60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bende indirdim o zaman görüyorum ama ekrana gelirdi daha önce format attim tekrar yükledim gelmiyor artık

Olm
O zaman bugün tamamen leslie ye başlarım basenler ve göbek gitse hatta böyle kaşıkla oradaki yağları alıp atsam

Midem geçti sabah kalktığımda ağrı yoktu bidahada yemeyeceğim elma uzun zamandır yemiyordum 1 dilim mahvetti beni

Sürekli tartıyı düşünmek insanı delirtiyor canım haklısın, herhalde bu sağlıklı yaşamı bir rol gibi düşünmek gerekiyor, mesela biri önüne pasta getirdi “ aa ben hiç sevmem şekeri almıyım” falan diye pozdan poza girmek #direnzeroks

Ben bugün hem fena değildim hem de fenaydım gün boyu listemin dışına çıkmadım, reglime rağmen işlenmiş şeker yemedim alkışşşşş bir ara markete girince bir gözüm karardı çikolat reyonunda ama dedim ki bir tane alırsan yine alıcan, kandırmayalım kendimizi

2,5 kadeh şarap içtim ama (((((((( davete katıldım, diğer her şey okaydi

Yarın izmire gidiyorum kızlar, orada da cozutmam inş

Sonunda regl oldum valla içim rahatladı vücudumda rahatlasa iyi olcak ben bugün baya bi fenalardaydımm kaç porsiyon meyve yedim sayamadımm kesmedi tabii tuttum fıstık yedimm napalım artık reglinin ilk gününün günahı olmaz diyipp yarınn artık bi hal çaresine bakıcaz

Çok ta fazla kaçırma en iyisi hurma ye. Şeker isteğin karşılanır

FitFiliz canım yoğurt kurunu yapacak misin?
ebrulicim yaptim tabi. ay itiraf etmek gerekirse tadini da çok sevdim
cok ferahti.
amaa sabah bi tartildim fark çıkmadı. bugun de 67.5im 100 gr artidayim bile.
sanirim ben ödem topluyorum bu sira. aksama aksama sporda koşmaya karar verdim.
dün gece yazacaktim sana ama firsat bulamadim ki. tarif icin teşekkür, belki cuma tekrarlarim

aferin bence iyi dayanmissin cikolataya. ben kahvenin yaninda bir (bazen iki) kare çikolata yiyorum itiraf etmek gerekirse.
izmir'de annem yasiyor. cok özledim hem annemi hem izmiri. benim için de gez. hatta çeyrek boyoz ye
şu rol yapma konusunda haklisin. şimdiye kadar uyuz bulduğum kisiler gibi "ayy ne kadar da yağli ben yiyemem bunu. üff cok sekerli içimi bayiyor böyle tatlilar, ben meyveli yoğurtcuyum" diyecegim artikk

ya kizlar aklima gelmisken birsey sorucam. telefona indirilen bir uygulama var sanirim günlük öğünlerin kalorisini filan hesaplayan, böyle birsey duyan kullanan var mi? adini bilmiyorum kullanisli birseyse indirsek mi acaba?

Sorun değil canım benim devam et mutlaka cuma günü tekrar yapacağız ben başka bi tarif denediğim için bende hemen etki göstermiş olabilir bende dün akşam tatlı krizine girdim yememek için çırpındım ama yemedim su içip durdum midemde tatlıya yer kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…