/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Aramıza katılmana çok sevindim burası benm için uğurlu oldu umarım senin ve diğer batı yaklaşmış arkadaşlarım için de uğurlu olur :) allahım gönlünüze göre versin inşallah
Ay inşallah 3 aydir husrana ugramak cok üzdü Rabbim yillarca ugrasanlara sabir versin ne zormus beklemek.

Ay inşallah 3 aydir husrana ugramak cok üzdü Rabbik yillarca ugrasanlara sabir versin ne zormus beklemek.
Ay evet bende her negatifi görünce çok fena yıkılıyodum insanın elinde olmuyor ama üzülmeyin ya bu ay olmasa gelecek ay daha sıkı çalışın gelsin bebişler gelecekler hayırlısıyla inşallah :)

Ay evet bende her negatifi görünce çok fena yıkılıyodum insanın elinde olmuyor ama üzülmeyin ya bu ay olmasa gelecek ay daha sıkı çalışın gelsin bebişler gelecekler hayırlısıyla inşallah :)
Taabi yaaa senin tuzun kuru nasilsa Rabbim sağlıkla kucagina almayi nasip etsin inşallah darisi biz olmayanlarin basina

kesinlikle benim eşimde çok anlayışlıydı o konuda allah razı olsun. off pazartesiye kadar zaman geçer mi dersiniz? yılbaşına mutlu haberlere girmek ayyy hayali bile nasıl güzel...

kesinlikle benim eşimde çok anlayışlıydı o konuda allah razı olsun. off pazartesiye kadar zaman geçer mi dersiniz? yılbaşına mutlu haberlere girmek ayyy hayali bile nasıl güzel...
Bende carsambaya kadar vakit gecermi diyodum kirmiziyi gordum simdi yumurtlama gununu bekliyorum o gecer bati beklerim yaw bizim askerlik bitmezzz

Geçer bacım geçer neler geçmedi ki aZcık sabır lazım inşallah güzel haber vericeksin bize

Sabirsiz61 allah yardımcın olsun canım yapcak bişey yok dimi düşe kalka öğrencez sanırım.. umudu kaybedersek biteriz, umut fakirin ekmeğidir:) eşinin değerler normal mi senin yaş kaç?

xiexie sağol bacım:) eski sayfalarda heyecanına tanık oldum maşallah ne güzel, senin de allah yardımcın olsun uzak diyarlarda.. akraba,tanıdık,eş dost var mı?

Çook sağol canım benim amin amin çok amin :) akraba falan yok sadece burda edindiğimiz arkadaşlarımız var işte çok şükür bi kaç Türk aile ve Türk öğrenciler var :)

dertlikederli yaş 33 benim. Bu ay doktor kontrolunde yumurta takibi yapacagiz esimle alakali henuz birsey yapmadim daha 3~4. Denemede herife hadi değerlerine baktiralip deyip ortalığı velveleye vermeyelim dimi inşallah onlara gerek kalmadan gobus dolar

Merhaba listeye benide ekleyebilirsin bat 30 aralik 3.ay ve yas 33
hoşgeldin ekliyorum hemen İnşallah sayfamız sana uğur getirir canım 3. ayında dolar göbüşün sağlıcakla ve hayırla
32 yaşındayım. 2 .denemem olacak. 3yıldır evliyim, vajinusmustan yeni kurtuldum. beklenen adet tarihim:7 aralık.. inş bebiş haberi veririm.
hoşgeldin sefa getirdin canım İnşallah 7 aralığa gelmiyecek batlar hepiniz hamiş olun istiyorum bu ay inşallah sağlıcakla ben yarın sabah test yapmayı düşünüyorum kırmızılar gelmezse çıkmıycak biliyorum ama ilk test deneyimim olsun bebiş olsun inşallah

senin heyecanını da bu ay burda yaşayalım inşallah

teşekkür ederim bitanem allaha çok şükür itikatli biriyim rabbime hep sığınırım, herkezden herşeyden ve dünyada bitek ona el açıp meded umarım çok şükürki hiç boş çevirmedi sadece o süreci okudum ruhum daraldı eşim dahi dedi bu denli üzülceksen o sürece hiç girmeyeli öyle yaniii

inşallahhh kuzum artık son ayım bundan sonra nasıl bir yol izliyeceğiz bilemiyorum okudurkarım korkutuyor rabbim herkez gibi içindede benim ve hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…