14. Yarışma Duyurusu (Ödüllü) : ''Çocuk Odası Dekorasyon'' Foto Yarışması

ay çok merak ediyorum fotoları..
ellerinize sağlık..konu süppeeerrr..
çünkü bende daha tam oda oluşturmadım oğluş bizim odada yatıyor..

Ben de fotoğraf yollamak istiyordum; ancak makinemin geniş açısı yok ve odayı hiçbir şekilde kareye alamıyorum. Kısmet değilmiş ne yapalım...

bende gönderdim inş. ulaşmıştır

esteda'cığım fotoların adrese ulaşmış fakat boyutları çok küçük..Daha önce de belirttiğim gibi küçük boyutta olan fotoları büyüttüğümüz zaman foto yakınlaşıyor,özelliğini kaybediyor..Büyük çekim olsun sorun değil ama boyutu küçük olanlar dediğim gibi olmuyor..

Büyük boyutta çekip yollar mısın tekrar?Bu başlıktan teyit yaparız yine..yerimseniben

bende kızım ece'nin yeni dizayn ettiğimiz odasının resimlerini gönderdim inş. elinize ulaşmıştır ,bilgilendirirseniz sevinirim...
teşekkürler...

benim resimler ulaştı mı acaba?

Dhilek Hanım,Dhilek Hanım!!
Size bol şanslar diliyorum efendim..:kahve:
Gerçi benim olduğum yarışmada sadece şans yetmez ya neysemm..:nazar:
Görüşiciğiz önümüzdeki günlerde görüşiciğiz:roflol:Şeniz

Biz bekarlar için uygun bi yarışma değil ben gidiyorum başka yarışmada görüşmek üzere:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

benim resimler ulaştı mı acaba?

bende kızım ece'nin yeni dizayn ettiğimiz odasının resimlerini gönderdim inş. elinize ulaşmıştır ,bilgilendirirseniz sevinirim...
teşekkürler...

dhilek ve ece_emine arkadaşlarım..Her ikinizin de fotoları elimde,sorun yok..İkinize de boool şanslar dliyorum..

Ya bu oda resimlerini düzenlemek çok keyifli..Bıcır bıcır,renkli renkli,kıpır kıpır..

Bebek odaları var,genç kız odaları var..Var da var..

Duyurunun bitmesine son iki gün..

bende gönderdim inş. ulaşmıştır

esteda'cığım fotoların adrese ulaşmış fakat boyutları çok küçük..Daha önce de belirttiğim gibi küçük boyutta olan fotoları büyüttüğümüz zaman foto yakınlaşıyor,özelliğini kaybediyor..Büyük çekim olsun sorun değil ama boyutu küçük olanlar dediğim gibi olmuyor..

Büyük boyutta çekip yollar mısın tekrar?Bu başlıktan teyit yaparız yine..yerimseniben

esteda canım fotoların büyük çekimini bekliyorum..Tekrar hatırlatmak istedim..Yoksa fotoları dahil edemeyeceğim yarışmaya..(Mail de attım,burdan da bilgilendirme yaptım:))

dhilek ve ece_emine arkadaşlarım..Her ikinizin de fotoları elimde,sorun yok..İkinize de boool şanslar dliyorum..

Ya bu oda resimlerini düzenlemek çok keyifli..Bıcır bıcır,renkli renkli,kıpır kıpır..

Bebek odaları var,genç kız odaları var..Var da var..

Duyurunun bitmesine son iki gün..

çok mutlu olduk kızım ve ben :)teşekkür ederim ;
kolay gelsin herkese ;bollllll şans hepimize..
hihoyyyt

esteda canım fotoların büyük çekimini bekliyorum..Tekrar hatırlatmak istedim..Yoksa fotoları dahil edemeyeceğim yarışmaya..(Mail de attım,burdan da bilgilendirme yaptım:))

teşekkür ederim. tekrar göndereceğim inş. bu sefer büyütebilirim

resimleri gönderirken bayağı bir zorlandım bu kadar beceriksiz olduğumu bilmiyodum walla..
bu arada şunu söylemeden geçemeyeceğim
hayatımızın en değerlilerin odaları bü yüzden bütün fotoğraflar çok güzeldir ve çok tatlıdır eminim..
umarım herkes eğlenir..a.s.

tekrar gönderdim bu sefer becerdim inşallah

ben malesef cok istedim ama katılamayacagım cünkü gidemedim yeğenlerime küçük kuzenlerime..:çok üzgünüm: baska yarışmada görüşürüz inşallah .. yarışacak arkadaşlar sizi zorlayacaktım ama malesef bidahakine ..:jeyyar:

şaka bir yana yarışacak tüm arkadaşlara bol şans diliyorum..a.s.a.s.a.s.

Anaaa yarismadan gec haberim oldu.Yarin son basvuruymus.Hemen resimleri cekip yolluyorum.Daha yeni dekore etmistim zati:KK70::KK70:

X