60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

benim de yüksek ona en güzeli yürüyüş diyorlar canım.. yağlı yiyeceklerden uzak durmamız gerekiyor..
d vit kolay ekmek arası yapıp yerdim :))
benim de değerlerime baktırmam gerek, yine halsizlik ağrılar baş gösterdi..

d vitamini herkesin sorunu herhalde benimde düşük çıktı dr ilaç verdi hiç içesim de gelmiyor. ilaç kullanmayı sevmiyorum ama şimdiden içmem gereken 3 tane ilacım var gebelik öncesi hazırlıkta, hamilelik boyuncada iğne olmam gerekiyormuş can sıkıcı. tahlillerinizi ihmal etmeyin özellikle diyet süresince 6 ayda 1 kontrole gitmenin faydası olacaktır.

bu arada listeye bakıyorum da bu haftaki tablomuz hiç iyi görünmüyor. sıcaklardan kurtulmanın heyecanıyla kendimizi yemek yemeğe verdik sanırım. günlük yemek paylaşımı yapmanın hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum siz ne dersiniz?

HAKLISIN..paylaşmak daha iyi olur.
damla ya da ampul şeklinde değil mi dvit kullan ekmek arası ye gitsin..:) iğne olan tanıdıklarım var mecbur napıcan hamile ol da onu vurursun artık kendin eşin..

e nolacak 8 - 6 çalışılıyor gün yüzü görme yok, hafta sonu da iş güç bitmiyor.. akşam zaten güneş yok..:)
su ile bişiyler yapmaya çalışıyoruz işte, yediğimiz domatesin bile tadı yok..
çay sigara götürüyor bütün vitaminleri.. aç karnına çay içiyorum ben o da sebep..
bir de şiddetli yoğun regl..

Haklısın valla vücut ne desin.

Aynen canım spora gidiyorum ben zaten 2 aydır ama diyetle desteklemeden olmuyordu ona da bugün başladım çok şükür.
d vit ilacı umarım kilo aldıran bir şey değildir

ilk yemek paylaşımını da ben yapıyım devamını bekliyorum hanımlar
01.10.2018
kakaolu süt
2 ceviz
1 wasa

kuru fasulye
pirinç pilavı 1yemek kaşığı
yoğurt

bitki çayı

kabak mantısı

1 saat reformer pilates
30dk hızlı tempo yürüyüş

01.10.2018
Sabah
Tel peynir, zeytin, murat bey burgu, salatalik ve ceviz yedim yeşil çay içtim

Ara öğünde türk kahvesi

Öğlen
Taze fasulye, yoğurt, 1 adet haslanmis derisi alınmış tavuk budu yedim

Ara öğün
Maden suyu

Akşam
Bir kase coban salata, 5 adet köfte, bir yemek kaşığı pirinç pilavı yedim ve günü kapattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…