60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

yaz kuzum bana bildiğim bi siteyse bilgi veririm tabikisii

Canım benim için 1.64 boy 65.95 kilo
Hedef 55 kilo birden gözüme çok geldi bunu yazmak
Ayy inşallah ya

Bugünkü menüm

Kahvaltı
Lor peynirli maydanozlu tek yumurtadan omlet
Domates salatalık
2 dilim kepekli ekmek
Bitki çayı

Öğle
Peynirli salata
1 etimek

Ara
Sütlü kahve
Yarım paket altınbaşak

Akşam
150 gr tavuk göğsü
1 kase yoğurt
1 dilim kepekli ekmek

Spor olarak da callanetics 2. Günü tamam

bugünün menüsü
2 yumurta biraz lor 1 dilim karpuz
arada çay kahve ceviz
akşam ızgara tavuk biber domates salatalık yine karpuz
çarşı pazar gezdik bugün arkadaşımla başıma güneş geçti heralde sersem gibiyimm valla

Tartım evet öyle herşeyi ölçüyor ama ben biraz teknik özürlüyüm:)
Vücudumda sıkılaşma hissediyorum mesela kalçalarım forma girmeye başladı, benim en ufak bir kaçamağımda saç diplerimden ayak parmaklarıma kadar yağ bağlıyor :))

kızlar bu hafta hep dısardan yemek zorunda kaldım ama yağlı da olsa hep et tercih ettim dün lahmacun ve patlamıs mısır kombosuyla biraz diyetimi zzedeledım aksam yemedım bir sey bugun yulaf lapasıyla basladım bir de kabızlık sorunum vardı sabah kuru erik attm ise yaradı. 65 olmusum ama odemdir diye umut ediyorum.

6 ay iyi bir süre kaç kiloyla başlamıştın spora canım ? o tartı olayını çöz ve vücudunda ki yağ ve kas oranlarına bakmaya başla bu eminim seni mutlu edecektir bide vücut ölçülerini al mutlaka hatta yarın bende alcam ölçülerimi

Lahmacun diyetlerde veriliyor diye duydum genelde ama tabi sürekli değil hadi bakalım yeni haftaya bomba gibi başlayalım kaçamaklara ara verelim

iyi pazarlar olsun herkese. spor yapanlara çok özeniyorum bende yakın zamanda yapmaya başlıcam hevesim çok vakit ayarlamalı. birde bende de değişik bir iştah bu aralar. eşimde seyehatten geldi yurtdışında olunca özlediği yemekler olmuş haftasonu onları yedik sabahları mısır gecreği yiyorum ama sonrası iç açıcı değil. pzt den itibaren bende bir düzen kurucam kendime hadi bakalım.

164 de 54 az ve zor bi hedef değil mi. Ben d e164 um de. merak ettim
bence boy ile kilo arasında 10 fark ideal gibi kendimden pay biçiyorum mesela bende 170 im hedefim 58 ama 60 da olsam iyi olur ama kendime 2 kilo alma verme sınırı koyuyorum yani 60 sınır benim için onu geçmemek farkı 10'unun altına düşürmemek en iyisi

Mısır gevrekleri çok önerilmiyor canım işlenmiş gıda olduğu içinmiş.yumurtalı bi kahvaltı seni daha uzun süre tok tutar. bende bazen yumurtadan sıkılınca yulaf yiyorum mesela ama gün içinde daha çabuk acıktığımı fark ediyorum halbukisi çokta seviyorum yani

canım callanetics nasıl leslie den daha zor mu
menün de gayet güzel olmuş

menün güzelmiş canım bir de gezdiysen o karpuzun şekeri bile gitmiştir tamamen bu sıcakta

164 de 54 az ve zor bi hedef değil mi. Ben d e164 um de. merak ettim
canım vücut yapısı ile alakalı olabilir mesela ben kilo aldım mı ilk göbekten alıyorum belki senin 58 ile benim 54 üm aynıdır
ben 54 iken vücudumun en sağlıklı ve zinde olduğunu hissediyorum ama mesela 52 50 hatta güçsüz hissediyorum
bir de kas yağ foranı falan da etkiler ama ben mesela şu an ağır hissediyorum kedimi 54 olduğum zamanlar gayet iyiydim herkesten de gayet iyisin tepkisi alıyordum ondan bu hedefi koydum:)
tamamen bireysel:)

ve benim bağırsaklarım yavaş biraz
sabah 54 iken akşam 56 gördüğüm çok olur

evet kadınlar için
boy-110
erkekler için boy-100 diye bir hesap vardı ama yine de vki hesabı en ideali 18.5-25 arası ideal kilo zaten biliyorsunuzdur :) ylistede görmüştüm
25 ve üstü bazı hastalıklar için de risk faktörü

canım mısır gevreğini ben de tükettim ama sueno34 dediği gibi çok faydalı değiller
onun yerine akşamdan 2yk yulaf hazırla sabah meyve ile tüket harikaaa oluyor
tek başına saman gibi bişey cidden ama az kakao ve muz ile (acı gelirse azıcık da bal) harika idi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…