60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

evet cuma tarti günü, hatta sonuclari liste yapmistik gecen haftalarda. ama bu sira aktif degil arkadaslar. bu arada derya ben

Memnun oldum Derya arkadaşım, ben de gizem

Ben bugün yediklerimi yazayım da not olsun:
Kahvaltım (2 yumurta hindi fümeli + 1 dilim tam tahıllı chialı uno ekmek) ve akşam yemeğim (@idilyazar dan tarifini aldığım kinoa kısır gibi bir şey ve fırında az zyağlı hindi) Arada 2 çay + 1 türk kahvesi + 1 diyet bisküvi yedim.

Ve şu anda hala karnım aç bir türk kahvesi ve hurma gömücem

Merhaba gizemm bende burcu yaa bende kinoa aldım öylece duruyor acabaa nasıl yaptın bende tarif alabilir miyiiiimm

Aa yoğurt kürü yapıyormuşsunuz, önceki sayfaları şimdi okudum benim midem biraz rahatsız ama belki sonrasında peşinizden gelirim, sueno sınavlarında başarılar
Evet canım gelirsen bekleriz elbet şimdi yiyorum yoğurdu bakalım yarın sabaha sonuç ne olacak merak ediyorum faydasını görüp göremediğimi anlamak için yarın tartilacagim sonrasında sadece cuma tartı gününde tartılacağım

hadii bakalııııımm yarasıııııııııııııınnn

1 günde cok fazla kilo gitmesini bekleme bence cnm sonra hayal kirikligi olmasin diye yaziyim dedim. 1 hafta olarak bakarsan daha iyi anlasilir hem :)

1 günde cok fazla kilo gitmesini bekleme bence cnm sonra hayal kirikligi olmasin diye yaziyim dedim. 1 hafta olarak bakarsan daha iyi anlasilir hem :)
Haftada bir tartılacağım zaten ama 1 günlük sonucu merak ediyorum çünkü ödem atmada baya yardımcı olmuştu bana yoksa hergun tartılmam psikolojik baskı yapmam kendime yarın bakıcam son kez sonra cumadan cumaya birde bende afedersiniz kabızlık sorunu çok fazla

Anladim cnm tamam :)
Kabizlik bendede oluyor arada ben genelde sabahlari ilik su iciyorm ve kuru meyve yiyorm hurma kuru kayisi falan.. bide kabizligi hissetigm anlarda 1 caybardagi kefir iciyorm öglenleri falan oda cok iyi geliyor tavsiye ederim.

Anladim cnm tamam :)
Kabizlik bendede oluyor arada ben genelde sabahlari ilik su iciyorm ve kuru meyve yiyorm hurma kuru kayisi falan.. bide kabizligi hissetigm anlarda 1 caybardagi kefir iciyorm öglenleri falan oda cok iyi geliyor tavsiye ederim.
Kefiri deneyim birde onun belki faydası olur tavsiyen için çok teşekkür ederim

ben hiç kefir denemediim nasıl bişi acabaaa annem marketten şu meyveli olanlardan almış ama cesaret edipte denemedim nedenseee bi ara deniimm en iyisiii çok faydalı diolar kefir için

ben hiç kefir denemediim nasıl bişi acabaaa annem marketten şu meyveli olanlardan almış ama cesaret edipte denemedim nedenseee bi ara deniimm en iyisiii çok faydalı diolar kefir için

Evet cok iyi icindeki probiyotikler sayesinde wc sorununa iyi geliyor gercekten tavsiye ederim ara ögünlerdede icilebillir :) ben sadesini begeniyorm eksi yogurt tadinda, meyvelilerinde katki oluyor genelde sekerli oluyor cnkü

Evet cok iyi icindeki probiyotikler sayesinde wc sorununa iyi geliyor gercekten tavsiye ederim ara ögünlerdede icilebillir :) ben sadesini begeniyorm eksi yogurt tadinda, meyvelilerinde katki oluyor genelde sekerli oluyor cnkü
tadını hiç bilmediğimden annem heralde seviyim die meyveli almış aslında o da evde yapılabiliyor galibaa denemek lazımm bii

Merhaba gizemm bende burcu yaa bende kinoa aldım öylece duruyor acabaa nasıl yaptın bende tarif alabilir miyiiiimm

çook teşekkürr ederiimm geçmiş olsun canımm hayırdır önemli bişi yoktur inşallaah midende?

Memnun oldum canım Bizim genetik midede ülser var, çok ekşi acı vs yediğimde bütün gün asitten ölüyorum

Kinoalı tarif de çok basit, youtube’a idil yazar kinoalı kısır yazarsan izleyebilirsin. Ben önceden denemiştim acılık olmuştu tadında, bu sefer iyice sudan geçirdim hatta bir gece suda beklettim olmadı. Soğanı zyağ ile kavurdum, sonra salça ekleyip kokusu çıkana kadar kavurmaya devam ettim, önceden haşladığım kinoaları iyice süzülmesini bekleyip (1 bardak pişmemiş kinoa haşlanınca 3 bardak oluyor) dereotu-salatalık gibi evde bulduğum kısırlık yeşilliklerle ayrı bir kaba koydum, üstüne de soğanlı salçayı katıp iyice karıştırdım, az da tuz baya güzel oldu bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…