60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kizlar hani dedim ya cumartesi fazla kacirdim diye, pazar sabahi 200 gr artidaydim. pazar cok dikkat ettim, cok az yedim, dukan icecegi yaptim ictim, aç yattim ama yine de bu sabah ayni ciktim gram gitmemiş. üzüldüm, sabah sabah abur cubur yedim kahvaltinin üstüne.. teselliyi yemekte aramak da ayri bir talihsizlik oldu.

Öğlen haşlanmış yumurta yiyebilir miyim acaba

Yiyebilirsin tabi, üstelik tok da tutar.

FitFiliz un tarifini verecektim ben de.
Akşamdan süte koyunca çok güzel şişiyor üstelik.

Aslında sık tartılmak bu etkiyi yapabiliyor bazen.
Aman deyip yiyor insan.
Olsun bugünün devamında toparlarsın.

Evet şeker insanın canının daha çok daha çok istemesine neden oluyor.
Ben de şekersiz 21 gün yapıyorum.
Sadece doğal bal, doğal pekmez var orada.
Doğal pekmez yedim öğlen yine bir kaşık.
Hurmayla dengelemeye çalışıcam. Doğal bal pekmez burda bulmak maalesef cok zot

Aynı şekil bendede oldu aman deyip yedim normalde yapmicam bişey. İnşallah istikrarlı devam ederiz

Temizliği bitirebilirim şükür
Bi tane activia yoğurt yedim temizlikten önce.
Saat 4 e geliyor henüz yemek yapamadım
Bi yeşil çay içip herhalde pırasa yemeği yanına salata yaparım kolayından :))

Öğlen 2 kuru erik biraz fındık yedim bi fincan daha kahve içtimm
Gün içinde dukan birası denen sıvıyı tüketmeye devam ben birazda taze zencefil koydum yeşil çayı demlerken
Şimdi de biraz sandalye tepesinde spor yapmaya gidiyorum

Haftasonu bende ipin ucunu kaçırdımm baya bii ama bugün toparladım kendimii . bence naparsan yap cuma günleri haricinde tartılma . Benim insanlardan en çok duyduğum şey bu '' sürekli tartıya çıkma '' . Ben bi ara her gün tartılıyodum ve motivasyonum hep yerlerdeydi ama bıraktım artık sadece cumaları tartıdayımm. En büyük hatalarımızdan bir diğeri de teselliyi yemekte aramak oluyor zaten. Ahh bunları hepsii bilinçaltımızdaki duygusal açlık ben bugün meditasyonada başlıcam ciddi ciddii telkin videoları var onları dinlicem

ay canim bana da yolla linkini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…