60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Nasil oldu miden cnm daha iyimi :)
Yesil elma diätte cok iyi evt bende yiyorm :) ama senin
Yesil elma diätte cok iyi evt bende yiyorm :) ama senin midene kötü gelmesi kötüymüs

Bende öleym cnm tarti beni cok etkiliyor sonra sinrimi yemeklerden aliyorm bazen kendime kiziyorm ama aslinda böyle olmamali 1-2 kiloyu takmamak gerkiyor önemli olan saglikli beslenmemiz spor yapip yaglar eriycek insallah.
Bende dün baya abarttim bugunde dolayisiyla arti gördüm ama moral bozmadim sabah tekrar basladm yeniden. Cok yediysende sil at takilma yoksa toparlamak cok zor oluyor :)

Ben uygulamasni indirdm telfna bildirm gelmiyor uygulamayi actigimda görüyorm bende

Bende öleym cnm tarti beni cok etkiliyor sonra sinrimi yemeklerden aliyorm bazen kendime kiziyorm ama aslinda böyle olmamali 1-2 kiloyu takmamak gerkiyor önemli olan saglikli beslenmemiz spor yapip yaglar eriycek insallah.
Bende dün baya abarttim bugunde dolayisiyla arti gördüm ama moral bozmadim sabah tekrar basladm yeniden. Cok yediysende sil at takilma yoksa toparlamak cok zor oluyor :)

Ben uygulamasni indirdm telfna bildirm gelmiyor uygulamayi actigimda görüyorm bende
Bende indirdim o zaman görüyorum ama ekrana gelirdi daha önce format attim tekrar yükledim gelmiyor artık

Kizlar bugun sporu off gectm ama birazdan yürüyüse cikicam. Dünkü abartmalardan sonra bügünü biraz daha hafif gecirdm aksam yemwgnide birazdan yiycem onuda abartmadan insallah :) ondan sonrada abur cubur yok. Zaten sürme cikolatayida bitirdm dahada birsüre almiycam evde olunca dayanamiyorm ya :KK43: sizdede öle oluyormu
Olm
aynen canım 3 iyidir bence zaten sağlıklı olanı 1 kilo ya 33ml hesaplayarak içmekmiş mesela ben düz hesap 67 kg diyelim 67 x 33 = 2211 yani benim normalde içmem gereken 2-2,5 lt su ama tabi spor yapınca vucütta su kaybı olduğundan biraz daha artırmak gerek
O zaman bugün tamamen leslie ye başlarım basenler ve göbek gitse hatta böyle kaşıkla oradaki yağları alıp atsam :KK71:

Yesil elma diätte cok iyi evt bende yiyorm :) ama senin midene kötü gelmesi kötüymüs

Midem geçti sabah kalktığımda ağrı yoktu bidahada yemeyeceğim elma uzun zamandır yemiyordum 1 dilim mahvetti beni

selam diyet kankilerim naber?
yine olan oldu bana haftasonu sormayin. haftaicine göre fazla yedim, az yemeye dikkat ettim ama biraz kaloriliydi aksam ogunlerim.
cuma 66.8dim bugün 67.4 :KK43:
çok tartı odakliyim maalesef, hemen ruh halime yansiyor karamsar oluyorum.
bu sabah da o yüzden:dondurma: nedensizce fazla yedim. hatta hala şunu da yesem dedigim birseyler var.
yani imdaatt:rolleyes:
biriniz birsey deyin de bi durayim. irademe söz geciremedim kendi kendime:olamaz:

Sürekli tartıyı düşünmek insanı delirtiyor canım haklısın, herhalde bu sağlıklı yaşamı bir rol gibi düşünmek gerekiyor, mesela biri önüne pasta getirdi “ aa ben hiç sevmem şekeri almıyım” falan diye pozdan poza girmek :KK45: #direnzeroks

Ben bugün hem fena değildim hem de fenaydım :KK43: gün boyu listemin dışına çıkmadım, reglime rağmen işlenmiş şeker yemedim alkışşşşş bir ara markete girince bir gözüm karardı çikolat reyonunda ama dedim ki bir tane alırsan yine alıcan, kandırmayalım kendimizi :KK43:

2,5 kadeh şarap içtim ama :KK43:(((((((( davete katıldım, diğer her şey okaydi

Yarın izmire gidiyorum kızlar, orada da cozutmam inş

Sonunda regl oldum valla içim rahatladı vücudumda rahatlasa iyi olcak ben bugün baya bi fenalardaydımm kaç porsiyon meyve yedim sayamadımm kesmedi tabii tuttum fıstık yedimm napalım artık reglinin ilk gününün günahı olmaz diyipp yarınn artık bi hal çaresine bakıcaz :KK70:

Sonunda regl oldum valla içim rahatladı vücudumda rahatlasa iyi olcak ben bugün baya bi fenalardaydımm kaç porsiyon meyve yedim sayamadımm kesmedi tabii tuttum fıstık yedimm napalım artık reglinin ilk gününün günahı olmaz diyipp yarınn artık bi hal çaresine bakıcaz :KK70:
Çok ta fazla kaçırma en iyisi hurma ye. Şeker isteğin karşılanır

FitFiliz FitFiliz canım yoğurt kurunu yapacak misin?
ebrulicim yaptim tabi. ay itiraf etmek gerekirse tadini da çok sevdim :kk77:
cok ferahti.
amaa sabah bi tartildim fark çıkmadı. bugun de 67.5im 100 gr artidayim bile.
sanirim ben ödem topluyorum bu sira. aksama aksama sporda koşmaya karar verdim.:KK76:
dün gece yazacaktim sana ama firsat bulamadim ki. tarif icin teşekkür, belki cuma tekrarlarim

Sürekli tartıyı düşünmek insanı delirtiyor canım haklısın, herhalde bu sağlıklı yaşamı bir rol gibi düşünmek gerekiyor, mesela biri önüne pasta getirdi “ aa ben hiç sevmem şekeri almıyım” falan diye pozdan poza girmek :KK45: #direnzeroks

Ben bugün hem fena değildim hem de fenaydım :KK43: gün boyu listemin dışına çıkmadım, reglime rağmen işlenmiş şeker yemedim alkışşşşş bir ara markete girince bir gözüm karardı çikolat reyonunda ama dedim ki bir tane alırsan yine alıcan, kandırmayalım kendimizi :KK43:

2,5 kadeh şarap içtim ama :KK43:(((((((( davete katıldım, diğer her şey okaydi

Yarın izmire gidiyorum kızlar, orada da cozutmam inş

aferin bence iyi dayanmissin cikolataya. ben kahvenin yaninda bir (bazen iki) kare çikolata yiyorum itiraf etmek gerekirse.
izmir'de annem yasiyor. cok özledim hem annemi hem izmiri. benim için de gez. hatta çeyrek boyoz ye :KK39:
şu rol yapma konusunda haklisin. şimdiye kadar uyuz bulduğum kisiler gibi "ayy ne kadar da yağli ben yiyemem bunu. üff cok sekerli içimi bayiyor böyle tatlilar, ben meyveli yoğurtcuyum" diyecegim artikk:KK70::KK70:

ya kizlar aklima gelmisken birsey sorucam. telefona indirilen bir uygulama var sanirim günlük öğünlerin kalorisini filan hesaplayan, böyle birsey duyan kullanan var mi? adini bilmiyorum kullanisli birseyse indirsek mi acaba?

ebrulicim yaptim tabi. ay itiraf etmek gerekirse tadini da çok sevdim :kk77:
cok ferahti.
amaa sabah bi tartildim fark çıkmadı. bugun de 67.5im 100 gr artidayim bile.
sanirim ben ödem topluyorum bu sira. aksama aksama sporda koşmaya karar verdim.:KK76:
dün gece yazacaktim sana ama firsat bulamadim ki. tarif icin teşekkür, belki cuma tekrarlarim
Sorun değil canım benim devam et mutlaka cuma günü tekrar yapacağız ben başka bi tarif denediğim için bende hemen etki göstermiş olabilir bende dün akşam tatlı krizine girdim yememek için çırpındım ama yemedim su içip durdum midemde tatlıya yer kalmadı :KK12:

X