60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kizlar bu liste mi guncellenecek yoksa her defasinda guncelleyip yayinlanacak mi? Yani biz takibimizi nasil yapacagiz?:confused:
haftaya tekrar kilo kontrolu yapılacak listeye bu haftaki kilonun yanına eklicem alınan kilo verilen kilo çıkacak ortaya :) başka bi teklifiniz varsa tekrar düzenleyebilirim listeyi. hiç problem değil

haftaya tekrar kilo kontrolu yapılacak listeye bu haftaki kilonun yanına eklicem alınan kilo verilen kilo çıkacak ortaya :) başka bi teklifiniz varsa tekrar düzenleyebilirim listeyi. hiç problem değil
Yok liste guzel oldu biz sana solucez sen guncelleyip tekrar yayinlayacaksin yani. Demi. Tekrar tesekkurler canim :sampiyon:

Ben üstümü değişiyim de biraz spor yapayııımmmm:spor: burayada bildireyim de görüp gaza gelip bi iki hareket yapıp yağ yakmak isteyenler olur belkiimmm :KK70:
Off ya benn napicam.. cok yorgunumm.. yemegi de yedim oturdum salata corba kofte patates oturtmasi (3patates 1 kofte) yedim. Bugun yogundum su da cok icemedim yine 1.5 u bulmustur galiba. Hareket edecek halim yok.
Ben olumsuzluktan cabuk etkileniyorum. Biri basim agriyor dese benim basim agrir. Cok hassasim galiba. Onla ilgili..

O değil de baya bayaa iyiymişsin :KK70: aman haa sakın salma vallaa 2 günde bile o kadar fark ediyorki namıssııııızzzz
Ama kabul et iyi iyiymişim:deli:
Şaka bir yana bir kez kontrol elden gitti mi toplamak zor oluyor. Psikolojik sınırı geçmemek lazım. Oğlanı uyutayim da ben de egzersiz yapayım.

Off ya benn napicam.. cok yorgunumm.. yemegi de yedim oturdum salata corba kofte patates oturtmasi (3patates 1 kofte) yedim. Bugun yogundum su da cok icemedim yine 1.5 u bulmustur galiba. Hareket edecek halim yok.
Ben olumsuzluktan cabuk etkileniyorum. Biri basim agriyor dese benim basim agrir. Cok hassasim galiba. Onla ilgili..
tıroidlerine hiç baktırdın mı? yorgunluk kilo verememe diyince bi acaba dedim ?
güzel bir neskahve yap kendine günün yorgunluğunu at bence. enerji de verir sana. yorgunum dedikce daha da yorgun oluyorsun unutma:)

Ben bugün sağlıklı beslenmisim aslında. Sabah: bir tane tereyağlı yumurta bunu pomcikle yiyoruz. 6 zeytin domates salatalık yeşillik yarım yağlı peynir. 30gr falan sanırım
Öğlen: biraz türlü ve yoğurt. Üç -dort kaşık kadar
Ara: birkaç fındık ve kuru üzüm azıcık da siyah üzüm
Akşam : ızgara balık salata
Cay ve bir tane kurabiye

sabah 1 bardak kakaolu süt
10 gibi 5-6 böğürtlen
öğle yemeği barbunya bulgur pilavı yoğurt (azar azar)
akşam yemeği etli türlü
şimdi de biraz acıktım ne yemeli bilemediğim için kahve içiyorum:)
2 litreye yakın da su içtim. spor hak getire. mini bir yürüyüş yaptım sadece o da sayılır mı bilmiyorum. ama buralar çok sıcak eriyorum:)

Aranıza katılmak için şartlar nedir hanımlar ? Ben de sizinle zayıflamak istiyorum
hoşgeldin öncelikle. bizim bi standartımız yok bir yarış içerisinde değiliz. yeni bir tablo hazırladık boy şu andaki kilon ve hedef kilonu söyleyip biraz kendinden bahsetmen yeterli. sonra sohbet muhabbet birbirimize destek olarak zayıflıyoruz. :)

10 gündür diyetteyim. Bugün de callanetics e başladım ilk günü yaptım
Onun dışında genelde evde hareketsizim
Ben bu egzersizi hiç duymamistim. Zaten genel olarak egzersiz bilmem. Telefona bir uygulama indirdim oradan bakıp yapıyordum ben de. İyi duzenliydim ama Ramazan'dan sonra bosladim. Bir de işe başlamıştım çok yoruluyordum egzersiz yerine geçer diye yapmadım sonra koptum.

Ben bu egzersizi hiç duymamistim. Zaten genel olarak egzersiz bilmem. Telefona bir uygulama indirdim oradan bakıp yapıyordum ben de. İyi duzenliydim ama Ramazan'dan sonra bosladim. Bir de işe başlamıştım çok yoruluyordum egzersiz yerine geçer diye yapmadım sonra koptum.
Pilates+ yoga karışımı bir egzersiz 50 dk sürüyor. Kasları uzatıp inceltiyor. Kardiosu yok kilo verdirmiyor sadece vücudu şekle sokuyor hızlı ve etkili bir şekilde

X