60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

41 yaşındayım 64 kiloyum bu kiloya ilk kez çıktım hamilelik dışında.....hep 58 -59 lardaydım son 1 yıldır kilo aldım
hedef 55 ama olur mu bilmem
çalışıyorum sabah poğaça kaçamakları oluyor kahvaltı edemezsem ama asıl sorun eşimin akşam yemeğinden sonra sürekli abur cubur çerez kek çekirdek işte evde ne varsa yatana kadar yemesi e bende de irade yok malum....duramıyorum

hmmm o sabah poğaçaları çok fena işte sırf bu sabah kahvaltılarını değiştirip kilo veren tanıdıklarım var hayatlarından sadece simit poğaça gibi şeyleri çıkarıp yerine sağlıklı kahvaltı alternatifleri getirerek hemde.
normal öğün dışında eşinin elini ağzını bağla şaka bi yana iradeni güçlendirmen lazım akşam yemekten sonra meyve bile yemek kilo vermeyi zorlaştırıyormuş maalesef...o aburcubur yerken sende mesela yoğurt ye ne bilim bitki çayı iç. çünkü eşine ayak uydurduğun sürece çok zor ahh bu erkekler ahh kendilerini düşünmüyorlar bari bizi düşünsünler dimii amaa

sorma yaa bu bayram hepimizi mahvetti neyse artık geçti bitti önümüze bakalımm... erkeklerde bi de şu var ki nasıl destek olmaları gerektiğini bilmiyorlar

sorma yaa bu bayram hepimizi mahvetti neyse artık geçti bitti önümüze bakalımm... erkeklerde bi de şu var ki nasıl destek olmaları gerektiğini bilmiyorlar
ama kendisi haftada bir iki sporunu yapar, sağlıklı beslenir, bana gelince ben seni böyle beğeniyorum, derdi ney anlamıyorum ki:)

O zaman napıyoruz kulağımızı dış seslere kapatıyoruz ve iç sesimizi dinliyoruz aynadaki görüntümüze bakıyoruz beğenmiyorsak değiştiriyoruz
benim sırt kısmım da çok geniş ama genç kızken de öyleydi hani derler ya evlendiğimde 47 kiloydum, gerçekten 47dim. ama sırtım vardı, sırt inceltmek için bir hareket ya da bildiğiniz başka yöntem varsa yararlanabilirim.

Bi an annemi gördüm sanki annemde öyleymiş valla bildiğin safinaz sırt benimde sıkıntılı yaa eskiden böyle değildi çok yağ bağladı her yerim benim özellikle yaptığım bi hareket yok internetten ne bulursam onu yapıyorum kollarımı dirseklerden geriye doğru hareket ettirip sırttaki yağları sıkıyorum bide

benim annem de 47ymiş ama o safinaz mış bende boy da o kadar yok ya çok da safinaz görünmüyordum.:)
ben o hareketi sırt ağrım için yapıyorum.. bu saatten sonra çok değişeceğini sanmıyorum da en azından kiloyu korusakk süper olacak:)

Ben tartilmaya korkuyorum. Kardeşim de burada. Yanında "diyit yipiyirim yimiyiyim" demek de olmuyor sonuçta kırk yılın başı gelmiş. Hani hoş olmuyor. Haftaya eski rutin az yiyislere ve egzersizlere devam edeceğim. En son 57.6 yi görmüştüm bayramdan sonra tartilmadim. Korkuyorum

korkunun ecele faydası yok kuzum ben tartıldım gitti bitti şimdi önüme bakıyorum kahvemi yaptım içiyorum sonra dda spor

Ayneen kuzum tatıl gitsin yaa olan oldu artık zaten kardeşin gidenee kadar da olabildiğince dikkat edersin sonra eski tempoya dönüş yaparsın sen aslansın sen kaplansın
Yaparım inşallah hala az yiyorum bakma. Ama çeşit çok bir de aralarda bir şey yemiyordum şimdi biraz yiyorum. Ama veririm ay. Hepimiz veririz bir birer kilo terminatörüyüz

yaparsın yaparsın kuzumm bayramda ki yaaramazlıklarımızın cezasını çekme vakti ben yaptım sporumu akşama da yaparım belki biraz yürüyüş falan
kızlar çalışıyor musunuz?
benim akşamları yürüyecek halim kalmıyor, sabah da 8 iş başı çok erken kalkıp çıkamıyorum, siz nasıl hallediyorsunuz o yürüme işini?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…