60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Gecmis olsun cnm elma neden dokunurki anlayamadim aslinda cok da saglikli.. umarm gecer hemen
Saol canım bende anlamadim valla her zaman böyle ağrı yapıyor mide elmayı zor sındiriyormus o yüzden tokluk hissi verirmiş sanırım elma benim midemi sindirdi :KK48: sabaha bişey kalmaz birazdan yatacağım uykuya hemen geçerim umarım

selam diyet kankilerim naber?
yine olan oldu bana haftasonu sormayin. haftaicine göre fazla yedim, az yemeye dikkat ettim ama biraz kaloriliydi aksam ogunlerim.
cuma 66.8dim bugün 67.4 :KK43:
çok tartı odakliyim maalesef, hemen ruh halime yansiyor karamsar oluyorum.
bu sabah da o yüzden nedensizce fazla yedim. hatta hala şunu da yesem dedigim birseyler var.
yani imdaatt:rolleyes:
biriniz birsey deyin de bi durayim. irademe söz geciremedim kendi kendime:olamaz:

ben de bu gece katilayim ki sizin yogurt kürüne.. tam ölçüleri yazar misiniz kizlar? zararin bir yerinden dönmem lazim
Önce marketten toz zerdeçal ve toz zencefil al varsa evde onları kullan
Toz zerdeçal
Toz zencefil
Toz tarcın
Pul biber
1 limonun suyu
Yoğurt
Isteğe bağlı sumak ben koydum
1 kase yoğurdun içine hepsinden 1 çay kaşığı koy pul biberi 1 tatlı kaşığı koy akşam yatmadan 2 saat önce falan ye ve yatana kadar en az 4 5 bardak su iç akşam yemeginden sonra hiç bişey yeme ben yoğurdu yicem yarına guzel sonuç çıkacak diye kendimi motive ettim akşam yemeginden sonra bişey yiyecek olursan hemen buraya yaz engellemeye çalışırım ben seni :KK48:

ben de bu gece katilayim ki sizin yogurt kürüne.. tam ölçüleri yazar misiniz kizlar? zararin bir yerinden dönmem lazim
Birde yarın tartıda aynı çıksan bile devam et küre haftada 2 gün yapılıyor zaten bu akşam yapacaksan birde cuma günü yap pazartesi ve cuma günleri yap bırakma faydasını göreceğiz eminim vücut alışma süresine girecek ben dükan birayı yapıyordum o yüzden cabuk fayda gördüm devam et küre hatta bende bu akşam yapayım yarın yapacaktım bugün yapayım beraber daha iyi olur :super:

selam diyet kankilerim naber?
yine olan oldu bana haftasonu sormayin. haftaicine göre fazla yedim, az yemeye dikkat ettim ama biraz kaloriliydi aksam ogunlerim.
cuma 66.8dim bugün 67.4 :KK43:
çok tartı odakliyim maalesef, hemen ruh halime yansiyor karamsar oluyorum.
bu sabah da o yüzden nedensizce fazla yedim. hatta hala şunu da yesem dedigim birseyler var.
yani imdaatt:rolleyes:
biriniz birsey deyin de bi durayim. irademe söz geciremedim kendi kendime:olamaz:
ayyy bugün bende durduramıyorum kendimiii :kızgın:

ayyy bugün bende durduramıyorum kendimiii :kızgın:
Durrrrr sakın yemeeee yediğin şeylerin 5 dakikalık yaşattigi mutluluk sana 1 kilo artarak geri gelecek sen yapabilirsin başarabilirsin bişey yiyecek olursan hemen buraya yaz illaki kafa dağıtacak konu buluruz yapacağız zayıflayacağız aman diyim dur :stop:

X