6. Yarışma Duyurusu : ''Sebest Şiir'' Yarışması

Saatde kapılmayacak gibi değil hani yerimsenibenŞaka bir yana umarım haketmişimdir a.s

canım bende gönderdim şiirimi...:)))
yarışmaya katılan herkeze başarılar diliyorummm....

Öyle şiirler geldi ki inanın bana harika hepside..Şimdiye kadar ki tüm yarışmalar çetin geçti de, yalan yok bu şiir yarışması daha bir zorlu geçecek..İnanın bana:)

* Yarışmaya katılacak olan şiiriniz,daha önce sitemizde yayınlanmamış olan şiiriniz olacaktır..Yani KK'da daha önce okunmamış,sergilenmemiş bir şiiriniz olmalı

Tema:Serbest Şiir
Başvuru Başlangıcı:18/10/2007
Başvuru Bitiş:27/10/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..
Not:Site de kullandığınız nickleri şiirlerinizin altına eklemeyi unutmayınız..

Saatde kapılmayacak gibi değil hani yerimsenibenŞaka bir yana umarım haketmişimdir a.s

güle güle kullan tabii ki hakkettin ve kazandın, zerre kadar şüphen olmasın.
bende mavisimi sana geldi diğerimi diye merak ediyorum lerenim. Mavide gözüm kalmıştı da. Ama sana hepsi yakışır güle güle kullan KK yı hatırla.

Ya berşule ben gönderemiyorum şiirimi yaaaaaaaaaaaaa! Eşleşemedi diyor bilmem ne diyor...

Bu ´´ilham´iyi kim tutuyorsa biraksin , iki gundur bi seyyy yazamadim . Uufff ya napcam simdi ben Bersule yaa :1no2: Gitti besibiryerdeler ...:a015:

İlham mı gelir,ilhamiye mi bilmem de,bana ikisi birden gelse bir mısra çıkmaz valla:1no2: Yetenek yok,şiir söz konusu oldu mu yetenek yok arkadaşım:)

Amma düz yazı da tutun beni tutabilirsenizjeyyar

Hadi bakalım şiir yarışmasına,tam yol ileri:)İşin ucunda ''Hünerli Eller Madalyası''var,kolları sıvayın bakalım:)

Lise yıllarında bir kaçtı ilham benden tut ki bulasın o günden beri gelmiyor...

ben hiç bi şey yollayamıyorum
var bi sorun ama anlamadım
katılamadım bi türlübenneyaptımki

Üff yollayamıyorum canım. Neyse boşver hayatım. Sağol:)

ben hiç bi şey yollayamıyorum
var bi sorun ama anlamadım
katılamadım bi türlübenneyaptımki

Sorunu bir anlayabilsemCADIARZU

Daha vakit var arkadaşlar,olmazsa bi çaresine bakmaya çalışırım tamam mı?Ama gönderenlerinki de geliyor adrese yaafisfisfis

Sorunu bir anlayabilsemCADIARZU

Daha vakit var arkadaşlar,olmazsa bi çaresine bakmaya çalışırım tamam mı?Ama gönderenlerinki de geliyor adrese yaafisfisfis

bilmiyorum bağlantı hatası deyip duruyo
çözemedim cok uğraştım ama
zaten bundan önceki yarışmada içim kaldı
yolalyamadımfisfisfisfisfisfis

kendi mail adresinden yollamayı unutmuyon dimiii... kopyalamadan yanii.. ben bunla ilgili başta çok hata yaşamıştım ...sonra sanırım camdankalp uyandırdı beni...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…