60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ayyy kesinlikleee şu paketli ürünlerden uzak durmak şart biraz zor oluyor ama alışmak hele markete alışverişe gidincee o paketlerin albenisine aldanmamak tam bir işkence

Kesinlikle ya ben geçen sene sadece bu paketli gıda olayını keserek 14 kg verdim 6-7 ayda, yine normal yemeğimi yemiştim. Bu kış işte öküz gibi yiyeyerek ve paketli gıdayı tekrar tüketmeye başlayarak 3,5 kilo aldım ( insanın enerjisi bile her şeyi değişiyor o şeker belasından uyuşturucu gibi ya bir de ben tümden kesmedim mi kendimi kontrol edemiyorum, yani hani 1 paket bisküvi alınca 1 tane alayım bırakayım diyemiyorum, hatta ertesi gün aman bi de çikolata alayım nolcak diyorum öyle ipin ucu kaçıyor (

şakaa yapıosuuun sadece onları keserek miii 14 kilooo süpermişşş . bunu öğrendim yaa tamamdır bitmiştir benim içinn bisküvidee neymişş öööggh çikolatada neymiş öghhh bende senin gibiyimm bende ya hep ya hiç öle aman ucundan aman bi tane olayı bende yok açıldımı o paket biticek

Valla yapmıyorum ya ama ben artık bağımlı olmuştum, kendime ne kadar kek çikolat mikolat cips vs varsa hepsini denemeyi iş edinmiştim hepsini kestim, akşam 7 den sonra kahve hariç bir şey tüketmedim, işlenmiş hiçbir tür karbonhidrat almadım ve gitti külolar. Ya hep ya hiç mantığı çok kötü işte, mesela zayıf insanlara bak, önlerine saray menüsü koysan 2 çatal bir şey alıp bırakan tipler hep, ben gene “getir getir daha yok mu” :))) gözüm görmeyince aramıyor ama görünce kontrolüm yok

bi program vardıı youtube videolarını indirmek içinn ama neydii yaa hiç hatırlamıyorum kii

Aa doğru bakıcam buna yarın iyi dedin canım

doğru diyosun ama iştee aynen dediğin gibii önüme koyulan bile yetmiyor bende dışarda yemeye bayılıyorum ne zamandır yemiyorum amaa çok özlediiimm
beni bu regl dönemi çok korkutuyor şuan bin türlüü pislik geçiyor aklımdan

Gereckten der Denker Cok faydasini görmüs. Bende denenistim yiyememistim

Eklentiler

• 20180415_212705.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…