6. Yarışma Duyurusu : ''Sebest Şiir'' Yarışması

Sevgili arkadaşlar,ben yeni katıldım aranıza,herkese selam.Katıldığım gün bir şiirimle yarışmaya şiir yolladım,umarım almışsındır sevgili arkadaşım.Bilgilendirirsen sevinirim.

He sanki son gönderdiğin çok doğru dürüst de:)O da öyle geldi kardeş,ama ben hayal gücümü kullanarak,şiirini baştan yarattım..jeyyar

ay genemi öle geldi ber'im ya valla nasıl yollyacağımı şaştım ben:uhm:
ama neyse sen hali yoluna koymuşsundur o (kareleri) saol kardeş a.s.

Sevgili arkadaşlar,ben yeni katıldım aranıza,herkese selam.Katıldığım gün bir şiirimle yarışmaya şiir yolladım,umarım almışsındır sevgili arkadaşım.Bilgilendirirsen sevinirim.

minik öncelikle hoşgeldin kk ya a.s.
sana da başarılar dilerim cnm :1hug:

minik35 hoşgeldin aramıza:)Ne güzel aramıza yeni katılan bir arkadaşımızı yarışmalarda görmek..
Evet şiirin geldi elimde,şansı booool olsun arkadaşımyerimseniben

BerŞuLe'm şiir yolladım ama gelip gelmediğinden emin değilim. P.M. ler kapalı olduğu için özel mesaj da atamıyorum, şiirim ulaştı mı canım ???

Şulem benim Microsoft Outlook'ta problem var,geçen ilginç olaylar yarışmasınada katıldım (daha doğrusu ben öyle sanmışım) resmimin olmadığını görünce inceledim,iletilmedi mesajı vardı.
ne yapsabilgisi olan varmı acaba?

Şulem benim Microsoft Outlook'ta problem var,geçen ilginç olaylar yarışmasınada katıldım (daha doğrusu ben öyle sanmışım) resmimin olmadığını görünce inceledim,iletilmedi mesajı vardı.
ne yapsabilgisi olan varmı acaba?

elifay'ım garip olaylar için adrese gelmedi çalışman arkadaşım,keşke teyit etseydik,tühhh:KK43:

Şiiri de gönderdin mi?Yoksa gönderecek misin?

canım göndermedim,problem var çünkü.nasıl giderebilirim onu bilmiyorum işin kötü yanı bu.

Yediniz nan beni yediniz,tükettiniz beni:bbo:

Hepinizin şiirlerinde oynama yapmazsam,kelimelerin yerlerini değiştirmezsem,al takke ver külah yapmazsam neyim..jeyyar

Şulem tamamdır canım yaptım,teşekkür ederim,gelirse haber verirmisin sana zahmet.

ya bu yarışmaya verilen şiirrin birinin almsı gibi bir sorun yok dimi

elifay'ım gelmiş şiirin:)Demek ki bir yerde hata yapıyormuşsun...

Hadi gözün aydın..

şulecim ben yazdım şiirim yollayamıyorum canım napmalıyım başka türlü ulaştırmam mümkünmü acepa.s.

bir bakabilirmisin ulaştımı sana yaptım ama Şeniz

X