Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Ucakla anca çekiliyor uzun yolculuk .
Kolay gelsin kaptancigim bende kisliklara başlayinca alırım 3 4 kilo buzluğa atmak için 17liraydi kilosu inşaallah düşmüştür fiyatida
Bizde simdilik bahceden cikanlari yapiyoruz ama az olursa pazardan aliriz
Haziran gibi 15 liraydı aktepe pazarinda ama simdi kactir bilmiyorum 🤭🤭

😂😂😂 Uyumadımki yorgundum telefonu bıraktım. 😂

Seda kim 😐
Dün öğrendinya hergün atarsın 🤪
Dürt sana zahmet 😂😂😂

Sağol canım 🌹

Günaydın 🌹
Afiyet olsun 🥰
Seda sayan kız 😅
Çıkın çıkın gelin yazmışın ya bende çatır çatır dogurtacanmi yazdım ikiside sedanın sözü anladın mı 🙈
He arada atarım onlardan 😅 arada da dürterim 🙈

IMG_20210830_105920.jpg
Zipzip- Zipzip- @Filizzz16

Günaydın tatlım tatil nasıl geçiyor 💞
Dün denize gittik inanılmaz özlemişim😭
Çok iyi gidiyor . Kahvaltımızı yaptık çocuklar havuzda yüzerken bende siteye girip size selam çakayım dedim. Sen nasılsın okullar bqşlqmıştı değil mi sizde nasılsın rahatladın mı bugün?

Dün denize gittik inanılmaz özlemişim😭
Çok iyi gidiyor . Kahvaltımızı yaptık çocuklar havuzda yüzerken bende siteye girip size selam çakayım dedim. Sen nasılsın okullar bqşlqmıştı değil mi sizde nasılsın rahatladın mı bugün?
iyi canım.cok şükür
Bugün okullar açıldı sabah telasliydim. Çocukları kaldır kahvaltı hazırla yiyeceklerini çantaya hazırla köy baya koşturdum. Okula bıraktım eve geldim yemeği koydum uzandım birazdan bende kahvaltı yapacam canım tatilin tadını çıkar 💞

iyi canım.cok şükür
Bugün okullar açıldı sabah telasliydim. Çocukları kaldır kahvaltı hazırla yiyeceklerini çantaya hazırla köy baya koşturdum. Okula bıraktım eve geldim yemeği koydum uzandım birazdan bende kahvaltı yapacam canım tatilin tadını çıkar 💞
Sporu ne zaman yapcan ? :deli::deli::deli:

Günaydın güzel ülkemin güzel insanları 💕
Günaydın canim 💕
Hoşbulduk canım. Yok yok daha fazla geç kalmayayım. Çabuk gelen çabuk gider hesabı🤣 kilom da şurada dursun 👇
3 kg olmadan kendimi buraya atıyorum 🤣

Cok kilo almamissin canim yeniden verirsin 💕
Günaydın kızlar 💞
Kilo bildirimi sabit
Günaydın canim sabit olmanda guzel💕
Kimse kilosunu yazmamış herhalde herkes tombul tombiş . 🤣
Ben sabitim yer değişikliği sanırsam inanmıyorum. İnşaallah kilo almadan dönerim evcağımıza
Sabit olmanda guzel canim 💕
iyi canım.cok şükür
Hayirli olsun okullari canim 💕💕

X