/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Günaydın fıstıklar :KK25:
Bugün bel ağrım başladı ve acayip halsizim zor uyandım. Kırmızılar gelmeye hazırlanıyor sanırım. Her ay böyle oluyorum yeni belirti değil bunlar benim için. Ben göreve gidiyorum görüşürüz sonra :confused::KK59::KK68::KK68::KK68:
yaaaa gunaydınn belli olmaz canım hepsi aynı sonuctaa ikiside benzer belirti olabiliyorr
sen cok calıstın bu ay senin olmazsa biz hic mi hic beklemyelimm :KK47:

GNYDN kızlar belirti aramaktn kafayı yicez ama bişe sorcam yine de umut işte dün adetn 18.günydü sol kasğım belim battı rahatsz etti ve 3 gündr su gbi akıntım geliyo ii bişeydr bunlar İNŞAALLAH:mad:

aynen bnmde oyle oluyordu . iki gundur akintim basladi benim adetim geliyor sanki
akıntı da bir gebelik belirtisi hatun inşallah aminnnnnn:KK200::emir_bebek::anneadayı:
masallah ne guzel bir bebek allah olmayanlara da icinde bize de) nasip etsin

AMİN, ECMAİN :KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Kuzum umutsuzum ben bu ay da ya :KK43:

Alla Alla kuzum umutsuzluk yok...
Allah ne derse o, o nerse hakkımızda hayırlı olanda o
İnşallah hayırlısı ile olmazsın ve hamişsindir kuzum :KK200::KK36:
Günaydın fıstıklar :KK25:
Bugün bel ağrım başladı ve acayip halsizim zor uyandım. Kırmızılar gelmeye hazırlanıyor sanırım. Her ay böyle oluyorum yeni belirti değil bunlar benim için. Ben göreve gidiyorum görüşürüz sonra :confused::KK59::KK68::KK68::KK68:
Günaydınnn tatlişşş :KK36::KK68:
aynı belirtiler hamileliktede olabiliyormuşşş:KK53: hasta etme adamı gelmesinler :cool:
hadi iyi görevler, iyi bak hayvancıklara :KK48::KK48:

kızlaaar gunaydın hamiş haberleri yokmu ki yeni :anneadayı::KK200:
vayyy hatun gelmiş uğrarmıydınız siz :KK25:bekliyoruz bu hafta olcak inşallah :cool::rolleyes:
Günaydın hamişler ve hamiş adayları :KK200::anneadayı::KK37::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Günaydınnnnn :KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
GNYDN kızlar belirti aramaktn kafayı yicez ama bişe sorcam yine de umut işte dün adetn 18.günydü sol kasğım belim battı rahatsz etti ve 3 gündr su gbi akıntım geliyo ii bişeydr bunlar İNŞAALLAH:mad:
yumurtluyomusun acaba :KK48::KK48: inşallah bebiştir:emir_bebek: senin BAT 6 aralık idi dimi :KK19:
Merhaba kızlar benide eklermisiniz bende bu ay bekleyenlerdenim bat 6 aralık inşallah uğur getirir bu topik
Hoşgeldinnn :KK200: hadi bakalım inşallah hamiş olursun
umarım hepinize uğrurlu gelir bu topik ve herbinirizin hamişliğini yazarım burada
inşallah hayırlısıyla ve sağlıcakla:emir_bebek::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Günaydın kızlar. Bu sabah gebelik testinde yine hayalet çizgi çıktı bende erken gebelik testi yaptım resmi yüklüyor um :)ne diyorsunuz??bu arada bata 3 gün kaldı.

Eklentiler

• 20151124_104612.jpg
    20151124_104612.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 51
vayyy hatun gelmiş uğrarmıydınız siz :KK25:bekliyoruz bu hafta olcak inşallah :cool::rolleyes:

Günaydınnnnn :KK200::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yumurtluyomusun acaba :KK48::KK48: inşallah bebiştir:emir_bebek: senin BAT 6 aralık idi dimi :KK19:

umarım hepinize uğrurlu gelir bu topik ve herbinirizin hamişliğini yazarım burada
inşallah hayırlısıyla ve sağlıcakla:emir_bebek::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Hoşbuldum amin inşallah güzel dileklerin için tşkler❤️

bu hafta ne olck kızım bizim haftaya bu hafta piiinarda sira:KK70:

X