/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

biliyorum kuzum rabbim herkeze en hayırlısını nasip etsin hep diyorum ya eli ayağı düzgün tutan yürüyen, dili konuşan gözü gören aklı fikri yerinde ana baba kıymeti bilen allahından korkan kulundan utanan vatanına sahip çıkan evlatlar nasip etsinn aminn

süper dua gerçekten kuzum yüreğine diline sağlık amin inşallah :KK200:
Rabbim tez vakitte versin muradlarımızı inşallah:anneadayı:

İyi pazarlar hatunlar :21::21::21:
Dün sabah ve bu sabah yine test yaptım ben yine bisey yok :KK70::KK70::KK70:
Erken gebelik testime daha kıyamadım 1 tane var elimde :KK70:
Yarın sabah ya da salı sabah yapıcam ki buyuk ihtimalle dayanamam yarın sabah yaparım :KK70::KK53::KK53:
Ağrı falan gitti kalmadı bende ateş hala 37 son bilgilerimide yaziyim dedim sizlere görüşürüz :KK36::KK36::cool::cool:

İyi pazarlar hatunlar :21::21::21:
Dün sabah ve bu sabah yine test yaptım ben yine bisey yok :KK70::KK70::KK70:
Erken gebelik testime daha kıyamadım 1 tane var elimde :KK70:
Yarın sabah ya da salı sabah yapıcam ki buyuk ihtimalle dayanamam yarın sabah yaparım :KK70::KK53::KK53:
Ağrı falan gitti kalmadı bende ateş hala 37 son bilgilerimide yaziyim dedim sizlere görüşürüz :KK36::KK36::cool::cool:
İyi akşamlar kuzum:KK200:
Testlerden sonuç erken bir, hiç belirtisiz de olabilir iki, ateşin düşmemiş gayet iyi şuan üç :KK48::KK48:
Sonuç umarım hamilesindir :emir_bebek::anneadayı:

Mrb kızlar benimde bat 21 aralık ikinci bebegi istiyoruz aylardr ama hala bisi yok bakalm yarn dr a gidecm hayırlısı kızım da abla olur insallah[/QUO
Hoşgeldin aramıza :KK200:
İnşallah topik uğurlu gelir :emir_bebek::anneadayı: ve kızın da ablacık olur :KK49:
Yarın eklerim listeye seni
Doktor ne dicek bakalım hadi hayırlısı

Tamam canım çok saol gidecem bakalım hayırlısı.. çok üzülüyorum çok takıyorum kafama

GÜNAYDIN EN TATLI BALLI KAYMAKLI HAMİŞLER VE HAMİŞ ADAYLARI:KK48::KK48:
HAFTAMIZ GÜZEL BEREKETLİ OLSUN, HAMİŞ HABERLERİ İLE DOLSUN İNŞALLAH :KK200::emir_bebek::anneadayı:
FOKUR FOKUR BEBEK KAYNASIN BU TOPİK:KK48::KK48:

BUDA HAFTAMIZIN DUASII OLSUN, HAYDİ DİLLER AMİN'E :KK200:
11219005_1008749872516782_583627040341273634_n.jpg

Rabbim, Senin "OL" demenle olacak, bizim "OLSA" ne de güzel olur dediğimiz dualarımızı geri çevirme. İsteyenlerin dua kapısını, evladı olanların da bahtını Sen açık et.

X