60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Aslında o gelen bir alışkanlık can sıkıntısından hadi biseyler yiyeyim dürtüsü ondan bir kurtulsak hiç sorun kalmayacak :)
ahh ahhh hemde nasıll bir dürtüüü o naleeet olasıca suya verdim artık kendimii ne yapayımm başka türlü baş edemiyorummm

Hoşgeldin aramıza.
Tartılma günü cuma bende yeni katıldım bol bol veririz inşallah.

Günaydın arkadaşlar maalesef evden acil çıkmam gerekiyordu bi kuru kayısı atabildim ağzıma. İnş bi şekilde kahvaltıyı yapmaya çalışıcam

Günaydın kızlar.
Sabah kırmızı ve yeşil biberli, iki yumurtalı omlet yedim.
Yanında da 4 zeytin.
Yumurta 2 olunca ekmek tüketmedim.

Şimdi de sade kahve, 2 kuru kayısı, 1.5 ceviz içi ara öğününde sıra.

Şekersiz 5. günüm, şimdilik oldukça iyiyim.
Dün eşim kral tatlısı yerken öyle canım çekti ki, yesem mi bi tane diye düşünürken içeriğini bir okudum ‘şeker’ var.
Olmaz, cıks dedim yemedim.

Evet canım uğrayamadım buralara. Kızlar bugün okula yürüyerek gidip gelmeye başladım. Gidiş geliş toplamda 40 dakikaya yakın yürüyüş yaptım. Çok iyi geldi bana
Daim olsun tatlim süpersin

Selam kızlar bugün yoğun geçti giremedim. Geçmiş mesajları okudum bugün giremeyen çok gltsrygrl1905 S sussam_olmaz G Gmz5568 minikkoala @sare_

S.a. Canım
Pazartesi’ler benim en en yoğun olduğum günler hele dün uçtum resmen
Dün Tüm gün ders + okulda nöbet + okul çıkışı (5.e kadar ) toplantı+ yurt nöbeti (akşam üstü 5.ten ertesi sabah 8.e kadar ) bugün de full ders şu saate eve geldim direk gruba girdim

Ay okurken ben yoruldum maşallah sana Allah kolaylık versin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…