Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Kim beğenmedi azcik alt karın çıkmış. Eski halini görünce ondan şey ettik.
Kız o alt karın 2. Kızımdan sonra çıktı ya öncesinde dümdüz Dü
Neyse cuma günü tartılıp başlayacağım
Bu ayı atlatayım
Öbür aya spor salonuna yazılacağı aletli pilates istiyorum bakalım

Hadi bakalım tatlım. Zaten çok iyisin.daha iyi olacaksın. Ben de çocuk da yok ama kurtulmadim göbekten.

Hadi bakalım tatlım. Zaten çok iyisin.daha iyi olacaksın. Ben de çocuk da yok ama kurtulmadim göbekten.
Ben en güzel 58 59 kiloda iyi hissediyorum kendimi hatta 55 olsam mükemmel olur en son 14 yıl önce 55 olmuştum

Yok canım senin alt karnın ki

Ben en güzel 58 59 kiloda iyi hissediyorum kendimi hatta 55 olsam mükemmel olur en son 14 yıl önce 55 olmuştum

Yok canım senin alt karnın ki
Boy kaç Cnm .Benimde gönül 6o olmak ister ama çok zor okadar gücüm yok65 olsam korusam yeter

Kizlar size bir itirafta bulunayim mi sabah ben bir ruya gordum aman yarabbi bacaklarim agir yasamlardaki gibi olmus diyorum bunlar benim bacaklarim degil tamam kalin ama bu kadar da degil bu ne yuruyemiyorum kat kat olmus bi korkuyla uyandim direk bacaklarima bakiyorum esim dedi noldu dedim kabus kabus yat sen o an dedim sonum heralde bole olacak dedim kizim Su, ya vericen bu kiloyu ya vericen baska yolu yok

Rüyanın yorumunu yapıyım Cnmbeyin olarak ta zayıflamaya hazır olduğunu delalet bu rüya ..Hadi gözün aydın 3 vakte kadar zayifliyacaksin demekki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…