60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bu arada dikkatimi çekti nerde hangi konudan bahsediyorsan onla ilgili reklam çıkıyor :)) burda şimdi bende sindirimi kolaylaştırır, probiyotik reklamı var:)

bu arada dikkatimi çekti nerde hangi konudan bahsediyorsan onla ilgili reklam çıkıyor :)) burda şimdi bende sindirimi kolaylaştırır, probiyotik reklamı var:)
bende de bugün o var sanırım diyet sayfalarına yazanlara bu reklam çıksın diye anlaştılar. reklam verirken öyle filtrelemeler oluyor diye biliyorum. diğer taraflarda da az önce baktığım sitenin reklamları. bi yere baktın mı bıktırana kadar reklamını görüyorsun:)
afiyet olsun tatlımm:)
saol tatlım. bu arada yufkası azdı 2 dilim yedim ama:) bu ara venus geriliyormuş sanırım kendimizi kaybedip yemek yemeler, gerginlikler olabilirmiş. dikkatlı olun hanımlar:)

herkese merhabalar ben de bugün 66.5 kiloyu gören biri olarak diyetime başladım grupta neler yapıyorsunuz
hoşgeldin aramıza,
günlük yediklerimizi paylaşıyoruz kaçamakları önlemek için:)
pazartesi günleri kilo bildirimi yapıyoruz liste yayınlıyoruz. kendi aramızda minicik bir yarışma gibi. katı kuralarımız yok. spor yapmalısın her gün illa bildirim yapacaksın diye. sohbet muhabbet gün geçirip birbirimize tavsiyeler veriyoruz.

saol tatlım. bu arada yufkası azdı 2 dilim yedim ama:) bu ara venus geriliyormuş sanırım kendimizi kaybedip yemek yemeler, gerginlikler olabilirmiş. dikkatlı olun hanımlar:)
evet gerginim yine ama yeme isteğim çok açık değil henüz inşallah çok etkilemezzz.. boğayım ya benim gezegenim bana kıyak geçer belki
Astroloji ile ilgileniyorsun galiba...?

evet gerginim yine ama yeme isteğim çok açık değil henüz inşallah çok etkilemezzz.. boğayım ya benim gezegenim bana kıyak geçer belki
Astroloji ile ilgileniyorsun galiba...?
yok aslında pek ilgilenmem sabah instagramda denk geldi okudum yemek işi olunca aklımda kaldı:)

Kızlar henüz bir sey yemedim yeme saatim başlamadı :)) Tost, söğüş zeytin yiyeceğim. Ayrıca 64.1i gördüm dun itibari ile diyetim guzel gidiyor 12 günde 1 kiloyu geçti verdiğim ve zorlanmıyorum.

kızlar günaydın

sabah peynir ekmek
öğlen palamutun yarısı 2 küçük kemalpaşa
akşam tavuk but haşlama patatesli havuçlu (2 küçük but 4 doğranmış havuç ve patates)
1,5lt su
9 bardak çay 5 çayının yanında 2 adet kremalı bisküvi..
acıkmıyorum artık eskisi gibi deli gibi o çok hoşuma gidiyor..:)

Günaydın kızlar
04.10.2018

Sabah
Bir adet salatalık, 5 adet zeytin, 40 gram tel peyniri, 20 gram muratbey burgu peynir, 1 dilim ekmek

Ara öğün
Sade türk kahvesi

Öğlen
150 gram inegöl köfte, 8 tane seker domates salatalik roka marul ortaya karisik , bir adet közlenmiş sarımsak 300ml ayran

Akşam
Tas kebabi bir kepçe princ pilavi, bulgur çorbası

Bir dilim yaş pasta ;/

04.10.2018
sabah
bir dilim kaşar peyniri 2 ceviz kakaolu süt
öğlen topalak (tavuk, nohut ve bulgur köfteli sulu bir yemek) yoğurt
ara sade neskafe
akşam yarım porsiyon karışık ızgara
kavun
su 1 lt
20dk yürüyüş

150 gr ne kızz biz onu 2 kişi bölüşürüz :))

150 gr ne kızz biz onu 2 kişi bölüşürüz :))

Tahmini bir deger o
Ulusta üstünel köftecisi var meshurdur bilirsin belki
Bir porsiyon köfte ekmek arasi ama ekmegini yemedim tabiki koftelerini yedim
Masaya bir kagit uzerine poset masa ortusu seriyorlar tabak mabak yok marulunu rokasini maydonozunu teresini yesil soğanını seker domatesini salatalik turpnu ortaya koyuyorlar bolca limonluyorlar kozlenmis sarimsak kozlenmis domates koyuyarlar güzel keyifli bir yer ;D

Yazdiğim tum gramlar tahmini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…