60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Tahmini bir deger o :KK66:
Ulusta üstünel köftecisi var meshurdur bilirsin belki :KK66:
Bir porsiyon köfte ekmek arasi ama ekmegini yemedim tabiki koftelerini yedim
Masaya bir kagit uzerine poset masa ortusu seriyorlar tabak mabak yok marulunu rokasini maydonozunu teresini yesil soğanını seker domatesini salatalik turpnu ortaya koyuyorlar bolca limonluyorlar kozlenmis sarimsak kozlenmis domates koyuyarlar güzel keyifli bir yer ;D

Yazdiğim tum gramlar tahmini :KK66:
evet evet biliyorum.. göz doyuruyorlar... :)
şeker domatesi dediğin çeri mi başka bir domates mi?
100dür muhtemelen.. öğlenleri biz de ne yesek nerde yesek muhabbeti .. öyle lezzetli yerlere gidince de kaçıyor bazen... :olamaz::KK47:

Kizlar gunaydin.
05 10 2018
Sabah peynir ekmek
Oglen ezogelin iki dolmabiber
Aksam t.fasulye makarna az p.kizartmasi
1.5lt geckin su
8-9 bardak cay
Bir eti puf :))

Merhaba arkadaşlar
05.10.2018 cuma
Sabah
Tel peyniri, murat bey burgu , bir adet salatalık, 5 adet zeytin 1 dilim ekmek 2 adet ceviz ( hersabah rutin olarak bunu yiyiyorum bazen haslanmis yumurta ekliyorum ekmegi çıkarıyorum)

Ara öğün
Türk kahvesi

Öğle
Orman kebabi ve cacık

Ara öğün
Soda

Aksam yemegi
Aci biber tursusu ve soslu makarna :110: soslu makarnadadan 2 tabak yedim icler acisi bir durum :olamaz:

Merhaba kızlarr bugünün menüsünü bildireyim

Kahvaltıdan önce 2 bardak elma sirkeli su

Sabah
1 dl tam buğday ekmeği, az peynir, salatalık

Öğlen
Birkaç çeşit mezeden azar azar yedim

Ara: 1 büyük bardak limonata, 1 fincan Türk kahvesi, 1 kuru kayısı

Akşam
2 parça ızgara tavuk, 2 kaşık bulgur pilavı, salata

Yatmadan 1-2 saat önce tarçınlı sütümü de içerim

Bu arada tarçınlı sütü sormuştu sanırım bi arkadaş. Diyetisyenim akşam yemeğini erken yediğinde ilerleyen saatlerde acıkırsan başka şeyler yeme bu kan şekerini düzenler diye yazıyorum dedi ayrıca D vitamini ilacımı da içine damlatıp içiyorum. Tarçınlı sütün tadı da güzel oluyor salepe benziyor ve gerçekten açlık hissettiğim gecelerde çok faydası oluyor tavsiye ederim kızlar :super:

150 gr ne kızz biz onu 2 kişi bölüşürüz :))

Canısı 150 gr eti ne sanıyorsun kız sen, bir öğünde 200 gr önerilir ve ortalama porsiyonlar öyledir bildiğim. 5-6 serçe parmak boyut köfteye, avuçiçine denk gelir ortalama.. bana kalsa bütün danayı yerim :KK70:

Merhaba arkadaşlar
05.10.2018 cuma
Sabah
Tel peyniri, murat bey burgu , bir adet salatalık, 5 adet zeytin 1 dilim ekmek 2 adet ceviz ( hersabah rutin olarak bunu yiyiyorum bazen haslanmis yumurta ekliyorum ekmegi çıkarıyorum)

Ara öğün
Türk kahvesi

Öğle
Orman kebabi ve cacık

Ara öğün
Soda

Aksam yemegi
Aci biber tursusu ve soslu makarna :110: soslu makarnadadan 2 tabak yedim icler acisi bir durum :olamaz:

Canım ne güzel süper düZenli gidiyorsun, allah bozmasın :nazar:

Bu arada ben sabah yine tartıldım kızlar; 59.2 çıktım yehuuuu

Aslında çok ağır diyet halinde gibi değilim, hafif beslenmeye çalışıyorum ama tatlı her gün yiyorum ya :KK43: günlük menüm:

- sabah: 1.5 wasa + zyağlı domates (tuvaleti kolaylaştırıyor bence) + 2 yumurta

- aralarda sütlü kahve ve yanına tatlı bir şeyler :KK43:(

- akşam: hafif ne bulursam, salata-köfte domates yoğurt- yağsız az porsiyon makarna üstüne ton ya da 3-4 köfte vs vs

Şimdi eve geç geldim, akşam yemeğim geçe kaldı, 1 wasa bir de chialı yoğurdum vardı onu yiyip kahve içcem

Herkese huzurlu sağlıklı hafta sonları!

Canısı 150 gr eti ne sanıyorsun kız sen, bir öğünde 200 gr önerilir ve ortalama porsiyonlar öyledir bildiğim. 5-6 serçe parmak boyut köfteye, avuçiçine denk gelir ortalama.. bana kalsa bütün danayı yerim :KK70:

Canım ne güzel süper düZenli gidiyorsun, allah bozmasın :nazar:

Bu arada ben sabah yine tartıldım kızlar; 59.2 çıktım yehuuuu

Aslında çok ağır diyet halinde gibi değilim, hafif beslenmeye çalışıyorum ama tatlı her gün yiyorum ya :KK43: günlük menüm:

- sabah: 1.5 wasa + zyağlı domates (tuvaleti kolaylaştırıyor bence) + 2 yumurta

- aralarda sütlü kahve ve yanına tatlı bir şeyler :KK43:(

- akşam: hafif ne bulursam, salata-köfte domates yoğurt- yağsız az porsiyon makarna üstüne ton ya da 3-4 köfte vs vs

Şimdi eve geç geldim, akşam yemeğim geçe kaldı, 1 wasa bir de chialı yoğurdum vardı onu yiyip kahve içcem

Herkese huzurlu sağlıklı hafta sonları!

Merhaba canım hafta ici iş te oldugum ve sabah erken kalktığım icin 6 da kalkıyorum öğünlere uymak kolay oluyor..
Ama hafta sonu neredeyse oglene kadar uyudugum icin sadece ogle ve aksam yiyorum.. Evde olunca sıkıntılı oluyor diyet sureci...

Selam canlar, ne çok yazmışsıniz grubumuz hareketlendi diye sevindim valla :KK76:
Şarbon muhabbeti bitsin ulustaki kofteciye gidicem hemen :KK70:
Hatta emekteki Karadeniz pidecisi de olabilir, o kadar açım ki karalahana çorbasına da hayır demem yani (not: tadını bilmiyorum denemedim daha önce ama lahana mahana bi itici gelir bana, hakikaten lezzetli mi o kadar?

Ben de elmalı turta yaptım ve yedim tabii ki:skandal::kızgın: ama diyetimi bozmadım yine de :))

Ya elmalı turta demeyeydin şimdi gözümün önünde fırından yeni çıkmış, üstüne de 1 top vanilyalı dondurma.. kokusunu hayal ediyorum resmen :)))))
Bir küçük dilim erken saatte, ara öğünde bir şey olmaz bence ya..

Merhaba canım hafta ici iş te oldugum ve sabah erken kalktığım icin 6 da kalkıyorum öğünlere uymak kolay oluyor..
Ama hafta sonu neredeyse oglene kadar uyudugum icin sadece ogle ve aksam yiyorum.. Evde olunca sıkıntılı oluyor diyet sureci...
Canım olsun, bu bile bir düzendir, vücut kendini adapte eder, sen yeter ki bırakma ve karbonhidrat abur cubur yeme

Ya elmalı turta demeyeydin şimdi gözümün önünde fırından yeni çıkmış, üstüne de 1 top vanilyalı dondurma.. kokusunu hayal ediyorum resmen :)))))
:)) Küçük olaydı iyiydi

Canım olsun, bu bile bir düzendir, vücut kendini adapte eder, sen yeter ki bırakma ve karbonhidrat abur cubur yeme

Üstü tarçınlı haşlanmış elma tatlısı yapalım biz onu gizemcim :cool::KK72:

Geceleri atıştırma isteğim arttı kızlar ya, kış geliyor diye mi acaba?-->daha çok TV izlemeye başladım ondan mıdır ki :KK56:
O ses bakıyorum mesela şu an, hem izleyip hem birşeyler yiyesim var:KK64:

X