60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ben hala bişi yemedim ağrım var diye baya bi geç kalktım zaten yataktan limonlu su içtim sonra kahve içtim. şimdi ne yesem diye düüşünüyorumm. şöle hazır bi liste bulsam şunu şunu yiceksin diye işim kolaylaşıcak var mıdır böle bi liste sizce kızlar bulabilir miyimmm

Diyet arkadaşımın önerisine bak çeyrek boyoz ye biz bu sayfaya niye geldik bacım izmir güzel memleket ama haklısın, senin için de gezerim tabii :)

ya kizlar aklima gelmisken birsey sorucam. telefona indirilen bir uygulama var sanirim günlük öğünlerin kalorisini filan hesaplayan, böyle birsey duyan kullanan var mi? adini bilmiyorum kullanisli birseyse indirsek mi acaba?

Myfitness pal ve fat tracker var canım

Helal sana :)

Geçmiş olsun canım hazır menü veren benim bildiğim yok ama instadaki diyet hesaplarından ve rafinera var ya evlere diyet yemek gönderiyor, onlardan çakma yapabilirsin belki

Diyet arkadaşımın önerisine bak çeyrek boyoz ye biz bu sayfaya niye geldik bacım izmir güzel memleket ama haklısın, senin için de gezerim tabii :)
işte o yüzden çeyrek boyoz demiş yoksaaa ohooo kumrular boyozlar lokmalarr nelerr neleerr izmir gerçekten güzel memleket yaa üniyi orda okumayı çok istemiştim kısmet olmadıı

Teşekkür ederim canımm hmmm doğru diyosunnn instaya bakayımm birazz fikir edineyiiimm

Canım agrın varsa ısırgan otu icmeni tavsiye ederim ağrılarıma şişkinliğe çok iyi geliyor benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…