/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

canım bu leke için dr. okadar dedim ne geçirir dedi birsey geçirmez senin adetin böyle oluyor dedi ama bende birden sökmesini istiyorum ama olmuyor....inşallah hayırlısı olur canım benimde en son ramazanda öyle olmuştu 5 gün lekem gelmişti kesimişti sonra dr.gittim söktürücü verdi sökmüştü silk ve son oydu galiba evlenince insanda farklı şeyler oluyor artık neden bilmiyorum.canım yok bugundu adetim canım
hımmm benim 5 gün leke gelsede sonrası güldür güldür :KK48::KK48: +7 gün ekleniyor oluyor ayın yarısı regl o_Oo_O
herhangi bi sıkıntı olmasında kuzum napalım bu durumlara alıştık artık :KK64:
evlenince hormonlar değişti tavan yaptı haliyle herşey değişiyor
mesela bekarken çok sancı çekerdim evlenince azaldı şükür:KK49:

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz :cool::cool:

Haydi buyrun geliN hatunlar heyecan ve aşk dolu bekleyişlerimiz birlikte olsun sağlıklı ve hayırlı bebişlerimiz olsun inşallah :emir_bebek::anneadayı:

@smnmrn 2. ayında hamiş kaldı
@bebegim seni bekliyorum
xiexie xiexie 4. ayında hamiş kaldı

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicekler inşallah:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:" Semiun garibun"
  1. @darkgirl1906 6 aralık:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  2. Hijyenik Hijyenik 6 aralık - yaş 24 - 2,5 sene:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  3. @Aicha zeynep 6 aralık - yaş 34 - 3,5 sene -2. bebiş:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
  4. Forever07 Forever07 7 aralık - yaş 27 - 2. ay
  5. beren20 beren20 7 aralık - ??
  6. kimmimmm kimmimmm 9 aralık - yaş 27 - 1 sene
  7. @yeniden09 9 aralık - yaş 27 - 7 ay
  8. simarik83 simarik83 20 Aralık - yaş 32 - 3. ay
  9. @ilk heyecan 20-21 Aralık
  10. @bglm 21 Aralık
  11. @Beyazmelek16 23 Aralık
  12. @yagmur1978yagmur
  13. @Hnf sllms
  14. @xruyax 30 aralık - yaş 28 - 3. ay
  15. @Esaskiz43 ? - yaş 24 - 2,5 yıl
  16. @Zeroselo - yaş ? - 1,5 yıl
Her şeyin sırrı " Sabırdır " . .
Acıya sabredersin adı " metanet " olur ,
Açlığa sabredersin adı " oruç " olur ,
İnsanlara sabredersin adı " hoşgörü " olur,
Duygulara sabredersin adı " Gözyaşı " olur ,
Özleme sabredersin adı " hasret " olur ,
Sevgiye sabredersin adı " Aşk " olur ..!
BAT'a sabredersin Adı "BEBİŞ" olur :emir_bebek:

:21::21::-):-)
listemizin güncel hali hatunlar :KK200:
hamiş sayımız bir arttı şükür mevlaya:anneadayı::anneadayı::anneadayı:
her geçen gün artsın inşallah, çalışmalara devam hayırlı güzel haberlerinizi bekliyorum :KK200::anneadayı::emir_bebek:
kızlar bilgilerinizi iletin yaş ve ne kadar süredir denediğinizi ekleyeyim
beren20 beren20 sen yazmıştın tatlım ama unuttum tekrar yazarmısın kuzum

Forever07 Forever07 kuzum yaşım 29 ama mutlu oldum görünce yaşımı gerçi yaş takıntım yok ama :) rabbim aratmasın tez elden bizede naip etsin evlatların en hayırlılarını sabah moralim öyle bozuktı forma girdim içimi dökeyim diye arkaşlardan birinin hamileliğini gördüm mutlu oldum kendim hamiş olsam bukadar sevinirdim iyiki varsınız ya yoksa bu sancılı süre geçmezdiii SEVİYORUMMM BEN SİZİİİİİ:KK200::KK200:

Forever07 Forever07 kuzum yaşım 29 ama mutlu oldum görünce yaşımı gerçi yaş takıntım yok ama :) rabbim aratmasın tez elden bizede naip etsin evlatların en hayırlılarını sabah moralim öyle bozuktı forma girdim içimi dökeyim diye arkaşlardan birinin hamileliğini gördüm mutlu oldum kendim hamiş olsam bukadar sevinirdim iyiki varsınız ya yoksa bu sancılı süre geçmezdiii SEVİYORUMMM BEN SİZİİİİİ:KK200::KK200:
Olmaz 27 sin sen :KK48::KK48: hiç göstermiyosun zaten kuzum:KK200:
Aminnn inşallah güzel yürekli güzel kardeşim rabbim tez vakitte seninde hamile olduğunu duymamı okumamı yazmamı ne bilim bi şekilde hayırla nasip etsin inşallah :KK15:
neden moralin bozuktu kuzum :KK12::KK43: kim üzdü seni o_O
bizde seni çok çok seviyoruzzzz:KK200::KK200: iyiki varsın ve iyiki bizlesin
her zaman yaz balım olur mu:KK51::KK15::KK36:

X