60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bunlar heep regl dönemi yüzünden bi de başlayamadı hala nazlı şey biraz ağrım var heraldee artık yolda bugün olurum diye bekliyorum ama hayırlısıı ben meyveye saldırdım yaa çok şey değil yaniii biraz uzancam zaten yemem daha artık

Bendeki paniğe bak meyveden nolcak sanki cikolataya tatlıya ekmeği falan yiyorsun sandim

Bendeki paniğe bak meyveden nolcak sanki cikolataya tatlıya ekmeği falan yiyorsun sandim
yook yook benim normalde şuan dediğin gibi çikolataya falan saldırmam lazımdı ama enteresan bi şekilde hep meyveye yöneldim bilinçaltı sanırımm nasıl şartladıysam kendimii paket ürünlerine karşı dur bakalım reglim başladığında da aynı bilinçaltı işe yarıcak mı meyvede bu kadar çok yemek iyi değilmişkii doğal şekerde olsa şeker işte

Su iç su su candır ohhh ne güzel mis gibi bana alıştırdın suyu elimde suyla geziyorum

bu aksam yemek yemeyecegim sanirim. sadece yogurtlu karisim karisim ve su. geç çikiyorum eve gitmem 7 oluyor. o saatten sonra gecistiriyorum gecistiriyorum genelde. armut yerim belki
bu aksam yemek yemeyecegim sanirim. sadece yogurtlu karisim karisim ve su. geç çikiyorum eve gitmem 7 oluyor. o saatten sonra gecistiriyorum gecistiriyorum genelde. armut yerim belki
Kacta yatıyorsun peki ?

regl oldugunda meyve yemek pek de iyi degilmis burcucum, çünkü kani sulandirip daha fazla kanama yapiyor. bunu ogrendigim zaman gozlem yapmistim gercekten de öyleydi. bitki cayi filan denesen? ya da diyettekilerin milli içecegi tarcinli süt

Aaaa gerçekten miiii ilk defa duydummm anaaam napcam ben yaa meyve yok tatlı yok çikolata yok süt evet evet tarçınlı süt mantıklı acaba günde kaç bardak içebiliriz kiii

En fazla 3 iyi değil mi
aynen canım 3 iyidir bence zaten sağlıklı olanı 1 kilo ya 33ml hesaplayarak içmekmiş mesela ben düz hesap 67 kg diyelim 67 x 33 = 2211 yani benim normalde içmem gereken 2-2,5 lt su ama tabi spor yapınca vucütta su kaybı olduğundan biraz daha artırmak gerek

Nasil oldu miden cnm daha iyimi :)
Yesil elma diätte cok iyi evt bende yiyorm :) ama senin midene kötü gelmesi kötüymüs

Bende öleym cnm tarti beni cok etkiliyor sonra sinrimi yemeklerden aliyorm bazen kendime kiziyorm ama aslinda böyle olmamali 1-2 kiloyu takmamak gerkiyor önemli olan saglikli beslenmemiz spor yapip yaglar eriycek insallah.
Bende dün baya abarttim bugunde dolayisiyla arti gördüm ama moral bozmadim sabah tekrar basladm yeniden. Cok yediysende sil at takilma yoksa toparlamak cok zor oluyor :)

Ya bide benim telefona bildirim gelmiyor sizler bişey yazdığında nasıl yaparım onu sürekli giriyorum bildirim var mı diye

Ben uygulamasni indirdm telfna bildirm gelmiyor uygulamayi actigimda görüyorm bende

Meyve yemen cikolata abur cuburdan iyidir cnm valla ama tabi onuda abartmamak lazm günde 2 porsdan fazlasi iyi deglmis sende demissik zaten :)

Cok iyi düsünmüssün ben bazen yapardm yogurt icine ceviz bi meyve bazen yulaf keten tohumu karisdirip yerdim hem doyurucu hem hafif :)

Kizlar bugun sporu off gectm ama birazdan yürüyüse cikicam. Dünkü abartmalardan sonra bügünü biraz daha hafif gecirdm aksam yemwgnide birazdan yiycem onuda abartmadan insallah :) ondan sonrada abur cubur yok. Zaten sürme cikolatayida bitirdm dahada birsüre almiycam evde olunca dayanamiyorm ya sizdede öle oluyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…