60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

100 gr doner ne kadar haberin var mi Gizemcim
Gunde 200 gr olabilir de bir ogune fazla degil mi yaa? Valla 50 en fazla 75gr iyi gelir bana..
Cok da et duskunu olmadigim icin olabilir

Deryacim ben seviyorum denemelisin belki bayilacaksin belki sevmeyeceksin.. hatta sogumasini beklemeden biranonce bir kasik atinca damagim kabardi sicaktan.
Hala da gecmedi
Evet ben de seviniyorum paylasimlara

Deryacim ben seviyorum denemelisin belki bayilacaksin belki sevmeyeceksin.. hatta sogumasini beklemeden biranonce bir kasik atinca damagim kabardi sicaktan.
Hala da gecmedi
Geçmiş olsun canım o zaman. Karbonat filan iyi geliyor dene bi. Çorba gazisi oldun desene

Geceleri atıştırma isteğim arttı kızlar ya, kış geliyor diye mi acaba?-->daha çok TV izlemeye başladım ondan mıdır ki
O ses bakıyorum mesela şu an, hem izleyip hem birşeyler yiyesim var

Yeme anam yeme gülüm, bir doktor dukan görseli atayım mı teline wallpaper yap :)))
İşte asıl allahın belası bizi yakan hep o atıştırmalıklaR, bende de regl dönemi oluyor öyle, diğer zamanlar bitki çayı kahve vs geçiştiriyorum

100 gr doner ne kadar haberin var mi Gizemcim
Gunde 200 gr olabilir de bir ogune fazla degil mi yaa? Valla 50 en fazla 75gr iyi gelir bana..
Cok da et duskunu olmadigim icin olabilir

Aşkım şimdi dışarıdan aldığımız yarım ekmek döneri düşün, onun içine 80-90 gr döner koyulur, asıl yediğin de ekmektir patatestir turşudur falan et et değildir, anca çeyreğe 50gr konur (dişimin kavuğuna yetmez), yoksa bir öğün ızgara et tavuk balık köftede avuç kadar önerilir o da 170-200 gra tekabül eder. Asıl bela karbonhidratlar, proteinden bir şey olmaz ye ama karbonhidratı 30grdan fazla tüketmemek lazım, o da 2 dilim tahıllı ekmek düşün artık..

Valla oyle zor geciyor da cay da tostta aciyor:/ :)

Hala da gecmedi
Geçmiş olsun kuzu ben de yanak ameliyatı olmaya karar verdim, benzer şeyler beni bekler :/

Kuzumm ben doneri 50 gr yiyorum yarim da mercimek corbasiyla beraber . Yaninda pide veriyor ya 2parca onla goturuyorum..:)

Sagol canim benim
Yanak ameliyati ne icin ya?.. Allah saglik sihhat versin..
Ya bu bişektomi diyorlar ya yanağın içindeki yağı alıyorlar, ondan yaptırcam ahajaka

Kuzumm ben doneri 50 gr yiyorum yarim da mercimek corbasiyla beraber . Yaninda pide veriyor ya 2parca onla goturuyorum..:)

Sen beni dinle döneri artır, pideyi çorbayı bırak

Uyuyorum ben öpücüks

Merhaba kizlar
Bu hafta sonu cozuttugum için menü yazmadim tostlar kekler borekler havada uçuştu... Gorumcemin erkek arkadasiyla tanistik o sebeble evimizde bir gün havası vardı... Ama bu sabah tartıldığımda 60.2 çıktım tüm kacamaklarar rağmen...

He birde onumuzdeki hafta sonu annemin gün grubunu ağırlayacağım evimde anlayacağınız kekler borekler tatlılar yine havada uçuşacak... Yesem bile ama yinede kararlı yemeye çalışacağım

Birde havalar sogudugundan midir nedir benimde aksam yemekten 2 saat sonra bir tatli asermem ekmekimsi birseyler yeme isteği oluyor ama neden olduğunu çözemiyorum havaların soğumasına vucudun daha cok enerjiye ihtiyac duymasına veriyorum...

Eveeet diyet listeme yüzde 80 civarı uyarak ilk haftamı bitirdim ve 62.0 kg çıktımm
Geçen haftaki 63.7 tıka basa tok karnına idi o yüzden kendimi en fazla 700 gr vermiş kabul ediyorum.
Umarım bu haftayı daha güzel geçiririmm

Günaydın herkese. En kısa zamanda bildiriyorum. Salı olsaydı bari haftasonu yediklerimizi sindirmiş olurduk en azından :))

Sinem, önceden cuma tartılıyorduk, neden ptesiye döndük sahi biz? Hafta sonu yemelerinden sonra şişmiş rakamlar olabilir bence de bana farketmez gerçi de..

Synonyms ben 59.1 çıktım canım

Sinem, önceden cuma tartılıyorduk, neden ptesiye döndük sahi biz? Hafta sonu yemelerinden sonra şişmiş rakamlar olabilir bence de bana farketmez gerçi de..

Synonyms ben 59.1 çıktım canım
cevanın sorunun içinde:) haftasonu şişmelerinin önüne geçelim diye pzt tartılalım denildi bende listeyi ona göre yapar oldum. :) başka bir gün diyorsanız o güne de çekebilirim. benim için gün fark etmez.

Yani bence kimse pzt. az çıkalım diye haftasonu az yemiyor :)).Sadece biraz yanıltıcı oluyor ben 64.1 bu arada hafta içiyle aynı çıktım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…