/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

ALINTI
12241305_824815634282951_7930602395674734455_n.jpg

Ne güzelsin sen ... Ne müthiş bir mucizesin ...
Ve bir bebeğimiz daha sağlıkla aramıza katıldı ...
Doğumunun 2. dakikasında, anne kızın ilk karşılaşması ''
Maşallah der, güzel bir hafta olmasını dilerim.

( Bu arada bebeğimizin üzerindeki beyazlığı merak edenlere kısa bilgi; Vernix caseosa (verniks) bebeğinizin vücudunun özellikle kıvrımlı bölgelerinde yoğun bulunan beyaz, krem kıvamında bir maddedir. Doğum öncesi dönemde bebeğinizin cildini koruyan bu madde bu koruyucu etkisini doğum sonrasında da gösterir.
Verniksi bebeğinizin vücudundan yıkayıp temizlemek yerine tüm vücuduna homojen bir şekilde yayınız.
Kaynak: http://www.gebelik.org/ )

yok ben calisma amacli giriyormusunuz manasinda sordum :KK48: acaba bir hafta kalasiya da yummurta olur mu diye merak ediyorum da :KK49:
Yok çalışma amaçlı olmuyor çünkü yumurtlama bitmiş oluyor artık o son 1 hafta bişey olmaz. Çünkü herkes yumurtladıktan 14 gün sonra regl olur. Son 1 hafta boş yani.

Bu arada ben erken gebelik testini yaptım. Hiçbişey yok :KK70::KK70:

Eklentiler

• IMG_20151123_134233.jpg
    IMG_20151123_134233.jpg
    63,3 KB · Görüntüleme: 36
ii günler kızlar topiğinin ismi bnmde batımı çağırıştıryor canm bnmde 6 aralık bat benide listene eklermisn inşallh benm içimde bu ay umut dolu 2,5 yıldr her ay böle gerçi inaşllah uğurlu gelir topiğin hepimize :))) evlat hasretyle yanıp tuttsan biri olarak :emir_bebek::emir_bebek:

Bata 4 gün kaldı .Bugün kahverengi lekeler geldi ara ara bir iki damla. sabah gebelik testi yaptığımda sanki cook hafif hayalet bir çizgi vardı yada ben öyle görmek istedim :)bakalım az kaldı güzel haberleri paylaşırız insallahhh:)

ii günler kızlar topiğinin ismi bnmde batımı çağırıştıryor canm bnmde 6 aralık bat benide listene eklermisn inşallh benm içimde bu ay umut dolu 2,5 yıldr her ay böle gerçi inaşllah uğurlu gelir topiğin hepimize :))) evlat hasretyle yanıp tuttsan biri olarak :emir_bebek::emir_bebek:
hoşgeldin, eklerim tabi :KK200::KK200: amin inşallah
kıyamam İnşallah hamiş olursun bu ay :anneadayı: hayırlısıyla ve sağlıcakla tabi :emir_bebek:
nasip kısmet işleri bol bol dua edelim rabbim tez vakitte hayırla versin :KK51:

ALINTIEki Görüntüle 1697790
Ne güzelsin sen ... Ne müthiş bir mucizesin ...
Ve bir bebeğimiz daha sağlıkla aramıza katıldı ...
Doğumunun 2. dakikasında, anne kızın ilk karşılaşması ''
Maşallah der, güzel bir hafta olmasını dilerim.

( Bu arada bebeğimizin üzerindeki beyazlığı merak edenlere kısa bilgi; Vernix caseosa (verniks) bebeğinizin vücudunun özellikle kıvrımlı bölgelerinde yoğun bulunan beyaz, krem kıvamında bir maddedir. Doğum öncesi dönemde bebeğinizin cildini koruyan bu madde bu koruyucu etkisini doğum sonrasında da gösterir.
Verniksi bebeğinizin vücudundan yıkayıp temizlemek yerine tüm vücuduna homojen bir şekilde yayınız.
Kaynak: http://www.gebelik.org/ )
masallah ne guzel bir bebek allah olmayanlara da icinde bize de) nasip etsin

X