Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

Afiyet olsun canım suyun gene az,cikolata

Afiyet olsun canım

Sabah 2dilim ekmek üstü bal ne yaaa nekadar bal mesela 1tatli kasigimi 1yemek kasigimi
Afiyet olsun canım

Afiyet olsun canım borek yerine ekmek tercih etseydin keske
Kaptanım haklisin börek yememeliydim
Yok canım ödül değil gaflete düştüm

Günaydın canım. Ben Mira.
35 kilo verdim. Bunun 31 kilosunu 6. Takımla beraber verdim. Umarım sende hedefine ulaşırsın.
Cuma günü ödüllerimiz var ben de hep çikolata olarak kullanırım. Tavsiyem. Cuma kilo verince çikolata yiyeceğim şeklinde düşünürsen belki işe yarar. Ben ilk zamanlar öyle motive oluyordum. Zamanla alışkanlarıni düzenlersen geçecektir.

Menum
Sabah
1 yumurt peynir zeytin 1d ekmek 1bkahve

Ara
2k Kiyma kavurma 1d ekmek 1b ayran

Aksam
1tb menemen 4k pilav 1 kase aşure
2lt su
Afiyet olsun.canım
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun. O kadar çayı nasıl içtin ?
Merhaba aramıza hoşgeldiniz

Afiyet olsun.canım

Afiyet olsun canım

Afiyet olsun. O kadar çayı nasıl içtin ?

Merhaba aramıza hoşgeldiniz
Trabzoblulara gelin gidince böyle oluyor galiba saka bir yana bitki çayı içmiyorum onları içince siyah çay içmiyorum ben o yüzden bugün alışverişte alacağım

Zipzip- kaptanım merhaba perşembe günü çocuğu başka bir ile hastaneye götürdüm eve geri dönmeden muayeneden sonra ufak bir gezi planının içinde bulduk kendimizi eve dün akşam geldik maalesef ne menü ne kilo bildirimi yapabildim bir de üzerine ödemdir diye düşünüyorum ama ciddi bir artış olmuş kilomda da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…