6. Yarışma Duyurusu : ''Sebest Şiir'' Yarışması

Arkadaşlar bana üç beş şiir yollamayın lütfen!!
Siz seçin diyorsunuz ama ben şiir konusunda olsun yada başka yarışma konularında olsun;şu veya bu diyemem ki..Sizin için hangisi önemli ise,özel ise onu yollayın adrese.
Bakın bir arkadaşımız dört şiir birden yollamış..Ben hangisini alıp yarışmaya dahil edeceğim..Üstelik nick yok,kim olduğunu da bilmiyorum..

Valla bu durumda hiç birini dahil edemem..Sonra o değil di,keşke diğeri yarışmaya girseydi yakınmaları beni zan altında bırakır söyleyeyim..

Gönderen arkadaşım,lütfen tek bir şiir belirleyip adrese yolla,aksi taktirde ben seçim yapamam:)Nickini de yaz :1closedeyes:

berşule abla özel msj gönderemiyorum ama bişi sormam lazım. nasıl sorcam?? yarışmayla alakalı ama buraya yazarsam ve katılırsam yarışmaya anlaşılabilir benim olduğu diye yazamıyorum

berşuleciğimsonunda bende şiirimi yolladım gelip gelmediğini bildirebilirmisin tatlım sevgiler

arkadaşım madalyan çok yakışmış gözlerim kamaştı güle güle kullan darısı başıma inşallah sevgiler

berşule abla özel msj gönderemiyorum ama bişi sormam lazım. nasıl sorcam?? yarışmayla alakalı ama buraya yazarsam ve katılırsam yarışmaya anlaşılabilir benim olduğu diye yazamıyorum

Evet özel mesaj yok pamuğum:)

Dedim ki bir üye,bir şiir..
Bu şiir daha önce KK'da yayınlanmamış olacak...
Konu,ölçü ve mısra sayısı serbest..

Başka bişey yok ki:))

Göndereceğin şiirrini açık etemeyecek bir soru ise yaz burdan cevaplayım ben tatlım..

Tam bir hafta varmış.
Kendimi zorlamadan bir şeyler karalayabilirsem, ben de bu yarışmaya katılmak isterim.yerimseniben
Şulecim; tekrar teşekkürler, yine güzel bir yarışma konusu bulmuşsun..:1hug:

Tam bir hafta varmış.
Kendimi zorlamadan bir şeyler karalayabilirsem, ben de bu yarışmaya katılmak isterim.yerimseniben
Şulecim; tekrar teşekkürler, yine güzel bir yarışma konusu bulmuşsun..:1hug:

Evet Laale'ciğim daha var vaktiniz acele etmene gerek yok:)
Şiir yarışmasını ne çok istediğini biliyorum,hadi kolay gelsin sana dayerimseniben

Evet Laale'ciğim daha var vaktiniz acele etmene gerek yok:)
Şiir yarışmasını ne çok istediğini biliyorum,hadi kolay gelsin sana dayerimseniben

Canımsın..:1hug:
Bugünlerde pek keyfim yok!
Tam olarak anlatamayacağım karışık duygular içerisindeyim.benneyaptımki
Belki de şiir yazmak için doğru zamandayım. Ama... amasını boşver canım..
Göndermezsem affet!

şule' cim bende gönderdin şiirimi ama hata verdi ne yapacağız bir ilgilensen canısı...

9 adet şiirimiz olmuştur arkadaşlar..

Sadece tek bir şiir istiyorum..Konu,ölçü ve mısra sayısı serbest..Gönderirken şiirlerinizi adrese,nick belirtmeyi unutmayınız..

X