60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben tamamen karistirdim yanlış yeri okudum :KK48: bir kase yoğurda toz zencefil toz zerdeçal toz tarcın istersen sumak bide pul biber ve limon suyu karıştırıp yiyordum bugün tekrar başlayacağım akşam yemeginden 2 3 saat sonra yiyecegim yatana kadar 4 5 bardak su içeceğim sabah afedersiniz wc den sonra tartılacağım hem ödem atıyor sonrada yağ yakmaya yardımcı oluyor bu kur sayesinde ben 63e kadar düşmüştüm sonra tekrar aldım işte tek başıma yapınca sıkıldım sanırım :KK66:

Süpermis bende denedim o kürü ama 2 gün anca yapmisdm midem almadiydi bidha denemeyede cesaretm yok aslinda :)) siz yapin bizimlr paylasin duruma göre belki cesaret ederm bende..

Boyum 1.57 bu arada
Boyunuza göre 55 iyi olur evet :)

Süpermis bende denedim o kürü ama 2 gün anca yapmisdm midem almadiydi bidha denemeyede cesaretm yok aslinda :)) siz yapin bizimlr paylasin duruma göre belki cesaret ederm bende..

Yaaa kilo almisimmmm :KK42:

:KK42: yaaaa kilo almışım beeen 68.4 olmuşum 1 hafta önce tartılmıştım dün karar verdim zayıflamaya tartılmıyordum 1 haftadır iyice moralim bozuldu resmen 1 kilo almışım nerelere gidem beeeeen:mad:

Eklentiler

• 20180414_140315.jpg
    20180414_140315.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 19
  • 20180414_140315.jpg
    20180414_140315.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 16

Ay bağa biseyler oliyiiiiii :skandal:nerelere gidem beeeeen psikolojimde bozuldu keşke tartilmayaydiiiim :KK57:

Ece_ce Ece_ce bende leslie yapıyorum canımm o benim ısınma sporum oluyor :KK70: sonrası ortaya karışık :KK70: bölgesel hareketler yapıyorummm genelde jillian a başlamıştım bi ara ama bileğim burkulunca ara vermiştim yeniden başlıcam inşallah o da çok etkiliymiş çünküü yapan herkes çok memnun

Yarın sonucu paylaşırım tartıda resmide çekerim hatta su an resim atayım suanki kilomu

Yaaa kilo almisimmmm :KK42:

:KK42: yaaaa kilo almışım beeen 68.4 olmuşum 1 hafta önce tartılmıştım dün karar verdim zayıflamaya tartılmıyordum 1 haftadır iyice moralim bozuldu resmen 1 kilo almışım nerelere gidem beeeeen:mad:

Ay bağa biseyler oliyiiiiii :skandal:nerelere gidem beeeeen psikolojimde bozuldu keşke tartilmayaydiiiim :KK57:

Kizzz dur panik yapma 1 kilodan nolcak verirsin onu 1 haftada :) sen yeterki kendini salip neolirsa olsun demiyorsun. Hem gün icinde tartilincada cok ciksrsin sabah ac karnina tartil bence :)

Ece_ce Ece_ce bende leslie yapıyorum canımm o benim ısınma sporum oluyor :KK70: sonrası ortaya karışık :KK70: bölgesel hareketler yapıyorummm genelde jillian a başlamıştım bi ara ama bileğim burkulunca ara vermiştim yeniden başlıcam inşallah o da çok etkiliymiş çünküü yapan herkes çok memnun

Jillian bana zor geliyor ya 5-10 dk anca yapabiliyorm. Leslie bi ara cok yapardm gene basliycam haftada 2 bile yapsam kardir :) sen haftada kacker spor yapiyorsn.

Kizzz dur panik yapma 1 kilodan nolcak verirsin onu 1 haftada :) sen yeterki kendini salip neolirsa olsun demiyorsun. Hem gün icinde tartilincada cok ciksrsin sabah ac karnina tartil bence :)

Jillian bana zor geliyor ya 5-10 dk anca yapabiliyorm. Leslie bi ara cok yapardm gene basliycam haftada 2 bile yapsam kardir :) sen haftada kacker spor yapiyorsn.
bende ilk başta çok zorlandım ama zorlanınca hırs yaptım neden yapamıyorum diyee şimdi yüzde yüz yapasamda yüzde 85 falan yapıyorum. zamanlaa yüzde yüz olucakk:spor:. benim bi sayım yok canım yani fırsatım olduğu her gün yapmaya çalışıyorumm 4-5 gün diyebiliriz ama. yani sadece sağlıklı beslenmeyle gitmicek çünkü bu kilolar belliki o yüzden spora daha çok ağırlık veriyorum .

selam kizlar, hoşgeldiniz. :KK25:
umarım hepberaber ulasiriz ideal kilomuza.
bugün cumartesi ya irademe hakim olmakta zorlandigim gün benim. aksama kadar gayet iyiydim ama aksam yemegi yedikten sonra kendimi tutamadim. birseyler daha yedim üstüne.. kendimi de anlamiyorum. yemeği yedin işte dursana di mi? sanirim karnim açken acikmiyorum. tokken acikiyorum ben :KK64:olabilir mi böyle bişey :KK70:???

bugün cumartesi ya irademe hakim olmakta zorlandigim gün benim. aksama kadar gayet iyiydim ama aksam yemegi yedikten sonra kendimi tutamadim. birseyler daha yedim üstüne.. kendimi de anlamiyorum. yemeği yedin işte dursana di mi? sanirim karnim açken acikmiyorum. tokken acikiyorum ben :KK64:olabilir mi böyle bişey :KK70:???
Özellikle akşamları oluyor bu dimi benimde öyle ama bu akşam tutacağım kendimi

varsa bile bölee bişi bilkii yalnız değilsiinn :KK70: neden öyle oluyor valla bende anlayabilmiş değilimm ama tutucaz kendimizi mecbuuuuuurrr :KK66:

Şimdi annelemlerdeyim eve geçince yapacağım Yarın sabahta sonucu paylaşırım bi değişiklik olmazsaaaaa vurun beni dağlara taşlara ne edem daha buralarda :olamaz:
demee öylee demee bu bünyelerii anlamak zoor daha önce işe yarayan bişi sonrasında işe yaramayabiliyor ya da tam tersi. meselaa genelde diyete başlayan insanlar ilk an pat die 2 kg eksik çıkarlar ödem falan gider bende o da olmadı :KK70: meselaa akşam yapacağımız kürde bana fayda etmeyebilir şuan çünkü reglim nazlanıyor sabah gelir gibiydii şimdiyse tık yok :işsiz:

X