60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar çalışıyor musunuz?
benim akşamları yürüyecek halim kalmıyor, sabah da 8 iş başı çok erken kalkıp çıkamıyorum, siz nasıl hallediyorsunuz o yürüme işini?
Yok kuzum ya ben işsizim maalesef uzun bi süredir o yüzden sppor yapmaya çok vaktim oluyor bide üşengeçlik yapmasam günde yarım saat tempolu yürüsen bile kar senin için canım illa dışarı çıkmana gerek yok evde leslie yap mesela

Leslie de ne ola ki hay allah. Insallah cikariz bi yarim saat

Selam kuzular nabersiniz? Geçmişi okudum da yine aynı zamanlarda almışız biz kiloları, nasıl bir ekipsek artık
Aslinda bayramda hiç kaçamak yapmadım, son günün akşamı yedigim poğaçalar saymazsak. Benim sorunum son iki gündür.. bu sabah 63,4 tüm ama o kadar yedim ki yarın ne çıkarım bilmem.
En acilinden toparlanmak lazim (kendime bu emojiyi yapasım var

Hoşgeldin aramıza, akşamları foruma git bari en azından yazılanları görünce frenleyebilirsin belki

Hosgeldin, ben derya sanırım bayram haftasında katıldın aramiza, misafir ağırlarken kacirmisim. Kaç kilosun¿
Hosbuldum canim sagol
62.5tum 63.400 olmusum malum bayramda
boy da 1.58
gobek cevrem sikintili benim sabah rahatim da iste yiyip ictikce gaz siskinlik de olunca aksam cok rahatsiz oluyorum
Senin boy kac acaba?

Canım bence var ya sen kesin üstüne kilo da vermişsindir dinimiz amin

Hosbuldum canim sen kac kilodasin boy kac? hedef ne? :)) bakalim kac cikacaksin

Ama boyun 1.70 misss supersiinn.. bosver 60ta takili kal koru sadece spor vs zinde kal fit ol derim.. masallahh sana kactan dustun peki?

Ya çok şükür öyle çok büyük derdim yok kilom boyum uyuyor ama işte geçen yaz 57-58dim o zaman en iyi oluyorum, ona dönmek istiyorum kışın aldım 3,5 kilo falan. Valla ben öyle anlamlı bir kilo vermedim, 62 küsürlere çıkmıştım galiba (hatırlamıyorum bile ) sanırım kilo boy oranım da çok olmadığı için hızlı veremiyorum. Yoksa asıl kilo verme işini önceki sene yapmıştım; 72 falan kilolardan 57 ye düştüm işte, kışın almışım azcık uzun süre koruduktan sonra. Bence olayın asıl püf noktası; akşam erken yemek, ekmek ve şeker veda etmek, 1 saat kadar da gün içinde hareket etmek..

Ay 3,5 kilo bile o kadar farkediyor ki 1 bedenmiş zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…