6. Yarışma Duyurusu : ''Sebest Şiir'' Yarışması

Özel mesajlaşma sistemi olmadığından dolayı,yarışma ile ilgili sorularınızı burdan sorabilirsiniz..

Arkadaşlar 6. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.

6. yarışma kategorimiz;''Serbest Şiir'' dalında olacaktır..Şiir de konu,kullanılacak ölçü ve mısra sayısında herhangi bir kısıtlama mevcut değildir:)

Daha önce de böyle bir şiir yarışması istediğinizi biliyorum..O halde buyurun ağzınıza layık bir kategori sizlere:)

Tek bir şartımız var bu şiir yarışması ile ilgili.
* Yarışmaya katılacak olan şiiriniz,daha önce sitemizde yayınlanmamış olan şiiriniz olacaktır..Yani KK'da daha önce okunmamış,sergilenmemiş bir şiiriniz olmalı

Tema:Serbest Şiir
Başvuru Başlangıcı:18/10/2007
Başvuru Bitiş:27/10/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

arkadaşlar öyle bir şiir gönderiyorum ki bomba biraz erkekleri eleştiriyor ama hepsini değil yalnızca çiçeklere yani biz kadınlara değer vermeyenler için geçerli

arkadaşlar öyle bir şiir gönderiyorum ki bomba biraz erkekleri eleştiriyor ama hepsini değil yalnızca çiçeklere yani biz kadınlara değer vermeyenler için geçerli

Ee herhalde yani bu neydi şimdi? Sen baştan diskalifiye oldun..

Şiirini açık etmişsin arkadaşım,bu durumda alamam,kurallar herkes için geçerli..Zaten adrese şiirin gelmemiş..

Lütfen kuralları okumadan geçmeyiniz..

BERŞULE SELAM VERMEK İSTEDİM.
YARIŞMALAR KK ya RENK GETİRDİ.
EMEĞİNE SAĞLIK

SEVGiLER...

Yarışma Kuralları!!!

1* Yarışmalarımıza nicklerle değil,yönetimce verilecek numaralarla katılabileceksiniz.Çalışmalarınızı verdiğimiz adrese postalarken,nickler mutlak belirtilecektir.

2* Bu yarışmaların adil olmasını istediğimizden,yönetimle ortak hareket ederek,bir JÜRİ oluşturduk.Jüri her kategoride değişecektir.
Bu jüri;her adaya aynı mesafede olan,adil olacaklarından gram endişe duymayacağımız arkadaşlarımızdan oluşuyor.(jüri üyelerinin nickleri,yönetimle ortak fikrimizdir)

3* En çok oy alan adayların çalışmaları(görsel yarışmalar hariç),son durak olan jürinin önündeki masaya yatırılacaktır.
Bu durmda,anormal bir şekilde oyu artmış(kurnazlık karışmış)bir çalışma bile,jüri engeline takılacak,onlar tarafından tarafsızca değerlendirmeye alınacaktır.. Sonuç olarak;ister özelden,ister msn vasıtasıyla,oy arttırma çabaları sonuçsuz kalacaktır.

4* Yarışmacı adaylar,özellikle’’ paylaşım geçmişinde’’,eserlerini öne çıkaracak,bilgi,yorum,ima ve yönlendirmelerden uzak dıuracaktır..Aksi taktirde bu diskalifiye sebebi olacaktır.

5* Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar,şayet böyle bir yorum olursa silinecektir.

6* Aynı şekilde adayların da,ilgi başlık içinde ve hali hazırda oylama devam ederken,dikkatleri kendi çalışmasına çekecek,yorum ve imalardan uzak duracaktır.
Yarışmalarımız; rekabet ve eğlence doğrultusunda bizlere keyif versin,örnek olsun..En önemlisi; ''Hakeden Kazansın'' fikrinden sapmayalım!

KADINLAR KULÜBÜ

Arkadaşlar 6. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.

6. yarışma kategorimiz;''Serbest Şiir'' dalında olacaktır..Şiir de konu,kullanılacak ölçü ve mısra sayısında herhangi bir kısıtlama mevcut değildir:)

Daha önce de böyle bir şiir yarışması istediğinizi biliyorum..O halde buyurun ağzınıza layık bir kategori sizlere:)

Tek bir şartımız var bu şiir yarışması ile ilgili.
* Yarışmaya katılacak olan şiiriniz,daha önce sitemizde yayınlanmamış olan şiiriniz olacaktır..Yani KK'da daha önce okunmamış,sergilenmemiş bir şiiriniz olmalı

Tema:Serbest Şiir
Başvuru Başlangıcı:18/10/2007
Başvuru Bitiş:27/10/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Şu ana kadar 13 adet şiirimiz olmuştur arkadaşlar:)

Şu ana kadar 13 adet şiirimiz olmuştur arkadaşlar:)

ber bende ilk defa bir yarışamaya katılıyorum ama gönderimi doğru yapıp yapmadığıma emin değilim cnm lütfen şiirimin eline geçip geçmediği konusunda bana bilgi verirmisin olmadıysa tekrar deneyim Şeniz

papri'm
şiirin adrese geldi gelmesine de,kelime içlerine bir takım karakterler(kare) karışmış.Düzeltmeye kalksam yanlış olur!!

?eni mesela........ bunu ben,beni diye düzeltirim,gerçeği seni dir..Anlatabiliyor muyum?
Tekrardan yollar mısın canım:)Hata olmasın amacı ile..

ber şimdi biey yazacağım komik olcak ama ben bu şiiri biraz önce yazdım hemen ölesine ve kızım kağıdın alt kısmını yedi:)tmm ben sana tekrar yollayacağım ama sadece son iki sırası yok bende şu an onu nasıl yapabiliriz???

Hahahahahahah Allah seni...

Son iki mısrası da bendenjeyyar Yok ben de duruyor şiirin,sen yenisini gönder hele..Son iki mısrada bişey yok,aynen eklerim ben:)

Hahahahahahah Allah seni...

Son iki mısrası da bendenjeyyar Yok ben de duruyor şiirin,sen yenisini gönder hele..Son iki mısrada bişey yok,aynen eklerim ben:)

a.s tmm cnm gönderdim umarım bu sefer olmuştur artık son sırayı ayarlaması senden, emeklerine sağlık arkadaşım herkese de başarılar dilerim...

hahahahahahaaaaaa manyaks papri oldum gulmekten.o kagit meraklisi sirineni op benim yerime.

canım açmı bırakıyorsun ufaklığı şaka bir yana lütfen benim içinde öpermisin o şekeri bizi çok güldürdü akşam akşam sevgiler

seyran ve barçman sizin yerine öptüm ama kendi yerime yapamadım bunu çünkü çok sinirlendim emeğimi yedi küçük cadı yaaaaaaaa düşünsenize eğer ber de ilk yolladığım olmasaydı yarışmaya bile katılamayabilirdim ay aklıma geldikçe çıldırıyorummmm klava:

He sanki son gönderdiğin çok doğru dürüst de:)O da öyle geldi kardeş,ama ben hayal gücümü kullanarak,şiirini baştan yarattım..jeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…