/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

kıyamam bu ay olcak inşallah hayırlısıyla ve sağlıcakla gelsin
ben daha yeni olduğm için konuşuyom tabi öle
Allah aratmasın, kimsenin kucağını boş koymasın
aminnn
amin Allah kmseye aratmasın canm benm kadr bekletmesn tez zamnda hayrlısıyla nasip etsin inşaallah

İyi ki paylasmissin duaları canim hepimiz icin okudum rabbim kabul eder inşallah

şu açlık meselesi bende de var bu ara aynen psikoljkte olablr ama sende baya değişiklik var canım
hadi inşallah bebişiniz geliyor sağlıckla ve hayırla belkide bebişleriniz
amin inşallah gelir , rabbim isteyen herkese aratmadan versin inşallah.. eşim erken test aldı yarın sabah denicem hayırlısı olsun, çok korkuyom ama inş negatif çıkmaz :/ yok kııız ben kiiim ikiz yapmak kim

cok guzelll Allah razi olsun, hepiniz duamdasiniz her biriniz icin isimlerinizi bilmesemde duami ettim. Allah kabul etsin insallah cok cok cok tesekkurler

benimde son 11 gun rabbim ikimize de hayirlisini versin insallah

şu açlık meselesi bende de var bu ara aynen psikoljkte olablr ama sende baya değişiklik var canım
hadi inşallah bebişiniz geliyor sağlıckla ve hayırla belkide bebişleriniz
erken gebelik testi yapcam demiştim . yaptım malesef hamile değilim yine . o belirtiler enfeksiyon belirtisi sanırm :/

haftaya pazar 6sı bat günüm o gün mü yapsam test ptesii mi tabi kırmzılar gelmesse ki gelicek yine hüsran olucak bu ayda

erken gebelik testi yapcam demiştim . yaptım malesef hamile değilim yine . o belirtiler enfeksiyon belirtisi sanırm :/

Tatlım hemen moral bozma battan bir gün önce yapılan testte bile çıkmadığı oluyor
hatta bazen hiç çıkmadığı
regl olmadıysan umut hala var demektir ve hayırlısıyla olsun inşallah

Ay i
Günaydın kuzummm
bu hafta büyük hafta valla
ya bat patlaması yaşanacak yada bebiş haftası
inşallah tüm batlar bebeiş olsun kızlar
hayırlı haberler bekliyoruz
inşallah bir sürü bebiş haberi gelir. Benim de regl bitiyo yarın sonra başlasın çalışmalar.
Ovu testlerimde gelir bugün heralde bakalım ne zaman yumurtluyomuşum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…