz hatunlar :KK48:

X