/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Bat a son 6-7 günüm kaldı çok heyecanlııııı :KK17::KK17::KK17:
Pazar günü erken gebelik testi yapıcam :KK70:
şimdiye kadar 2 tane normal test yaptım bile ve tabiki ikisi de tırt of the zırt :KK53::KK70::KK70:
Son günler geçmek bilmiyor yaaaaaa sınava girmiş sınav sonucunu bekleyen öğrenci gibiyim. geçtim mi kaldım mı? :KK70::KK70::KK70::KK70:

ben suan adet dongumun 9. gunundeyim, bakalim 10. gunden itibaren 12 14 16 18 20. gunler denemeyi planliyorum. bu ay illa bebis olacak diye kafama takmak istemiyorum ama insan ister istemez takiyor kafasina! bende orgu ye basladim :KK70: kafam dagilsin diye! ayrica hedefim hergun meryem suresini okuyamasamda dinlemek. elimizden geleni yapalim gerisi Allaha kalmis. duam sizlerle kizlar, insallah bebis isteyenler hayirlisiyla bebis sahibi olur. Hamile kalanlarda hayirlisiyla saglikla bebislerini kucaklarina alir. Allah herkese hayirli evlatlar nasip etsin. duanizi bekliyorum
sen örgülerini, tak kafana :KK15: başka da bişey takma gerisi nasip hayırlısıyla olsun inşallah, AMİNNNN dualarım hep sizlerle :KK200:
gunaaydiiiinnnnnn
Günaydınnnnnnnnn örgücü hatun neler örüyosun bakalım:KK200:
Günaydın cnm. Herkese Günaydınlaarrr

Günaydınnnnnnnnnnnnnnn:KK200::KK200: nasılsınız bugün efenim :KK15:

şimdiye kadar 2 tane normal test yaptım bile ve tabiki ikisi de tırt of the zırt :KK53::KK70::KK70:
Son günler geçmek bilmiyor yaaaaaa sınava girmiş sınav sonucunu bekleyen öğrenci gibiyim. geçtim mi kaldım mı? :KK70::KK70::KK70::KK70:

:KK70::KK70::KK70:
hadi inşallah kuzummmmmmmmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Mrb cnm bnmde ovulasyona gore 5 gunum kaldi . Bebek dusundugumuzden beri adetim hic gununde gelmedi zaten en fazla 7 gune gelir diye dusunuyorum. Bu ay bnm hsgden sonraki ilk ayim nasil gececek merak icindeym. Bu donemde hep gogsum agirirdi o yok diger belirtiler var. sen nasilsin

SLM KIZLAR NASILSINIZ BENDE BUGÜN İNOFOLİC KULLANMAYA BAŞALDIM DR. SORDUM GEBELİĞE YARDIMCI OLUYORMUŞ HABERİNİZ OLSUN GENELDE POLİ OLANLAR DA AĞIRLIK OLARAK KULLANIRLARMIŞ BİDE BENİM GİBİ SEBEBSİZ HAMİŞ KALAMAYANLARA ÖNERİYORLARMIŞŞŞ

Mrb cnm bnmde ovulasyona gore 5 gunum kaldi . Bebek dusundugumuzden beri adetim hic gununde gelmedi zaten en fazla 7 gune gelir diye dusunuyorum. Bu ay bnm hsgden sonraki ilk ayim nasil gececek merak icindeym. Bu donemde hep gogsum agirirdi o yok diger belirtiler var. sen nasilsin
bende kasıkta batmalar ağrılar oluyor. dün akşam sağ tarafım ağrıyodu bugün sol tarafım ağrıyor :KK53:
2 gündür de ayaklarımı üşüttüm ondan da olabilir diye düşünüyorum ya da psikolojik :KK73:
Ay bilemedim valla görcez :confused::confused:
Test yapcam bakim silik milik bişeyler çıkacakmı :KK70::KK70::KK70:

SLM KIZLAR NASILSINIZ BENDE BUGÜN İNOFOLİC KULLANMAYA BAŞALDIM DR. SORDUM GEBELİĞE YARDIMCI OLUYORMUŞ HABERİNİZ OLSUN GENELDE POLİ OLANLAR DA AĞIRLIK OLARAK KULLANIRLARMIŞ BİDE BENİM GİBİ SEBEBSİZ HAMİŞ KALAMAYANLARA ÖNERİYORLARMIŞŞŞ

hadi bakalım sonuç bebiş olsun inşallah kuzum
bu ilaçta folikasit galiba başka ne var içeriğinde

Eklentiler

• IMG_3947[1].JPG
    IMG_3947[1].JPG
    31,6 KB · Görüntüleme: 47
X