60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Memnun oldum canım Hoppa Bizim genetik midede ülser var, çok ekşi acı vs yediğimde bütün gün asitten ölüyorum :KK43:

Kinoalı tarif de çok basit, youtube’a idil yazar kinoalı kısır yazarsan izleyebilirsin. Ben önceden denemiştim acılık olmuştu tadında, bu sefer iyice sudan geçirdim hatta bir gece suda beklettim olmadı. Soğanı zyağ ile kavurdum, sonra salça ekleyip kokusu çıkana kadar kavurmaya devam ettim, önceden haşladığım kinoaları iyice süzülmesini bekleyip (1 bardak pişmemiş kinoa haşlanınca 3 bardak oluyor) dereotu-salatalık gibi evde bulduğum kısırlık yeşilliklerle ayrı bir kaba koydum, üstüne de soğanlı salçayı katıp iyice karıştırdım, az da tuz :super: baya güzel oldu bence.
harikaaaaa çok teşekkür ederim canımm en kısa zamanda denicemm kısıra zaten bayılırımm bu da aynen onun gibi olursaa süpeer :halay::halay:

Haftada bir tartılacağım zaten ama 1 günlük sonucu merak ediyorum çünkü ödem atmada baya yardımcı olmuştu bana yoksa hergun tartılmam psikolojik baskı yapmam kendime yarın bakıcam son kez sonra cumadan cumaya birde bende afedersiniz kabızlık sorunu çok fazla

Canım kabızlık için migroslarda ve eczanelerde satılan bir alman çayı var, adı da bir garip

ENTSCHLACKUNGSTEE ZAYIFLAMA ÇAYI

Bunu tavsiye ederim ben de, her migrosta ya da eczanede satılmıyor, sanal marketten deneyebilirsin belki

bende ilk başta çok zorlandım ama zorlanınca hırs yaptım neden yapamıyorum diyee şimdi yüzde yüz yapasamda yüzde 85 falan yapıyorum. zamanlaa yüzde yüz olucakk:spor:. benim bi sayım yok canım yani fırsatım olduğu her gün yapmaya çalışıyorumm 4-5 gün diyebiliriz ama. yani sadece sağlıklı beslenmeyle gitmicek çünkü bu kilolar belliki o yüzden spora daha çok ağırlık veriyorum .

Haklisin kilo vermek icin Spor sart ne güzel sen baya spor yapiyorsun :) bende diyorm haftada 2 kez yapsam iyidir :KK70:

selam kizlar, hoşgeldiniz. :KK25:
umarım hepberaber ulasiriz ideal kilomuza.
bugün cumartesi ya irademe hakim olmakta zorlandigim gün benim. aksama kadar gayet iyiydim ama aksam yemegi yedikten sonra kendimi tutamadim. birseyler daha yedim üstüne.. kendimi de anlamiyorum. yemeği yedin işte dursana di mi? sanirim karnim açken acikmiyorum. tokken acikiyorum ben :KK64:olabilir mi böyle bişey :KK70:???

:) o duyguyu tatmadim hic ama senin canin acliktan degl de abur cubur istemis sanirm zevk icin. Adet dönemi yakinsa ondanda olabillr :KK70:
Senin kilon kac hedef kac :)

35F42DF5-42F4-487A-BB41-0C3B5C4DF29E.jpeg
harikaaaaa çok teşekkür ederim canımm en kısa zamanda denicemm kısıra zaten bayılırımm bu da aynen onun gibi olursaa süpeer :halay::halay:

Çok belli değil ama bak böyle afiyet bal şeker olsun yaparsan

bi 10 kilo kadar vermek istediğimmden mecbuuuuuuur :KK70: :KK70: gerçi iki gündür yalan olduu bi bugün yürüdüm biraz o kadar yarından sonra artık hayırlısıııı

Hayirlisi cnm ama yürüyüs de iyidir ya :) kilon kacti söylemismiydin :)
10 kiloda varmis baya ama azimle devam edersen 2-3 aya halledersn insallah :rolleyes:

Memnun oldum canım Hoppa Bizim genetik midede ülser var, çok ekşi acı vs yediğimde bütün gün asitten ölüyorum :KK43:

Kinoalı tarif de çok basit, youtube’a idil yazar kinoalı kısır yazarsan izleyebilirsin. Ben önceden denemiştim acılık olmuştu tadında, bu sefer iyice sudan geçirdim hatta bir gece suda beklettim olmadı. Soğanı zyağ ile kavurdum, sonra salça ekleyip kokusu çıkana kadar kavurmaya devam ettim, önceden haşladığım kinoaları iyice süzülmesini bekleyip (1 bardak pişmemiş kinoa haşlanınca 3 bardak oluyor) dereotu-salatalık gibi evde bulduğum kısırlık yeşilliklerle ayrı bir kaba koydum, üstüne de soğanlı salçayı katıp iyice karıştırdım, az da tuz :super: baya güzel oldu bence.

Bu tarifi cig karnibahari rondodan gecirip tavada haslayip salca ekleyerek yapmistm bende oda cok güzel olmusdu. Kinoa alirsam bide öyle deniyeyim :)

Bu tarifi cig karnibahari rondodan gecirip tavada haslayip salca ekleyerek yapmistm bende oda cok güzel olmusdu. Kinoa alirsam bide öyle deniyeyim :)

Tavsiye ederim canım, karnıbaharın kokusu olmuyor, biraz daha kısır gibi oluyor, ben de karnıbaharlı lazanya diyorlar ya onu denemiştim o da çok güzeldi

Hayirlisi cnm ama yürüyüs de iyidir ya :) kilon kacti söylemismiydin :)
10 kiloda varmis baya ama azimle devam edersen 2-3 aya halledersn insallah :rolleyes:
boyum 170 kilom 67.2 idi dün :KK70: eski halime dönmek istediğimden 58 de çok rahattımmm :işsiz: ama tabii şimdii spora ağırlık verdiğimden belki 62 de bile istediğim formu yakalarım kim bilir bakalımm hep birlikte görücez inşallaah :spor:

Tavsiye ederim canım, karnıbaharın kokusu olmuyor, biraz daha kısır gibi oluyor, ben de karnıbaharlı lazanya diyorlar ya onu denemiştim o da çok güzeldi

çok duydumm son günlerde karnıbahar kısırınıı ama karnıbaharı hiç yemem :KK43: o yüzden kinoadan denicem sanırımm :KK70:

cinecin cinecin yoğurt kürünü limonsuz ve pul bibersiz dene istersen canım sende gerçi bilmiyorum zerdeçal zencefil falan ülseri azdırır mı ama :işsiz: inşallaah böle bi anda mucize gibi geçer ülserin canımm çok geçmiş olsunn

Ah sağ olasın canım amin valla onlar toplu olunca sakat oluyor işte :KK43: Neyse en azından bir gün denerim ya

Deniyecem merak ettim cok :)
Karnibaharli lazanyay duymadim onuda arasdiriyim

boyum 170 kilom 67.2 idi dün :KK70: eski halime dönmek istediğimden 58 de çok rahattımmm :işsiz: ama tabii şimdii spora ağırlık verdiğimden belki 62 de bile istediğim formu yakalarım kim bilir bakalımm hep birlikte görücez inşallaah :spor:

Boyun da varmis baya bencede sporla verilen kiloda sıkılasma oluyor insallah 62 yeter :) benim de hedefim 60-62 arasi. Ama öncelikle saglikli beslenme ve spor yapmak hatta yarin bi 3mil yada 4mil leslie yapicam insallah

Benim öncelikli hedefim dışarıdan paketli işlenmiş hiç şeker tüketmemek, ona biraz alışsam yeni deneyimlere açığım :))
ayyy kesinlikleee şu paketli ürünlerden uzak durmak şart biraz zor oluyor ama alışmak hele markete alışverişe gidincee o paketlerin albenisine aldanmamak tam bir işkence :KK70:

Deniyecem merak ettim cok :)
Karnibaharli lazanyay duymadim onuda arasdiriyim

Boyun da varmis baya bencede sporla verilen kiloda sıkılasma oluyor insallah 62 yeter :) benim de hedefim 60-62 arasi. Ama öncelikle saglikli beslenme ve spor yapmak hatta yarin bi 3mil yada 4mil leslie yapicam insallah
aynen canım şu yağlarıı eritsemmm sporla süper olucakk .yaparsın yaparsın hatta fırsatın olursa birazda çık açık havada yürüü miisss

X