6. Yarışma Duyurusu : ''Sebest Şiir'' Yarışması

çok sağol canım birde bilgi almak istiyorum oylama ne zaman biter ve sonuç ne zaman belli olur beni bilgilendirirmisin

çok sağol canım birde bilgi almak istiyorum oylama ne zaman biter ve sonuç ne zaman belli olur beni bilgilendirirmisin

Anket açılıp,bir hafta oy verdikten sonra sonuçlar zaten burdan açıklanıyor..Diğer yarışmalara bi göz atsan iyi olur..

Kurallarıda okumanızı tavsiye ediyorum,diskalifiyeye sebep olabilecek durumlardan kaçınmak için..

şiirleri nereden okuya biliriz

Daha yarışmamız oylamaya açılmadı arkadaşım:)

Pazartesi günü yarışmaya katılan şiirlerimizi görücüye çıkaracağız,oylamalarınızı yapabileceksiniz..yerimseniben

ya ben şiirimi email olarak msn adresimden yarısma@kadınlar kulubu.com a yolladım doğru dimi bu arada biz sonuçları nasıl öğrencez

ya ben şiirimi email olarak msn adresimden yarısma@kadınlar kulubu.com a yolladım doğru dimi bu arada biz sonuçları nasıl öğrencez

Canım şiirin gelmiş adrese,bir problem yok yaniyerimseniben

Pazartesi günü yarışmaya katılan şiirlerimizi oylamaya açacağız..Şiirlerinizi isimlerle yayınlamıyoruz,numaralar verilecek..Yani oy verecek arkadaşlar,hangi şiir kime ait bilemeyecekler..jeyyar

Bunun yanı sıra yarışmaya katılan şiir sahipleri de,yarışma boyunca şiirlerini açık edecek yorum ve yönlendirmelerden uzak duracaklardır..

Yarışma kuralları hakkında yine link veriyorum,aramıza yeni katıldığından dolayı öğrenmek isteyebilirsin..Lütfen linki tıklayıp,kurallar hakkında istediğin bilgileri okuyabilirsin:)
http://www.kadinlarkulubu.com/yarisma-kurallari-t108356/index.html?p=1055872

Arkadaşlar tam 22 adet aslanlar gibi serbest şiirimiz olmuştur:)

Başlarda da demiştim,bu yarışmamız çok çetin ceviz geçecek gibi..Tüm şiirler görücüye çıkmadan bile,birbirlerine meydan okuyorlar gibijeyyar

Şu İlhamı bana da gönderseniz,incileriniz mi dökülür sanki?:mymeka:

Daha gelmek bi yana,kapımın önünden geçmedi ya..:1no2:

Şulecim bir kaçgündür pc bozuktu kk giremedim .İlginç resim ve haber yarışmasını kazanan arkadaşları kutlayamadım .Burdan kutlayayım dedim .Öpüyorum hepsini .Bende bir ay yokum istanbula gidicem .Sizleri çok özleyeceğim .Sizde beni özlermisiniz acaba:çok üzgünüm::a015:

Canım benim ben iletirim tebrikleriniyerimseniben

Bir ay uzun bir süre ama yaaa..Neyse güle güle git,güle güle gel:) Sorduğun soruda ayrıca saçma yani:)
Sen özlenmeyecek bir dostumuz musun pamuğum benimŞeniz

KK'da yerin her zaman bellidir senin,çabuk gel aramıza,fazla özletme ama..

En çok istediğim yarışma buydu, biliyorsun...
Ama ben yokum Şulecim!
Yeni bir şiir yazmaya mecalim, eski defterleri ise karıştırmaya hiç cesaretim yok.
Son günlerde çok sulugöz,hassas gördüm kendimi...senağlama

Katılan herkese ve Şulecim sana tebriklerimi sunuyorum.
Keyifle şiirleri okuyacağımdan ve oyumu kullanacağımdan emin olabilirsin birtanem!Şeniz

Olsun fikrimin ince Laliş'i:)))

Daha çooook şiir yarışmaları yaparız kısmetse,sağlığımız oldukçayerimseniben

Okumaktan da büyük keyif alacağından eminim,ben bile şiire çok yakın biri olmayan biri olarak, bayıldım şiirlere açıkçası..

Şiiri şiirle tartın,şairi şiirle tartın;şaire değil,şiire bakın!!!
Bülent Özcan

Şule'cim yoruyoruz seni ama bende bugün şiirimi göndermiştim. Gelip gelmediğine dair bana da bir onay verirsen sevinirim canım.
Sevgilerimle...a.s.

Şule'cim yoruyoruz seni ama bende bugün şiirimi göndermiştim. Gelip gelmediğine dair bana da bir onay verirsen sevinirim canım.
Sevgilerimle...a.s.

Olsun arkadaşım tabiki soracaksın:)
Geldi şiirin adrese,bol şanslar sana dayerimseniben

berşuleciğimm acaba seni yormazsam sorabilirmiyim benim şiirimde geldimi eline???
teşekkürler

aman yarabbim uğraştım uğraştım bi şiir yazamadım
gıdım yetenek yokmuş bende
ilkokul şiirlerine benzedi beğenmedimkafamçokkarıştı
katılanlara şimdiden başarılar demekten başka bişey gelmiyo elimden
gerçi 2 gün var biraz daha mı uğraşsam acabafisfisfis
Kötü Kazenyok hiç sanmam
bütün başarılı arkadaşları şimdiden tebrik ederim şiir yazdıklarına göre hepsi :hooray: dır.

Şule benim şiiri yarışmadan çeker misin? Bir bölümde ben o şiiri yayınlamışım ve hala güncel sayılabilecek bir konu çünkü...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…