/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

çıkıcak ya öle hissediyorum ve hamiş ol istiyorum ulaaa
bu topic bu ay komple hamiş olsun inşallah haydi hatunlar ha gayret
inşallah Allah'ım aminnn
Valla diğer aylara göre tek farklı belirtim şu sol kasıktaki batmalar. Daha önce adet belirtilerimin arasında bu yoktu. Bi ihtimal hamile olabilirim dedirten şey bu. Diğer şeyler her ayki rutin ağrılar belirtiler vs. Bu son 2 gün test yapmicam (dayanabilirsem)

devam ediyor dimi batma hadi inşallah yaffff bebiş batırıyor şimdiden

sen ve test yapmamak hemde 2 gün
ahh tatlım buna kendin de inanmıyorsun değil mi
bence akşam yine yapıcan ve hatta yarın dabahta yapıcan
diğer abudik gubudik testlerde cabası

Test kalmadı evde yenisini de almak istiyorum ama utanıyorum artık. Eczaneden 10 tane test aldım 1 ay içinde adam diyecek napıyon yiyonmu sen bunları
Bu akşam test alamam alırsam yarın akşama kalır. Yarın akşamda ateşimden anlarım zaten
O abidik gubidik testlerden çamaşır suyunu yaptım limon kaldı. Belki bu akşam limonu yaparım

hımmm bu durumda sıkıntılı tabe kılık mı değiştirsen eczaneye giderken
başını bağla mesela gözlük tak sen bulursun bir yolunu
aaaa daha yapmadın mı limonu çok ayıp hiç yakıştrmadm sana bunu veteriner hanım

Ay yok ya sabrımı deneyeceğim. İradesiz değilim beeeeeeennnn
Beklicem Yapmicam...

ivet şeker pek iradelisin regle 2 gün kala 10 tane test tırt, abudik gubidikler hariç
olmaz bu gece uyuyamazsn eşin alsın bari
Dikkat dikkat duyurulur hastalandım sanırım 1-2 damla kırmızı geldi ulen o kadar da çok çalışmıştık bu ay

günaydn kızlar son 10 gün gelmez inaşşalh bnm ki bebeği gelir inşaallah çok istyrm Allahım hayrlısıyla nasip etsn bu ayyy...

Benim dün akşam geldi 1-2 damla ped koydum sabah kalktım bişey yoktu ama karın ağrısı var gelicek heralde beklemedeyim
sen ne zamandır deniyorsun?
9. Reglimi oldum canim. Cumartesiye randevu aldim doktorumu degistiriyorum. Diger doktora kalsa hemen asilama yapacak. Daha hic ilac tedavisi bile uygulamadim. Insallah bu doktor derdime derman olur

9. Reglimi oldum canim. Cumartesiye randevu aldim doktorumu degistiriyorum. Diger doktora kalsa hemen asilama yapacak. Daha hic ilac tedavisi bile uygulamadim. Insallah bu doktor derdime derman olur
NE KADAR SÜREDİR DENİYORSUN BENDE EPEYDİR ÇABALIYORUM DR. BANA 1 YIL BU ŞEKİLDE SONRA ÇATLATMA İĞNESİ FALAN DAHA SONRA AŞILAMA VE TÜP DEDİ YANİ EĞER ANLADIĞIM KADARIYLA 9 AYDIR UĞRAŞIYORSAN ÇOK ERKEN CİDDEN BİDE YAŞ FAKTÖRÜ ÖNEMLİ BEN 29 YAŞINDAYIM OYÜZDEN DR. ACELE ETMİYOR AMA BEN ACELE EDİYORUM

simarik83 ... Beyazmelek16
nasıl günaydın diyem şimdi ya
hoplaya zıplaya demek varken
ne diyelim hayırlısı böyleymiş umut tükenmez yeni umutlar yeni ayınıza aralığa hadi inşallah hayırlısı ve sağlıcakla
İnşallah aralıkta alırız sizden hayırlı güzel haberler hatunlar
cansınız balsınız bu reglin tadını çıkarın rahatlayın malum 9 ay şişeceğiz

Günaydın şeker hatun
amin inşallah kuzummm inşallah güzel haberler ile de uyanacağız güne
inşallah kuzum Allaha güç gelmesn ama cok yıldım ve sürekli birilerinn hamile oldugunu duyuyorm son zxamanlar da heppp ve bakışlar hep bna dönüyo hadi sende yok mu yok şu doktra gt şunu ye vs. vs.sonrasında sanki bn istemiyorum deli oluyorm anne olabilmk için ne dualr ediyrm bi ben bi Rabbm bilir

kıyamam ama bozma moralini böyle
Rabbimiz ne derse o oluyor, kiminin ilk deneme, kiminin 3 ay 6 ay 1 yıl ve belkide daha uzun...
Sen ne zamandır deniyorsun kuzum
Gelecek bir vakitleri var elbet, bol bol dua edelim tevekkül edelim rabbimize
ve inşallah aralıkta hayırlı haberlerini almayı ümid ediyorum
insanlarımızda bir enterasan harbiden...
sıfır anlayış, inşallah tez vakitte anne olursun sağlıcakla ve hayırla canım
ismin neydi birbirimize ismen de dua edelim daha önemli malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…