60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ohhhh sporumu da yaptımm misler gibiiii sıcakta zor geliyor kızlar haklısınız ama sizi çok zorlamayacak pilates şekli bişeyler de olsa yapın en azından kasları bi harekete geçirin yarım saat kadar
Oh en iyisini yapmışsın. Ben de az ve öz yapıyorum uzun egzersizden sıkılır düzenli yapamam diye basit hareketler yapıyorum. Onlar bile mahvediyor ya hava çok sıcak.

tıroidlerine hiç baktırdın mı? yorgunluk kilo verememe diyince bi acaba dedim ?
güzel bir neskahve yap kendine günün yorgunluğunu at bence. enerji de verir sana. yorgunum dedikce daha da yorgun oluyorsun unutma:)
Cay ictim kendime geldim biraz canim sagol. Nodulum vardi ameliyat oldum cok onceden, arada bir baktiriyorum sorun yoktu en son ama seker sinirda yuksek kolesterol var trigliserid yuksek. Onlar da yapiyorlar yorgunlugu.
Sagol bebisim cok tesekkur ederim. Ilgin bile yetti.

Benim kuzu da cok ugrasiyor benle gecen de kaldirdi ben seni kendine getiririm dedi az egzersiz yaptik yoruldum oturdum agladi aman naparsan yap diyo :))
Benimkinin aklına birden esti. Bir de yaptığım hareketler hep aklında kalmis durduk yere yapmaya başladı bir de sirindi ki sıpa. İki yaşında daha.

Kızlar spor beni zayıflatmıyor(
Sıkılaştım ama kilo gitmiyor birtürlü,
Bazen günlük bazende iki günde sporsalonuna gidiyorum, 20 dakika ile 60 dakika arası bisiklet sürüyorum sonra 60 dakika hocayla birlikte aktif spor yapıyoruz bol hareketli bol terlemeli ama beni zayıflatmıyor ağlıycam şimdi

Kasa dönüşüyordur. İncelirsin ama kilom çok azalmaz bu yüzden bel ölçüne bak bence. Spor yapan kişinin 60 kilosu ile yapmayanin 60 kilosu bir olmaz.

ne kadar zamandır bu şekilde spor yapıyorsun canım ?

Evet haklısın ama o tartı yokmu o tartı...
Mahvediyor beni

Yok yok öyle düşünme aynaya bakınca farkı görüyorsundur. Önemli olan o. Yoksa tartı sayılardan ibaret.

Aynen öyle canım önemli olan aynadaki görüntün değişiyor mu değişmiyor mu sen ona bak. o kadar spora güzel sonuçlar almaman mümkün değil. tartı üzerinden değilde vücut ölçülerin üzerinden değerlendir iki haftada bir ölçülerini al bakalım kaç cm inceliyorsun görelim. ayrıca tartın nasıl? bu vücuttaki yağ su kas oranlarını falan gösteren tartılar var onlarla yağ oranlarına ve kas oranlarına da bakabilir aradaki farkı görebilirsin canım

Selam arkadaşlar, bi konu hakkında sorum var.
Kızıma mama alcam ve bi sayfada buldum ama güvenilirmi tr de yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum. Sayfa adı yazmak yasakmı bilmiyorum bilgisi olana özelden yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…