/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

bugün test yapmadın mı canım :KK70::KK70:
yarın sabahtan yap bi tane daha bakalım
ve sakın olma okişşş
sabah çizgili test resmini bekliyoruz:KK70::emir_bebek::anneadayı::KK200: xiexie xiexie

bugün test yapmadın mı canım :KK70::KK70:
yarın sabahtan yap bi tane daha bakalım
ve sakın olma okişşş
sabah çizgili test resmini bekliyoruz:KK70::emir_bebek::anneadayı::KK200: xiexie xiexie
Bugün yapmadm bi kaç gün geçsin adet olmazsam yaparm artk olursam da bu ay eşim söz verdi sıkı bi çalışma yapıp çocuk için uğraşicaz :KK70:

selam kızlar:) inşallah hepimiz bu y güzel haberler alırız. namazlarımdan sonra hepinize dua ediyorum. benim bat ya 9 u ya 10 u. ben genelde 28. gunde olmuyorum bir gün gecikebiliyor. benimde 2 testim var ama bu ay kararlıyım inşallah bat gelmez sonra yaparım gelirsede zaten gerek kalmaz. ama sanırım ader olcam ben çünkü gögüslerim şiş:KK43: hiç hamileymişim hissi yok . biz aralıkta da eşim için doktora gitcez. kasımda iş yapmaktan bi hal oldum bakalım aralıkta doktor ne dicek . çok yoruldum ama her ay ardarda iş yapmaktan :KK43: sudan korkar oldum duanızı eksik etmeyin güzel anne adayları

Her şeyin sırrı " Sabırdır " . .
Acıya sabredersin adı " metanet " olur ,
Açlığa sabredersin adı " oruç " olur ,
İnsanlara sabredersin adı " hoşgörü " olur,
Duygulara sabredersin adı " Gözyaşı " olur ,
Özleme sabredersin adı " hasret " olur ,
Sevgiye sabredersin adı " Aşk " olur ..!
BAT'a sabredersin Adı "BEBİŞ" olur :emir_bebek:

:KK70::KK70:NASIL AMA HATUNLAR:KK70::KK70:
@simarik83 xruyax xruyax
bayıldım buna :)

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK71:
deme öle ya
ben diyormuyum :KK70::KK70:
bende umutsuz gibiyim ama demiyorum:KK70::KK70:
inşallah hayırlısıyla tutunurlar canım:emir_bebek::anneadayı:
ahhh canmm ahhh inşallah Allah'ım sesimi duy nolur haftaya bugün mutluluktan uyuyamiyim:KK71::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:haftaya ptesi test günü inşallah hamileyimdir bu ay çok istiyorummm çook umutluyum ama fazla umutlanmiyim diyorm negatif olunca veya hasta olunca çok üzülüyormm:mad::mad::mad:

topiğin ilk hamişi benmiyim gerçektenn ayağımı bolca sürüdüm ya tek tek dökülün arkamdan inşallah dualarım isteyen herkesle :)

10 gün önceden testlere başlamıştım ama bat 2 gün geçene kadar hep negatifti kızlar ümidinizi kaybetmeyinn :)
Adet periodun ne kadar uzundu cnm? Kaç günde bir adet oluyordun yani

selam kızlar:) inşallah hepimiz bu y güzel haberler alırız. namazlarımdan sonra hepinize dua ediyorum. benim bat ya 9 u ya 10 u. ben genelde 28. gunde olmuyorum bir gün gecikebiliyor. benimde 2 testim var ama bu ay kararlıyım inşallah bat gelmez sonra yaparım gelirsede zaten gerek kalmaz. ama sanırım ader olcam ben çünkü gögüslerim şiş:KK43: hiç hamileymişim hissi yok . biz aralıkta da eşim için doktora gitcez. kasımda iş yapmaktan bi hal oldum bakalım aralıkta doktor ne dicek . çok yoruldum ama her ay ardarda iş yapmaktan :KK43: sudan korkar oldum duanızı eksik etmeyin güzel anne adayları
Öyle canım bebeğimiz olsun diye herşeye katlanıyoruz . İnşallah tez zamanda hamile kalırız cnm

pazar günü reglm gelmzse tabi test yapmayı düşünüyrm tam bat günümde çıkar mı yapsam mı yapmasammı??zamn nasıl geçicekkkkk bideeee

Hey hatunlar bu hafta tam 8 adet bebiş haberi bekliyoruz ona göre :KK48::KK48:
Napıyonuz bakalım var mı testlere başlayan belirtisi nem olan :cool:

Hnf sllms Hnf sllms Esaskiz43 Esaskiz43 xiexie xiexie xruyax xruyax Z Zeroselo @darkgirl1906 Hijyenik Hijyenik @Aicha zeynep
[/QUOTE] benim günüm 1 gün geçse hemen yaparım ama daha 4 gunum var geçmeden yapmıyacım diye kendime söz verdim yoksa hayal kırıklığı oluyor son güne kadar en azından mutlu mesut bekliyorum

X