/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

oha kanlı test bi 10 tane çizgi çıkar heralde :KK70:
test yapmaya heveslenym onu bile yapamıyom ya :KK70:

neymiş o şarkı kuzum söyle bakim ama sesin güzelse söyle :KK70::KK70:bu iğrenç esprler sizden bulaştı bana S smnmrn @şımarık xruyax xruyax

yok be yavrum hadi üstüne adet gören varda ben adetin adetini görüyom şuan :KK70::cool:
üstün üstü gibi bişey :KK48:
cem belevinin şarkısı var ya sor orda 6 günde yaradan bilir halimi diyor hoş orası yani hadi sende test yap bakim bebeişmii

neymiş o şarkı kuzum söyle bakim ama sesin güzelse söyle :KK70::KK70:bu iğrenç esprler sizden bulaştı bana S smnmrn @şımarık xruyax xruyax

yok be yavrum hadi üstüne adet gören varda ben adetin adetini görüyom şuan :KK70::cool:

pişşt sen hala telefonunu alamadın dimi :KK70: :KK70: :KK70: ayrıca biz çok güzel espri yapıyoruz dimi kızlarr :KK70: kopma garantili hahah :KK70: ayrıcaa bir testt yap yoksa hiçbişi çıkmıyor tecrübeli x arkadaşımız biliyorsunn :KK70: :KK70:

pişşt sen hala telefonunu alamadın dimi :KK70: :KK70: :KK70: ayrıca biz çok güzel espri yapıyoruz dimi kızlarr :KK70: kopma garantili hahah :KK70: ayrıcaa bir testt yap yoksa hiçbişi çıkmıyor tecrübeli x arkadaşımız biliyorsunn :KK70: :KK70:

aldım teli sabah ama kocamın teli bende:KK51:
size yrın yazabilicem :KK43: özledim yaffff:KK43:
harbi bu durumda yapan olmuşmuydu oha yav anladım o kişiyi :KK70: ama kaçırmışım ben yaptığını :KK70:

valla bilemiyorum psikolojikte olabilir pazar günü test yapıcam cicim :KK53:
pazar çok geç be :KK70::KK70:
Test yap üstüne gördün sen :KK70::KK70::KK70:
Mevsim değişikliğindendir sonbahar bitiyo kışa giriyoruz artık ondandır :KK53:

evet üstüne gördüm :KK70: ikiz galiba o yüzden ikinci kez üstüne görüyom şuan:p:p:KK70:
değişik oldu bu sefer neyse hayırlısı olsun bakalım

hadi bakalım sıra sana geliyor en kısa zamanda seni tebrik edelim :) . dualarıda okumayı unutmayın yapmadan önce :))
ablam yav bana daha çokkk 7 aralık :KK200:
inşallah olmam abla dua et :KK15::KK15:
ilkinde hatim ettiydik nerdeyse :KK70::KK70:
nasip Allah kabul etsin inşallah:KK200:
göbişler dolsun bebişler gelsin :emir_bebek:
sen nasılsın abla miğden ne durumda :KK54:

kizim sen nerdesin ya sen yokken espriler yarım kaldı:KK70:

Iyi aksamlar hatunlar ben bugun atesimi olcmeye basladim 36.8 cikti 10 kasimda adet olmustum bat 7 aralik takvime gore sizce durum nedir? o_O:KK17:

X